встановлення одного WhatsApp на два телефони

Крок 1: встановлення Програми

Скористатися одним і тим же аккаунтом WhatsApp для Android і iOS на двох різних мобільних пристроях, на жаль, безпосередньо не можна, тому як дані про діалогах зберігаються виключно в локальному сховищі, а не на серверах. Однак за рахунок відсутності обмежень по частині прив'язки додатків зробити це все ж можна через засіб створення і відновлення резервних копій, але тільки на телефоні, тоді WhatsApp для Windows копіює дані з інших гаджетів.

Детальніше: встановлення WhatsApp на телефон

Спочатку необхідно перейти за вказаною вище посиланням і, керуючись інструкцією, встановити додаток на обидва пристрої. Робиться це шляхом натискання відповідної кнопки " встановити» на офіційній сторінці в магазині.

Как установить один Ватсап на два телефона_001

При наявності вже підготовленого і активно використовуваного пристрою перевстановлення месенджера не потрібно. До того ж тільки з такого смартфона можна отримати резервну копію, необхідну для синхронізації обох копій програми.

Детальніше: Авторизація в WhatsApp на різних пристроях

Как установить один Ватсап на два телефона_002

Якщо вам не потрібно відновлювати історію чатів на пристроях, наприклад, якщо ви вперше активуєте Ватсап, буде досить просто виконати авторизацію з одним і тим же номером. Після цього кожне отримане повідомлення буде одночасно приходити на обидва телефони, так само як і ви зможете без проблем використовувати функції месенджера.

Крок 2: Створення резервної копії

Розібравшись з установкою додатків, на одному з пристроїв, де є більша кількість повідомлень, необхідно перейти у внутрішні»Налаштування" і зробити Створення резервної копії. Як правило, для зберігання даних автоматично використовуватиметься хмарне сховище iCloud або Google Диск в залежності від платформи.

Детальніше: створення резервної копії повідомлень у WhatsApp

Как установить один Ватсап на два телефона_003

На жаль, через особливості різних операційних систем при активації клієнта одночасно на Android і iOS потрібні додаткові дії, описані в іншій інструкції на сайті. Тільки після цього слід приступати до активації клієнта на другому пристрої, так як в противному випадку додаток доведеться встановлювати заново.

Детальніше: Як перенести WhatsApp з одного телефону на інший

Как установить один Ватсап на два телефона_004

Зверніть увагу, що незалежно від платформи найпростіше буде скористатися саме стороннім засобом перенесення даних. Єдине, коли це може бути зайве – якщо вами використовується одна і та ж системна обліковий запис.

Крок 3: Відновлення чатів

Після того як дані будуть перенесені в локальне сховище або хмара, необхідно провести відновлення даних з резервної копії при першій активації програми на другому пристрої. Робиться це через внутрішні настройки мобільного клієнта, так само як і створення, описане в попередньому розділі Інструкції.

Детальніше: відновлення чату WhatsApp на телефоні

Как установить один Ватсап на два телефона_005

Якщо вами використовувалися сторонні засоби, наступні дії можуть відрізнятися. Як правило, в цьому випадку відновлення відбувається автоматично, після чого обидва пристрої будуть синхронізовані між собою і можуть використовуватися одночасно.

більше статей на цю тему: