додаємо учасників в груповий чат Viber

Незалежно від мети з якою створений груповий чат в Viber, його адміністратору і користувачам досить часто потрібно поповнити список учасників листування. Насправді виконання такої операції не характеризується складністю і може бути здійснено з будь-якого Android-девайса, iPhone і Windows-ПК, де інстальовано додаток месенджера.

Як додати учасника до групового чату Viber

У цій статті мова піде про поповнення переліку користувачів «звичайної» групи в месенджері. Врахуйте, що принцип додавання учасників в груповий чат Viber з розширеними функціями – спільнота &8212; дещо відрізняється.

Більшість маніпуляцій в рамках месенджера виконуються користувачами Android, iOS і Windows трохи по-різному, тому розглянемо рішення задачі додавання учасника в групу за допомогою трьох варіантів програми-клієнта Viber для зазначених ОС окремо.

Android

Через Viber для Android адміністрування груп в месенджері здійснюється дуже просто, а для ефективного поповнення списку учасників можна йти одним з двох шляхів. Якщо метою є залучення якомога більшої кількості користувачів в об'єднання, найкраще використовувати обидва нижчеописаних методу.

Спосіб 1: Адресна книга

Найпростіший спосіб додати нового учасника до групи вимагає, щоб його дані були внесені до &171;контакти&187; вашого месенджера.

Читайте також: Як додати контакт до адресної книги Viber для Android

 1. Відкрийте в Вайбере груповий чат, куди потрібно додати один або кілька ваших контактів.
 2. Viber для Android запуск, переход в групповой чат, куда нужно добавить контакт
 3. Торкніться розташованого біля найменування групи значка " додати користувачів» .
 4. Viber для Android кнопка Добавить пользователей на экране группового чата

  Або, якщо наприклад перед поповненням списку учасників групи ви хочете дізнатися, хто вже в неї вступив, перейдіть на екран з даними і параметрами об'єднання, тапнув по трьох точках вгорі праворуч і потім вибравши «Інформація» в меню (також можна просто зрушити область листування вліво). Далі натисніть »додати" у розділі »учасники" .

  Viber для Android пункт Добавить в разделе Участники на экране Информация группового чата
 5. У відкрилася адресній книзі, перегортаючи її або скориставшись пошуком, знайдіть ім'я додається в бесіду користувача і торкніться його &8212; в результаті на аватарке з'явиться відмітка. Щоб внести в список учасників групи кілька записів одночасно, встановіть галочки на всіх потрібних контактах. Завершивши проставлення відміток, натисніть на розташовану вгорі екрану праворуч кнопку-галочку.Viber для Android добавление участников в групповой чат - экран Выбрать контакты
 6. На цьому наше завдання вважається вирішеною, а упевнитися в тому, що потрібний результат досягнутий, можна відкривши " інформація» групи і перевіривши наявність нових користувачів в списку »учасники" .

  Viber для Android новые участники добавлены в групповой чат

Спосіб 2: посилання-запрошення

Для додавання в чат незнайомих вам користувачів або, наприклад, з метою залучення учасників групи шляхом розміщення запрошення на інтернет-ресурсах, використовується спеціальне посилання, що формується системою автоматично при створенні об'єднання.

Читайте також: як створити посилання на Viber

Отримати доступ до посилання безпосередньо з програми месенджера можуть тільки творець і адміністратори чату. Якщо ви є таким і прагнете зібрати в своїй групі максимальну кількість людей, то можете без проблем передати код запрошення з метою поширення вже вступив в чат учасникам, наприклад, закріпивши містить посилання повідомлення вгорі листування.

Читайте також: Як закріпити повідомлення в Viber

 1. Відкрийте в месенджері створений вами груповий чат.Viber для Android переход в созданный собственноручно или администрируемый групповой чат
 2. Перейдіть до переліку параметрів групи з меню, що викликається тапом за трьома вертикально розташованим вгорі праворуч точкам, &8212; в ньому потрібно вибрати пункт «інформація» . Також можна відкрити необхідний при вирішенні розглянутої нами завдання екран, зсунувши вліво область з історією повідомлень.

  Viber для Android переход в администрируемый групповой чат, вызов экрана с параметрами

 3. Натисніть на назву функції " надіслати посилання на групу» . Далі виберіть спосіб доставки запрошення іншим користувачам. Viber для Android пункт Отрпавить ссылку в меню параметров группового чата

  Найбільш універсальним тут є пункт " розповісти про групу» &8212; тапнув по найменуванню цієї можливості ви відкриєте область зі списком всіх доступних для передачі посилання додатків і сервісів (в прикладі задіяно SMS).

  Viber для Android пункт передача ссылки на группу через SMS
 4. Отримавши ваше посилання і відкривши її, запрошений до спілкування користувач автоматично стає учасником групового чату.Viber для Android пользователь присоединился к групповому чату, используя ссылку-приглашение

IOS

Додавання користувача до групового чату, відкритого в додатку Viber для iOS , здійснюється тими ж методами, що і в середовищі конкуруючої мобільної платформи – з адресної книги ініціатора операції або шляхом передачі потенційному учаснику спеціального посилання.

Спосіб 1: Адресна книга

Можливість додати в груповий чат того чи іншого користувача з адресної книги власного месенджера мають як його творці і адміністратори, так і звичайні учасники.

Читайте також: як додати контакт до адресної книги Viber для iOS

 1. Відкрийте Вайбер на айФоне і перейдіть в будь-яку групу, куди бажаєте додати один або кілька своїх контактів.Viber iPhone запуск мессенджера, переход в групповой чат
 2. Тапніте за назвою чату вгорі екрану, — це дія відкриє перелік функцій, які можна використовувати щодо групи. Перегорніть відобразилася на екрані інформацію і натисніть на пункт " додавання учасників» в області »учасники" . Viber iPhone пункт Добавление участников в списке опций группового чата

  Також можна, нікуди не йдучи з екрану чату, тапнуть по розташованому праворуч від назви групи значку " додати учасника» .

  Viber iPhone кнопка Добавление участников на экране группового чата
 3. Отримавши доступ до переліку " вибрати контакти» , встановіть позначку в чекбоксі поруч з ім'ям додається в чат особи або виділіть кілька записів адресної книги, тапая по ним по черзі. Завершивши вибір, торкніться »Готово" .

  Viber iPhone выбор пользователей для добавления в группу из списка Контакты мессенджера, подтверждение

 4. На цьому все – відмічені на кроці вище контакти в «добровільно-примусовому порядку» вже поповнили перелік перебувають у групі.

  Viber iPhone новые участники добавлены в групповой чат

Спосіб 2: посилання-запрошення

Якщо ви розширюєте перелік користувачів власноруч створеного в Viber об'єднання або чату, де є адміністратором, то можете підвищити ефективність процесу за допомогою спеціального посилання-запрошення.

 1. Запустіть Viber для iOS і перейдіть до групового чату, який ви адмініструєте.
 2. Viber для iOS переход в свой (администрируемый) групповой чат
 3. Викличте панель параметрів об'єднання, тапнув по його заголовку вгорі екрану або зсунувши область з листуванням вліво.
 4. Viber для iOS вызов меню параметров группового чата
 5. Перегорніть інформацію вгору, знайдіть пункт " надіслати посилання» і натисніть на нього.
 6. Viber для iOS пунт Отправить ссылку меню параметров группового чата
 7. Виберіть спосіб, яким можете здійснити доставку запрошення, а потім передайте посилання іншому користувачеві через будь-який інтернет-сервіс, доступний c iPhone.Viber для iOS добавление участников в групповой чат с помощью ссылки-приглашения

  Для прикладу &8212; тапнув&171; повідомлення & 187; в меню відправки, яке з'явиться в результаті вибору на розглянутому екрані опції & 171; розповісти про групу&187; , Ви зможете передати Запрошення в чат через iMessage або за допомогою SMS.

  Viber для iOS отправка ссылки-приглашения в групповой чат другому пользователю
 8. Коли потенційний учасник бесіди відкриє передану в результаті виконання цієї Інструкції посилання, система автоматично додасть його в групу.
 9. Viber для iOS новый участник группового чата вступил по ссылке-приглашению

Windows

У додатку Viber для Windows не передбачено деяких передбачають адміністрування чатів можливостей. Це обумовлює наявність єдиного способу додавання користувача в групу, якщо для цієї мети використовується тільки комп'ютер. Результату ви зможете домогтися за умови, що дані потенційного учасника чату внесені в »контакти" вашого месенджера.

Читайте також: додавання записів у & 171; контакти & 187; програми Viber для Windows

 1. Відкрийте Вайбер на ПК і клацніть по заголовку групового чату, куди потрібно додати учасника.
 2. Viber для Windows запуск программы, переход в групповой чат
 3. Далі дії двоваріантні:
  • Відкрийте перелік вже входять в групу користувачів. Для цього натисніть «i» в області з назвою чату, а потім кліком розгорніть розділ «учасники» в відобразилася праворуч вікна месенджера області. Viber для Windows открыть список участников группового чата

   Натисніть на посилання-опцію»додати" , наявну над списком імен користувачів.

   Viber для Windows Добавить участников в группу из меню Подробности
  • Або клацніть по значку " додати учасників» праворуч від назви групи над областю з повідомленнями. Viber для Windows Кнопка Добавить участника в окне группового чата
 4. Оснастіть відміткою чекбокс біля імені додається в об'єднання користувача або виділіть кілька записів адресної книги, коли існує потреба внести в список учасників групи не єдиний контакт.
 5. Viber для Windows выбор добавляемых в группу пользователей из адресной книги мессенджера
 6. Завершивши вибирати майбутніх учасників бесіди, натисніть на кнопку " Зберегти» .
 7. Viber для Windows подтверждение добавления участников группы из Контактов мессенджера
 8. На цьому рішення озвученої в заголовку статті завдання з комп'ютера завершено – вибрані при виконанні кроку №3 користувачі вже стали учасниками групи, що підтверджується надходженням в чат відповідного сервісного повідомлення.
 9. Viber для Windows контакты добавлены в групповой чат

Висновок

Як бачите, додавання користувачів Viber в чат здійснюється дуже просто, особливо якщо дані нових учасників групи внесені в адресну книгу месенджера запрошує їх до спілкування особи. При цьому не забувайте, що не всім вашим контактам може сподобатися таке, по суті примусове, включення в ту чи іншу бесіду.

більше статей на цю тему: