способи закріплення повідомлень у WhatsApp

Спосіб 1: робота з повідомленнями

В даний час закріпити будь-яке повідомлення в рамках приватного діалогу або групового чату в WhatApp, як це реалізовано в багатьох інших месенджерах, на жаль, не можна через технічні обмеження програми на всіх існуючих платформах. При цьому зберегти деякі матеріали з бесіди для швидкого доступу в майбутньому все ж можна, використовуючи спеціальний розділ, доступний тільки вам і ніяк не пов'язаний з іншими користувачами.

Android

 1. Щоб закріпити публікацію в WhatsApp для Android , необхідно насамперед відкрити діалог із загального списку і знайти запис в історії повідомлень. Після цього затисніть і кілька секунд утримуйте хмарка діалогу, поки на верхній панелі не відобразяться додаткові інструменти.
 2. Как закрепить сообщение в Ватсапе_001
 3. Скористайтеся кнопкою із зображенням зірочки на верхній панелі, тим самим зберігши повідомлення в закладки. Дізнатися про успішне збереження можна за аналогічною піктограмі в рамках того ж блоку.
 4. Как закрепить сообщение в Ватсапе_002
 5. Кожна додана в закладки запис автоматично потрапляє в окремий розділ програми. Для перегляду всіх варіантів досить буде перейти на стартовий екран месенджера, натиснути кнопку з трьома крапками в правому верхньому куті і вибрати категорію " вибрані повідомлення» . Как закрепить сообщение в Ватсапе_003

  Якщо вас цікавлять збережені тільки в певному діалозі, відкрийте потрібну переписку і перейдіть в Налаштування за допомогою центральної верхньої кнопки. Тут, як і раніше, потрібно вибрати схожий розділ «вибрані» .

  Как закрепить сообщение в Ватсапе_004

  Самі публікації на екрані " вибрані» можна використовувати як посилання для швидкого переходу до оригінального запису в певному чаті. Також можна в будь-який момент виконати видалення, якщо з якихось причин повідомлення потрібно прибрати з закріплених.

 6. Как закрепить сообщение в Ватсапе_005

  Закріпити таким чином можна будь-який запис, включаючи чужі, але при цьому важливо розуміти, що в разі видалення закладка також автоматично зникне. Звичайно ж, повернути таке в замітки вже не вийде через відсутність функції відновлення в месенджері.

IOS

 1. При використанні WhatsApp на iOS процедура закріплення повідомлень майже не відрізняється. Для початку необхідно перейти в потрібний діалог зі сторінки »чати" , знайти і на кілька секунд затиснути хмарка потрібного запису.
 2. Как закрепить сообщение в Ватсапе_008
 3. Якщо все зроблено правильно, після цього на екрані відобразиться допоміжне меню, звідки необхідно вибрати саму верхню опцію «У Вибране» . Дізнатися про успішне збереження можна по значку зірочки під вмістом повідомлення.
 4. Как закрепить сообщение в Ватсапе_009
 5. Щоб в майбутньому ознайомитися з кожною обраною публікацією, можна перейти в»Налаштування" за допомогою нижньої навігаційної панелі і вибрати категорію " вибрані повідомлення» . Тут будуть представлені всі збережені записи без винятків і розділень на окремі чати. Как закрепить сообщение в Ватсапе_010

  Аналогічний розділ присутній і в Налаштуваннях кожного чату, включаючи як приватні бесіди, так і групові діалоги. В даному випадку для відкриття потрібно торкнутися зазначеної області на верхній панелі і на представленому екрані вибрати " вибрані повідомлення» .

  Как закрепить сообщение в Ватсапе_011

  Управління всіма сохраненкамі, який би з розділів ви не вибрали, проводиться ідентичним чином шляхом натискання посилання " змінити» . Інші елементи розташовуються на нижній панелі і будуть доступні тільки при виборі записів.

 6. Как закрепить сообщение в Ватсапе_012

  Зверніть увагу, що функція " видалити» , доступна з меню окремих закріплених повідомлень, дозволяє позбутися саме від вихідного запису. Якщо потрібно всього лише прибрати запис з розділу, використовуйте пункт " З Вибраного» на самому початку.

Windows

 1. На відміну від мобільного додатка, WhatsApp для Windows не має власної бази даних, чому будь-які внесені зміни будуть автоматично застосовані на керуючому пристрої. Щоб зробити закріплення, слід вибрати діалог зі списку в лівій колонці, знайти повідомлення, навести курсор миші на значок зі стрілочкою і скористатися опцією " Додати повідомлення до вибраного» .
 2. Как закрепить сообщение в Ватсапе_015
 3. Знайти всі коли-небудь збережені записи можна в спеціальному розділі профілю " вибрані повідомлення» , доступний при натисканні кнопки з трьома крапками на верхній панелі. Крім того, потрібна Категорія також може бути знайдена в Налаштуваннях певного чату. Как закрепить сообщение в Ватсапе_018

  Управління закріпленими публікаціями не сильно відрізняється від мобільних додатків, де основною відмінністю виступає спосіб відкриття меню, а саме шляхом натискання значка з вказує вниз стрілочкою. За необхідності можна скористатися і глобальними параметрами в меню «…» , якщо потрібно провести масове видалення збереженок.

 4. Как закрепить сообщение в Ватсапе_019

  Не варто забувати, що в разі переустановлення мобільного клієнта без створення резервних копій, будь-які відмічені зірочкою повідомлення автоматично зникнуть з обраного. Це не має значення лише для настільної версії, яка використовує дані, отримані безпосередньо з мобільного пристрою.

Спосіб 2: закріплення чату

Крім збереження окремих повідомлень, можна скористатися функцією закріплення діалогів і групових чатів на головній сторінці Клієнта WhatsApp. В цілому, по частині закріплення, це єдина доступна можливість в додатку, що дозволяє підняти певний блок над іншими бесідами.

Android

 1. Для закріплення певного чату на Android-пристрої слід перейти на вкладку «чати» і на кілька секунд затиснути блок потрібної листування. Після цього на верхній панелі досить буде натиснути кнопку із зображенням скріпки.
 2. Как закрепить сообщение в Ватсапе_006
 3. Якщо все зроблено правильно, діалог підніметься вище інших і буде позначений відповідним значком в правій частині. У свою чергу, відкріплення виконується аналогічним чином через меню при утриманні.
 4. Как закрепить сообщение в Ватсапе_007

  При закріпленні відразу декількох чатів налаштувати окремо порядок розташування не можна, так як це вже буде залежати від часу отримання повідомлень. У той же час будь-які інші чати завжди будуть розташовані нижче, навіть якщо ви рідко отримуєте повідомлення в закріпленій листуванні.

IOS

 1. Щоб закріпити чат в WhatsApp для iPhone, необхідно перейти на вкладку «чати» за допомогою нижньої панелі, вибрати потрібний діалог і змахнути в праву сторону. В результаті в лівій частині того ж блоку з'являться додаткові функції.
 2. Как закрепить сообщение в Ватсапе_013
 3. Використовуйте опцію " закріпити» з відповідною іконкою для виведення листування над іншими чатами. У разі успішного закріплення дізнатися про це можна буде не тільки по оновленому розташуванню на екрані, але і за спеціальним значку.
 4. Как закрепить сообщение в Ватсапе_014

  Видалення з закріплених діалогів виконується ідентичним чином, але вже шляхом натискання кнопки»відкріпити" . В результаті листування повернеться у відповідне місце за часом останнього повідомлення.

Windows

 1. Закріпити чат в настільній версії WhatsApp можна з урахуванням тих же особливостей, що були згадані в попередньому розділі Інструкції по частині окремих повідомлень. Для виконання поставленого завдання в лівій колонці виберіть діалог, Наведіть курсор миші на блок з назвою, натисніть по значку зі стрілочкою і скористайтеся опцією " закріпити чат» .
 2. Как закрепить сообщение в Ватсапе_020
 3. Якщо все було зроблено правильно, в нижньому лівому кутку екрану з'явиться відповідне повідомлення, тоді як сам чат переміститься вище інших листувань. У свою чергу, видалення з обраного виконується точно так же, як і закріплення.
 4. Как закрепить сообщение в Ватсапе_021

  На відміну від повідомлень, закріплені чати збережуть свій статус навіть при обнуленні програми внаслідок установки без використання резервної копії. Пов'язано це з тим, що перевстановлення клієнта призводить до видалення лише самих матеріалів, тоді як інформація про чатах зберігається на серверах WhatsApp.

більше статей на цю тему: