встановлення другого екземпляра Viber на смартфоні

Android

Користувачі працюють під управлінням "зеленого робота" девайсів можуть отримати повноцінно функціонуючий додатковий екземпляр Viber для Android без особливих проблем. При цьому діяти для досягнення зазначеної мети вони можуть далеко не єдиним способом.

Спосіб 1: засоби Андроїд-оболонки

Як відомо, багато великих виробників смартфонів оснащують свої девайси серйозно відрізняються від «чистого» Android варіантами операційної системи, і в більшості випадків такі рішення характеризуються розширеною функціональністю. Серед присутніх, наприклад, в оболонках MIUI (Xiaomi, Redmi), EMUI (Huawei, Honor), ZenUI (Asus), Samsung Experience можливостей виявляється засіб для клонування встановлених додатків &8212; його рекомендується використовувати для отримання другого Viber в першу чергу.

У прикладі з наступної інструкції задіяно системне ПЗ MIUI 11 на базі десятої версії «зеленого робота». В інших варіантах Android, де наявна функція клонування софта, дійте за аналогією, але врахуйте, що назви і зовнішній вигляд окремих елементів інтерфейсу, на які потрібно впливати, можуть незначно відрізнятися від зображених на скріншотах.

 1. Відкрийте «Налаштування» Андроїд, наприклад, торкнувшись відповідного значка в шторці повідомлень.
 2. Viber для Android - переход в Настройки ОС для получения доступа к клонированию мессенджера
 3. Перейдіть до розділу»Додатки" , потім виберіть пункт " клонування додатків» в демонстрованому на екрані переліку опцій. Viber для Android Настройки ОС - Приложения - Клонирование приложений

  Другий варіант отримання доступу до цільової функції оболонки Android: у полі " пошук налаштувань» введіть запит " клонування» , потім, тапнув по відповідному пункту в переліку результатів пошуку, перейдіть в розділ " клонування додатків» .

 4. Viber для Android Переход к клонированию мессенджера из Настроек ОС
 5. Знайдіть «Viber» в демонстрованому на екрані переліку доступних для клонування додатків, скориставшись полем пошуку або перегорнувши список софта.
 6. Viber для Android Поиск мессенджера в списке доступных для клонирования приложений
 7. Переведіть розташований праворуч від найменування месенджера перемикач в положення»Включено" і буквально пару секунд почекайте, поки система виконає копіювання даних і створить другий клієнт Viber на вашому девайсі.
 8. Viber для Android процесс клонирования мессенджера интегрированным в ОС средством
 9. На цьому все – перейдіть на робочий стіл андроїд, де тепер наявні дві іконки Вайбер. Значок незалежної копії Програми для простого орієнтування оснащений спеціальною відміткою-запустіть цей месенджер і авторизуйтесь в системі обміну інформацією, ввівши дані ще не використовуваного на пристрої аккаунта.Viber для Android первый запуск второй копии мессенджера, полученной средствами ОС

  Читайте також: як увійти в обліковий запис Viber на Android

Спосіб 2: сторонній софт

У разі коли ви використовуєте смартфон під управлінням операційної системи, яка не оснащена вищеописаним засобом клонування Android-додатків, для отримання другого екземпляра месенджера доцільно використовувати софт від сторонніх розробників.

Читайте також: клонування додатків в ОС Android

Дозволяють» розмножити " окремий додаток на Android-пристрої інструменти в достатку представлені в Google Play Маркеті і працюють в цілому дуже схоже. Як приклад використання софта такого роду далі продемонстровано створення копії Viber за допомогою популярного рішення Parallel Space &8212; Multi Accounts .

 1. Скориставшись наведеної далі посиланням, скачайте і інсталюйте додаток паралель Спейс з Гугл Плей Маркета.

  Завантажити додаток Parallel Space З Google Play Маркета

 2. Viber для Android - установка Parallel Space — Multi Accounts для клонирования мессенджера
 3. Запустіть інструмент для створення клонів андроїд-додатків, тапніте «Agree and continue» під Умовами використання Програми, а потім »продовжити" на екрані з коротким описом можливостей кошти. Viber для Android - запуск программы Parallel Space для клонирования мессенджера

  Надайте додатку необхідні дозволи. Для завершення підготовки паралель Спейс до експлуатації, натисніть на кнопку " СТАРТ» .

 4. Viber для Android - предоставление разрешений средству для клонирования мессенджера Parallel Space
 5. Серед іконок на екрані " Клон програми» у Parallel Space знайдіть «Viber» . Торкніться області зі значком месенджера, встановлюючи таким чином позначку в її правому верхньому куті. Деактивуйте галочки в позначають інший софт блоках з іконками.
 6. Viber для Android выбор мессенджера в качестве объекта для клонирования в Parallel Space
 7. Натисніть на розташовану внизу екрану кнопку " додати до паралельного простору» . Підтвердьте надання дозволу на доступ програми до модуля »Журнал" , торкнувшись «прийняти» у віконці-запиті, що з'явилося. Далі залишилося зовсім небагато почекати завершення створення копії Вайбер в згенерованому засобом клонування просторі.
 8. Viber для Android процесс создания клона мессенджера через приложение Parallel Space
 9. На цьому озвучена в заголовку статті завдання вважається вирішеною. Щоб відкривати другий екземпляр месенджера в подальшому, торкніться іконки «Parallel Space» на робочому столі Android, а потім тапніте по значку «Viber» на екрані, що відкриється.
 10. Viber для Android - запуск созданного через Parallel Space клона мессенджера

IOS

Переважній більшості користувачів Viber для iPhone , на жаль, доведеться змиритися з неможливістю отримання другого примірника програми на своєму пристрої – на момент написання цієї статті ні засобами ОС від Apple, ні за допомогою будь-якого стороннього софта зробити це не вийде. Відзначимо, що не можна говорити про повну відсутність вирішення даної задачі в середовищі iOS, &8212; після злому «яблучного» девайса шляхом виконання операції Jailbreak інсталювати додатково до офіційної модифіковану версію месенджера все ж реально, але такі небезпечні маніпуляції однозначно не можуть бути рекомендовані широкій аудиторії.

більше статей на цю тему: