увімкнення геолокації в WhatsApp

Відкриття доступу до геопозиії

На мобільних пристроях з актуальною версією iOS і Android при установці практично будь-якої Програми виникає запит на відкриття доступу до місця розташування. Не є винятком і месенджер WhatsApp. Розглянемо, як включити геолокацію, і методи, за допомогою яких можна ділитися цією інформацією з іншими користувачами.

Варіант 1: iOS

Щоб у будь-який час мати можливість ділитися з іншими користувачами Ватсап на Айфоне своїм місцем розташування, необхідно попередньо відкрити доступ додатком до цієї інформації. Нерідко функція активна за замовчуванням, проте рекомендуємо про всяк випадок перевірити налаштування, щоб надалі не витрачати час на додаткові дії.

 1. Відкрийте розділ &171;Налаштування&187; , прокрутіть їх вниз до списку з додатками і тапніте по &171;WhatsApp&187; .
 2. Как включить геолокацию в Ватсапе 1
 3. Перейдіть до розділу &171;Геопозиція&187; .
 4. Как включить геолокацию в Ватсапе 2
 5. Якщо ви плануєте один раз поділитися місцем розташування, але не хочете, щоб в подальшому у месенджера був доступ до цієї інформації у фоновому режимі, скористайтеся варіантом &171; при використанні програми&187; . Для тих, хто готовий постійно ділитися з іншими людьми відомостями геолокації через Ватсап, необхідно відзначити варіант & 171; завжди&187; . Також зверніть увагу на пункт & 171; точна геопозиція & 187; &8212; відключивши його, ви будете надавати співрозмовнику лише орієнтовне розташування. Для відправки більш точних даних залиште опцію включеною.
 6. Как включить геолокацию в Ватсапе 3

Варіант 2: Android

У додатку WhatsApp для Android включення геолокації здійснюється один раз (найчастіше при першому налаштуванні) і не змінюється до тих пір, поки ви особисто не вирішите закрити доступ до цієї інформації. Очевидно, що якщо параметр не активний, Ви не зможете ділитися з іншими користувачами відомостями про своє місцезнаходження. Залежно від версії та/або оболонки ОС Android можна вибрати, чи надавати месенджеру доступ до даних завжди або тільки під час активного використання.

 1. Відкрийте на смартфоні розділ &171;Налаштування&187; . У різних версіях операційної системи деякі назви можуть злегка відрізнятися, але це не повинно викликати труднощів.
 2. Как включить геолокацию в Ватсапе 21

 3. Прокрутіть список до пункту &171; Додатки&187; .
 4. Как включить геолокацию в Ватсапе 22
 5. Виберіть програму &171;WhatsApp&187; .
 6. Как включить геолокацию в Ватсапе 23
 7. Тапніте розділ & 171; дозволи&187; .
 8. Как включить геолокацию в Ватсапе 24
 9. Навпроти рядка & 171; розташування&187; переведіть повзунок у положення &171;Включено&187; .
 10. Как включить геолокацию в Ватсапе 25

Одноразове надання доступу до місця розташування

Якщо ви не бажаєте на постійній основі надавати іншій людині інформацію про своє місцезнаходження через Ватсап, скористайтеся саме цією Інструкцією. Після надсилання одержувач більше не зможе дізнатися, де ви знаходитесь.

 1. Запустіть програму та виберіть людину, з якою хочете поділитися місцезнаходженням.
 2. Как включить геолокацию в Ватсапе 4

 3. У лівому нижньому кутку тапніте знак плюса.
 4. Как включить геолокацию в Ватсапе 5
 5. Виберіть рядок & 171; розташування&187; .
 6. Как включить геолокацию в Ватсапе 6
 7. Перевірте, наскільки правильно визначена ваша позиція на карті. Врахуйте, що розташування вказується з точністю в радіусі до 20 метрів. Якщо все правильно, торкніться кнопки & 171; відправити Ваше місце розташування & 187; .
 8. Как включить геолокацию в Ватсапе 7
 9. Співрозмовник отримає необхідні відомості в ту ж секунду.
 10. Как включить геолокацию в Ватсапе 8

Демонстрація розташування у фоновому режимі

Ватсап надає своїм користувачам дуже зручну і корисну можливість: протягом певного часу ви можете ділитися зі співрозмовником інформацією про те, де перебуваєте. Це дозволяє при необхідності постійно бути під контролем без використання додаткових сервісів. Інструкція підійде для власників смартфонів на будь-яких операційних системах. Єдине, важливо попередньо включити геолокацію по інструкції, яка вказана вище. На жаль, ділитися розташуванням в ПК-версії WhatsApp на сьогоднішній день неможливо.

 1. Запустіть програму та виберіть чат для надсилання геопозиції.
 2. Как включить геолокацию в Ватсапе 12

 3. Тапніте в лівому нижньому кутку значок плюса.
 4. Как включить геолокацию в Ватсапе 13
 5. Торкніться рядка & 171; розташування&187; .
 6. Как включить геолокацию в Ватсапе 14
 7. Щоб одержувач мав можливість дізнатися, де ви знаходитесь у будь-який час, Виберіть кнопку & 171; Поділитися геоданими&187; .
 8. Как включить геолокацию в Ватсапе 15
 9. Вкажіть тривалість періоду, протягом якого ваша геолокація буде передана іншій особі. Максимально доступний час на даний момент &8212; 8 годин. Врахуйте, що якщо ваш смартфон відключиться або не буде підключений до Інтернету, передача відомостей стане неможливою.
 10. Как включить геолокацию в Ватсапе 16
 11. Тапніте кнопку & 171; відправити&187; .
 12. Как включить геолокацию в Ватсапе 17
 13. Щоб вимкнути опцію, коли це потрібно, торкніться напису &171; перестати ділитися&187; .
 14. Как включить геолокацию в Ватсапе 18
 15. Після відправки Вашого місця розташування в чаті у одержувача з'явиться віконце з міні-картою і кнопкою-посиланням, за допомогою якої за запитом він зможе дізнаватися ваше розташування протягом зазначеного часу.
 16. Как включить геолокацию в Ватсапе 19

більше статей на цю тему: