вирішення проблем із отриманням сповіщень у WhatsApp

Спосіб 1: Включення повідомлень

Основна причина виникнення проблем з отриманням повідомлень від WhatsApp, будь то пристрій на Android , iOS або Windows , полягає в неправильних налаштуваннях Програми або системи. При цьому важливо розуміти, що описані рекомендації будуть актуальні тільки при відсутності інших несправностей, описаних в інших розділах інструкції.

Налаштування Програми та системи

У більшості випадків без додаткових дій повідомлення в WhatsApp включені за замовчуванням, але іноді розглянуті функції можуть перебувати в деактивованому стані. Щоб виконати включення сповіщень на Android-пристрої, потрібно перейти у відповідній розділ налаштувань програми або системи і скористатися спеціальним повзунком.

Детальніше: увімкнення сповіщень у WhatsApp

Не приходят уведомления в WhatsApp_001

Якщо вами використовується смартфон від Apple, дії практично не відрізняються і зводяться до зміни параметрів програми або системи, але не варто забувати при цьому і про правильному налаштуванні або відключенні режиму " фокусування уваги» в iOS 15 і вище. У свою чергу, на комп'ютері параметри, як правило, обмежені програмою з куди меншою кількістю пунктів.

Вимкнення беззвучного режиму

Крім глобальних повідомлень, в будь-якій версії Програми присутні індивідуальні настройки чату, що дозволяють деактивувати відтворення звуку і, відповідно, поява додаткових вікон. Спочатку дана опція відключена у всіх випадках, що робить інструкцію актуальною, тільки якщо ви раніше вносили відповідні зміни в параметри.

Android

 1. Для включення звуку певної листування в месенджері на Android необхідно насамперед перейти на сторінку»чати" за допомогою верхньої панелі, вибрати відповідний діалог і в шапці вікна чату торкнутися блоку з назвою. При виборі листування відразу можна звернути увагу на спеціальний значок в правій частині блоку, наявність якого якраз і вказує на індивідуальні обмеження.
 2. Не приходят уведомления в WhatsApp_002
 3. Опинившись у внутрішніх параметрах, практично на самому початку знайдіть і торкніться повзунка " Без звуку» , тим самим виконавши включення сповіщень і збереження налаштувань без якихось додаткових підтверджень. Щоб вийти з розділу, використовуйте стрілку в лівому верхньому кутку екрану, після чого переконайтеся у відсутності значка відключеного звуку на головному екрані месенджера.
 4. Не приходят уведомления в WhatsApp_003
 5. Крім сказаного, Для активації сповіщень цілком можна затиснути певний діалог на сторінці «чати» і на верхній панелі скористатися зазначеної кнопкою із зображенням динаміка. Це призведе до ідентичного результату без підтверджень.
 6. Не приходят уведомления в WhatsApp_004

  Вельми корисною можливістю клієнта на Android, чого немає в інших версіях, є те, що можна одночасно виділити відразу велику кількість діалогів з подальшим натисканням зазначеної кнопки. За рахунок цього можна значно заощадити час, тому як відпадає необхідність індивідуальної настройки.

IOS

 1. Як і у випадку з більшістю налаштувань мобільного клієнта WhatsApp, де процес зміни налаштувань відрізняється через інтерфейс, повідомлення чату на iOS-пристроях включаються злегка по-іншому. Щоб внести необхідні зміни, перейдіть на вкладку «чати» через основне меню програми і на верхній панелі торкніться блоку з ім'ям співрозмовника або назвою діалогу.
 2. Не приходят уведомления в WhatsApp_005
 3. Перебуваючи на вказаній сторінці, знайдіть і торкніться пункту " Без звуку» , де також повинен відображатися додатковий підпис, який вказує на час блокування сповіщень. Після цього у спливаючому вікні підтвердіть включення сповіщень за допомогою кнопки " Увімкнути звук» і можете відразу вийти з налаштувань.
 4. Не приходят уведомления в WhatsApp_006

  Переконатися в тому, що повідомлення були успішно активовані, можна як за наявністю підпису «ні» навпроти пункту " Без звуку» в Налаштуваннях листування, так і по відсутності спеціальної іконки на головній сторінці програми. Крім цього, так само як і на Android, параметри можуть бути змінені через допоміжне меню при довгому утриманні чату, але вже без можливості виділення.

Windows

 1. Пов'язана з мобільним клієнтом Ватсапа програма для Windows в точності копіює настройки звуку з програми, чому причиною зникнення повідомлень цілком могли стати параметри, змінені на телефоні. Для включення в даному випадку потрібно з колонки в лівій частині робочого вікна вибрати діалог зі спеціальним значком і в правому верхньому куті листування натиснути кнопку з трьома крапками.
 2. Не приходят уведомления в WhatsApp_007
 3. Через представлене меню необхідно вибрати категорію " дані групи» або " контактні дані» залежно від виду діалогу. Також вже на цьому етапі можете скористатися опцією " Увімкнути звук» , щоб деактивувати беззвучний режим.
 4. Не приходят уведомления в WhatsApp_008
 5. Опинившись на вказаній сторінці налаштувань, перегорніть список пунктів нижче, знайдіть функцію " Без звуку» з додатковим підписом і клацніть в будь-якому місці даного блоку. В результаті на екрані відобразиться додатковий запит, де слід натиснути " Увімкнути звук» .
 6. Не приходят уведомления в WhatsApp_009

  При використанні представленого там же повзунка опція також буде деактивована, але вже без підтвердження. Якщо все зроблено правильно, в списку чатів зникне значок відключеного звуку і своєчасно почнуть приходити повідомлення.

Спосіб 2: усунення проблем з Інтернетом

Багато помилок в роботі розглянутого сервісу, в тому числі і з отриманням повідомлень, можуть бути пов'язані з недостатньо високою швидкістю Інтернету або просто нестабільним підключенням, що перешкоджає своєчасному оновленню даних. Для перевірки проблеми такого роду необхідно скористатися будь-яким зручним сервісом або додатком для вимірювання швидкості.

Детальніше: Перевірка швидкості і стабільності Інтернету

Не приходят уведомления в WhatsApp_010

Якщо підключення обмежена низькою швидкістю (для WhatsApp бажано мати показник понад 5 Мбіт/сек.), спробуйте змінити джерело Інтернету або зв'язатися з постачальником зв'язку. Також в деяких випадках здатні допомогти програмні засоби, але, на жаль, без будь-яких гарантій.

Детальніше:
підключення інтернету телефоні
вимкнення економії трафіку на Samsung

Не приходят уведомления в WhatsApp_011

Крім усього іншого, на мобільних пристроях найкраще деактивувати режими економії трафіку через налаштування системи для певних програм або мереж. Точний порядок дій безпосередньо залежить від використовуваного вами смартфона і ОС.

Спосіб 3: перевірка доступності сервісу

Додатково відзначимо, що причиною відсутності повідомлень, а також низькій швидкості підключення при досить високій якості інтернету, можуть бути неполадки на стороні самого WhatsApp. Такий варіант малоймовірний, але все ж не буде зайвим відвідати спеціальний сторонній сервіс для перевірки доступності месенджера.

Сторінка WhatsApp на сайті сервісу Downdetector

Не приходят уведомления в WhatsApp_012

Переконатися потрібно не тільки в доступності серверів, але і у відсутності проблем за графіком збоїв, де відмінно видно кількість скарг в певний час. Також не варто забувати і про інші помилки, так як в разі падіння серверів це відіб'ється на більшості функцій месенджера.

Спосіб 4: Зміна налаштувань програми

Так само як і в попередньому випадку, менш імовірною, але все ж можливою проблемою можуть стати помилки в роботі мобільного додатку, що виникають з різних причин. Даному способу варто приділити особливу увагу лише при наявності будь-яких інших помилок, а не тільки пов'язаних з отриманням повідомлень.

Очищення даних про роботу

На пристроях під управлінням Android в самій системі передбачені кошти для швидкого і примусового видалення даних про роботу будь-якої встановленої програми. Саме це необхідно зробити по відношенню до розглянутого месенджеру, відкривши «Налаштування» , вибравши «WhatsApp» із загального списку додатків і скориставшись кнопкою " Очистити кеш» .

Детальніше: очищення кешу на Android

Не приходят уведомления в WhatsApp_013

У різних версіях системи, як і в оболонках, необхідні дії можуть відрізнятися, чому неможливо зробити акцент на якійсь конкретній різновиди. Але навіть з урахуванням цього така можливість присутня завжди, а в крайньому випадку може бути реалізована через спеціальні сторонні програми очищення.

Встановлення оновлень

Через відсутність свіжих оновлень месенджера багато функцій можуть працювати неправильно, що особливо актуально при виключенні автоматичної установки свіжих версій разом з тривалим відмовою від самостійної перевірки. Таким чином, необхідно перейти на сторінку в офіційному магазині додатків і скористатися кнопкою " оновити» .

Детальніше: оновлення WhatsApp на телефоні

Не приходят уведомления в WhatsApp_017

Якщо вами використовується сильно застаріле пристрій, на якому встановлена непідтримувана Ватсапом система, єдиним рішенням буде його (пристрої) оновлення. У той же час, навіть на таких смартфонах проблеми з месенджером виникають вкрай рідко.

Повна перевстановлення

 1. На телефонах під управлінням iOS, а також при відсутності позитивних результатів після очищення кеша на Android, допомогти може повна перевстановлення програми. Насамперед для цього необхідно виконати видалення, скориставшись сторінкою програми в системних " Налаштуваннях» .

  Детальніше: видалення WhatsApp з телефону

 2. Не приходят уведомления в WhatsApp_014
 3. Відразу після цього можете зробити повторне скачування клієнта з офіційної сторінки в магазині і по завершенні підключити обліковий запис. Під час виконання обох кроків не варто забувати про резервні копії, щоб не втратити важливі дані, ніяк не впливають на появу помилок.

  Детальніше: встановлення WhatsApp на телефон

 4. Не приходят уведомления в WhatsApp_015

  Функція вивантаження на Айфонах не дозволить повністю перевстановити додаток, тому використовувати потрібно саме повне видалення за допомогою відповідної кнопки. Також потрібно розуміти, що установка старих версій неофіційними способами, будь то APK-файли на Android або IPA на iOS-пристроях з джейлбрейком, швидше за все, призведе до великих проблем.

Звернення до служби підтримки

Останнє, що можна зробити після ознайомлення з інструкцією і при відсутності позитивних результатів, це створити звернення в службу підтримки через додаток або офіційний сайт месенджера. У мобільному клієнті потрібний розділ доступний з розділу «Налаштування» при виборі категорії «допомога» , тоді як в браузері досить буде переходу за спеціальним посиланням.

Форма зворотного зв'язку в довідковому центрі WhatsApp

Не приходят уведомления в WhatsApp_016

В обох випадках необхідно заповнити форму відповідно до проблеми, вказавши не тільки на неможливість отримання повідомлень, а й інші труднощі, якщо такі є. По можливості також прикріпіть скріншоти без додаткового редагування, тому як обробкою звернень займаються довірені фахівці.

більше статей на цю тему: