приховуємо діалоги і групи в месенджері Viber

Для користувачів Viber, які бажають виключити ймовірність перегляду інформації зі свого месенджера особами, які мають доступ до пристроїв де виконаний вхід в аккаунт, творці мобільних додатків-клієнтів сервісу передбачили спеціальну можливість – «прихований чат». Розглянемо, що це за функціональність і як її можна задіяти на Android-девайсі або iPhone.

Приховані чати в Viber

Перш ніж переходити до інструкцій, які передбачають приховування діалогів і груп в Вайбере, зупинимося на результатах, які отримає, який виконав рекомендації з цієї статті, Користувач:

 • Заголовок захованої бесіди зникне з переліку відображаються у всіх додатках-клієнтах сервісу, де виконаний вхід в обліковий запис Viber.
 • Доступ до прихованої листуванні буде можливий тільки після введення секретної комбінації цифр, що призначається Користувачем.
 • Копія переданих через чат даних в момент його приховування видаляється з інших додатків-клієнтів Viber, якщо такі використовуються учасником сервісу.
 • Синхронізація інформації, що генерується в рамках прихованого листування, між мессенджерами, запущеними на різних пристроях, не здійснюється.
Скрытые чаты в Viber для Android, iOS и Windows

Приховані чати в клієнті Windows Viber

Відома багатьом користувачам обмеженість функціональності в порівнянні з мобільними клієнтами месенджера версії Програми для комп'ютера зачіпає і приховані чати. Зробити діалог або групу невидимими, а також отримати доступ до прихованої раніше листуванні через Viber для Windows можливості немає.

Скрытые чаты в Viber для Windows

Як приховати чат у Viber для Android

Можливість приховування діалогу або групового чату від сторонніх очей доступна користувачам Viber для Android в будь-який момент, а викликати відповідну функцію можна не єдиним шляхом.

Как скрыть чат в Viber на Android-смартфоне

Спосіб 1: Розділ»Чати"

 1. Запускаємо месенджер в середовищі Android або переходимо в розділ «чати» , якщо додаток вже відкрито. Знаходимо заголовок бесіди, яку потрібно приховати. Viber для Android запуск мессенджера, переход в Чаты для скрытия диалога или группы
 2. Тривалим натисканням на ім'я співрозмовника викликаємо меню, де натискаємо " приховати чат» . Viber для Android вызов меню опций диалога или группы, пункт - Скрыть чат
 3. Наступним кроком є створення секретної комбінації цифр, яка буде служити паролем для доступу до всіх (!) захованим від сторонніх очей діалогам. До цього етапу слід поставитися уважно і обов'язково запам'ятати призначається PIN-код. Згодом пароль можна змінити або скинути, але перше зажадає введення початкового значення, а друге призведе до видалення всіх прихованих чатів. Натискати " ВСТАНОВИТИ PIN-КОД» , вводимо комбінацію на віртуальній клавіатурі, а потім вносимо ПІН ще раз для підтвердження.

  Viber для Android ввод и подтверждение PIN-кода для скрытия диалогов и групповых чатов

  Пізніше (при додаванні інших діалогів в перелік прихованих), вводимо вже призначений пароль один раз.

  Viber для Android PIN-код для скрытия диалогов и групповых чатов в мессенджере установлен
 4. На цьому процес приміщення діалогу або групової бесіди в перелік прихованих завершено – заголовок листування більше не відображається в списку доступних з месенджера, а його копія видалена з усіх синхронізованих клієнтів.

  Viber для Android создание скрытого чата в мессенджере завершено

Спосіб 2: варіанти діалогу або групи

 1. Відкриваємо листування, яку потрібно заховати, і потім викликаємо меню, натиснувши на три точки вгорі екрану. У відкритому переліку тапа «інформація» .
 2. Viber для Android как скрыть чат из меню Информация
 3. Далі гортаємо список доступних для бесіди опцій вгору, знаходимо пункт " приховати чат» і тапа по ньому.
 4. Viber для Android опция Скрыть чат в меню Информация диалога или группового чата
 5. Вводимо PIN-код, якщо створювали його раніше, або призначаємо секретну комбінацію, як описано в пункті №3 попередньої інструкції з цієї статті.
 6. Viber для Android скрытие чата или группы из меню Информация завершено

Як приховати чат у Viber для iOS

Користувачі Viber для iPhone можуть швидко заховати ведеться через месенджер листування від осіб, що мають доступ до їх смартфону, діючи по одному з наступних алгоритмів.

Как скрыть чат в Viber на iPhone

Спосіб 1: Розділ»Чати"

 1. Відкриваємо месенджер на iPhone або переходимо в розділ»чати" , якщо клієнт Viber вже запущений. Знаходимо заголовок прихованої листування в переліку доступних. Viber для iPhone - запуск мессенджера, переход в раздел Чаты для скрытия диалога или группы
 2. Зрушуємо ім'я співрозмовника або найменування групи вліво, отримуючи таким чином доступ до трьох кнопок-опцій. Далі тапа»Сховати" . Viber для iPhone - доступ к меню опций диалога или группы, кнопка Скрыть
 3. Призначаємо комбінацію цифр, яка буде служити паролем для отримання доступу до всіх захованим бесід. Натискати «встановити PIN-код» , вносимо чотири цифри з віртуальної клавіатури двічі. Viber для iPhone - назначение PIN-кода для скрытия чатов и доступа к ним в дальнейшем

  Після призначення ПІН-коду приховування чатів проводиться з його допомогою і ввести його потрібно один раз.

  Viber для iPhone - PIN-код для доступа к скрытым чатам установлен
 4. Після виконання попереднього пункту інструкції приховування діалогу або групового чату в Viber для iPhone вважається завершеним. Заголовок захованого листування вже зник зі списку відображуваних месенджером, а копія переданої і отриманої через чат інформації видалена з усіх синхронізованих додатків-клієнтів.Viber для iPhone скрытие чата из перечня отображаемых мессенджером завершено

Спосіб 2: варіанти діалогу або групи

 1. Відкриваємо приховану переписку, тапнув по її заголовку на вкладці»чати" месенджера. Торкнувшись імені співрозмовника або найменування групи вгорі екрану, отримуємо доступ до меню, де вибираємо " інформація та налаштування» .

  Viber для iPhone переход в Информацию и настройки скрываемого чата в мессенджере

 2. Перегорнувши перелік функцій»подробиці" , виявляємо пункт " приховати чат» &8212; натискаємо на це найменування.

  Viber для iPhone опция Скрыть чат в меню Подробности диалога или группы

 3. Виконуємо третій за рахунком пункт з попередньої інструкції в цій статті, тобто створюємо або вводимо призначений раніше пароль доступу до переліку прихованих чатів.

  Viber для iPhone Скрытие диалога или группы из меню Информация и настройки завершено

Як бачимо, приховати факт обміну інформацією з тим чи іншим учасником або групою користувачів Viber абсолютно нескладно. Єдине, про що не слід забувати – можливість заховати чати доступна тільки в клієнтах месенджера для мобільних операційних систем.

більше статей на цю тему: