Як видалити групу у Viber для Android, iOS та Windows

Практично кожен користувач Viber хоча б один раз ініціював спілкування декількох людей одночасно, створюючи групу в месенджері. У даній статті ви знайдете інструкції по виконанню зворотної операції — видаленні втратили свою актуальність групових чатів, використовуючи додатки-клієнти сервісу для Android, iOS і Windows.

Нижче мова піде про те, як видалити власноруч створену в Вайбере групу. Якщо є необхідність покинути «чужий» груповий чат і видалити його заголовок зі списку доступних в месенджері, слід йти дещо відрізняється від описаного в цьому матеріалі шляхом.

Детальніше: Як вийти з групи В Viber

У разі застосування методів зі статті за посиланням вище до групи, в якій ви є адміністратором, чат не перестане існувати, а ваше місце керуючого зможе зайняти будь-який з раніше запрошених в об'єднання користувачів!

Як видалити груповий чат у Viber для Android

Повне видалення групи в Вайбере через додаток-клієнт месенджера для Андроїд може зайняти багато часу лише у випадку, якщо в чаті бере участь велика кількість користувачів. Алгоритм дій для вирішення завдання наступний.

Удаляем группу в Viber для Android
 1. Перше, що потрібно зробити для безслідного видалення групи з месенджера, це виключення з неї всіх учасників:
  • Запустіть Viber і перейдіть до видаленої розмови. Тапніте по трьох точках вгорі праворуч, відкрийте розділ «інформація» . Viber для Android - переход в раздел Информация группового чата
  • Трохи перегорнувши вгору область, що містить відомості про групу і назви функцій застосовних до неї, ви отримаєте доступ до розділів &171; адміністратори & 187; і »учасники" .

   Viber для Android Участники и администраторы группового чата в меню его опций

   Тривалим тапом по імені будь-якого користувача викличте меню можливих дій. У відображеному переліку тапніте " видалити з чату» , після чого підтвердіть надійшов запит, торкнувшись &171;ОК&187; .

   Viber для Android - удаление участника из группового чата
  • В результаті виконання попереднього кроку інструкції обраний вами аккаунт буде виключений з групи, а його ім'я зникне зі списку»учасники" . Аналогічним чином видаліть всіх раніше запрошених в чат осіб. Viber для Android - исключение всех участников из группы перед ее удалением
  • Якщо обміном інформацією в групі керують призначені вами адміністратори, виключіть і їх, діючи, як описано вище щодо простих учасників.
   Viber для Android - удаление администраторов из группового чата
  • Підсумком процедури повинна стати картина, відображена на скріншоті:Viber для Android все участники и администраторы кроме создателя исключены из группового чата
 2. Після виключення з бесіди всіх, хто в ній брав участь, можна видалити «контейнер» чату і міститься в ньому інформацію.
  • Перейдіть на вкладку «чати» в Viber для Android і тривалим тапом по заголовку видаляється групи викличте меню опцій. Натиснути " видалити чат» . Viber для Android удаление группы с вкладки чаты через меню функций
  • Підтвердьте свої наміри, торкнувшись " вийти і видалити» у запиті, що з'явився. На цьому все-груповий чат, а також вся передана і отримана в його рамках інформація стерті.

   Viber для Android Подтверждение удаления группового чата из мессенджера

Як видалити груповий чат у Viber для iPhone

Принципи роботи в Вайбер для айОС фактично не відрізняються від таких при використанні Андроїд-клієнта, розглянутого вище. Для вирішення завдання з заголовка статті з iPhone необхідно діяти за тим же алгоритмом, різниця в діях продиктована лише відмінностями в інтерфейсі додатків.

Удаляем группу в Viber для iPhone
 1. Видаліть зі знищуваної групи в месенджері всіх її учасників крім себе. Для цього:
  • Запустіть Viber на iPhone та з вкладки «чати» перейдіть до розмови, яку ви збираєтеся видалити. Далі тапніте по заголовку групи вгорі екрану.
   Viber для iPhone запуск мессенджера, переход в группу, которую нужно удалить
  • Перегорніть перелік опцій до розділу «адміністратори» і виключіть з цього списку всіх привілейованих користувачів крім себе. Viber для iPhone список администраторов группового чата

   Для видалення натисканням на ім'я адміністратора викличте меню, де тапніте " видалити з чату» . Підтвердіть надійшов запит месенджера, торкнувшись «ОК» .

   Viber для iPhone удаление администратора из группового чата
  • Аналогічним вищеописаному чином очистіть список»учасники" . Viber для iPhone исключение из группы всех участников перед удалением чата

   За підсумком в групі повинен залишитися єдиний користувач – ви.

   Viber для iPhone все администраторы и участники исключены из удаляемой группы в мессенджере
 2. Після видалення з групи всіх її членів, поверніться в розділ»чати" , щоб остаточно стерти об'єднання і інформацію, яка через нього передавалася.

  Viber для iPhone возврат на вкладку Чаты мессенджера для удаления группы

  • Посуньте заголовок знищуваної групи вліво до появи на екрані трьох кнопок-функцій, тапніте " видалити» . Viber для iPhone удаление группы с вкладки Чаты в мессенджере
  • Для підтвердження своїх намірів натисніть " вийти і видалити» в області, що відображається внизу екрана. На цьому процедура видалення групового чату завершена &8212; його заголовок зникне зі списку доступних у вашому месенджері.

   Viber для iPhone подтверждение удаления группового чата из мессенджера

Як видалити груповий чат у Viber для ПК

Управління груповими чатами в додатку Вайбер для Віндовс здійснюється не складніше, ніж в мобільних клієнтах сервісу. Для видалення своєї групи в месенджері, використовуючи комп'ютер або ноутбук, необхідно діяти наступним чином.

Удаляем группу в Viber для Windows

 1. Відкрийте месенджер і клікніть в області зліва його вікна по найменуванню групи, яку збираєтеся видалити.
 2. Viber для Windows переход в групповой чат, который нужно удалить
 3. Спочатку видаліть з групового чату всіх його учасників, а також адміністраторів (крім себе):
  • Клацніть по посиланню " учасники: число» , розташованої під найменуванням бесіди.
  • Viber для Windows исключение участников из группового чата перед его удалением
  • Клікайте по іменах користувачів в списках &171; адміністратори & 187; і &171; учасники&187; правою кнопкою миші і вибирайте в меню, що відкрилося " видалити з чату» . Viber для Windows как удалить из группы участника или администратора

   Таким чином виключіть усіх привілейованих та простих учасників.

  • Viber для Windows удаление обычного участника из группы через меню опций чата
 4. В результаті виконання попереднього пункту інструкції перелік»учасники" групи повинен містити єдиний запис &8212; " ви (ІМ'Я)» . Viber для Windows очистка списка участников от всех записей завершена

  Тепер можна видалити і» оболонку " чату, а також інформацію, яка в ньому накопичилася за час існування:

  • Клікніть по значку «i» біля заголовка розмови.
  • Viber для Windows переход в Информацию о групповом чате для его удаления
  • Перегорніть перелік опцій, що відобразився праворуч вікна Вайбера для ПК, в самий низ.
  • Viber для Windows меню опций применимых к группе в мессенджере
  • Клацніть " вийти і видалити» .
  • Viber для Windows пункт Выйти и удалить в меню группового чата
  • Далі слід підтвердити знищення групового чату, клікнувши " вийти і видалити» у запиті, що з'явився.
  Viber для Windows подтверждение выхода из группы в мессенджере и ее удаления

Таким чином можна констатувати, що видалити групу в Viber не складніше, ніж створити об'єднання в месенджері і наповнити його учасниками. Головне &8212; не забувати виключити інших користувачів з колись власноруч створеного групового чату перед виходом з нього.

більше статей на цю тему: