Як користуватися A360 Viewer

Як ми вже писали в попередніх статтях, рідний формат Автокада (DWG) може бути прочитаний за допомогою інших програм. Користувачеві не обов'язково мати встановлений на комп'ютері AutoCAD, щоб відкрити і переглянути креслення, створений в цій програмі. Компанія-розробник Autodesk пропонує користувачам безкоштовний сервіс для перегляду креслень & 8212; A360 Viewer. Познайомимося з ним ближче.

Як користуватися A360 Viewer

A360 Viewer &8212; це онлайн-переглядач файлів Автокада. Він може відкрити більше п'ятдесяти форматів, що використовуються в інженерному проектуванні. Це веб-додаток додаток, а тому його не потрібно встановлювати на комп'ютер і можна використовувати прямо в браузері, без необхідності підключення різних модулів або розширень.

Читайте також: Як відкрити файл dwg без Автокаду

 1. Щоб переглянути креслення, зайдіть на офіційний сайт Autodesk і знайдіть там програмний продукт A360 Viewer, після чого натисніть кнопку &171;Upload your design&187; .
 2. Как пользоваться A360 Viewer 1
 3. Вкажіть місцезнаходження вашого файлу. Це може бути папка на комп'ютері або хмарне сховище, наприклад Dropbox або Google Drive .
 4. Как пользоваться A360 Viewer 2
 5. Дочекайтеся закінчення завантаження, після чого ваш креслення з'явиться на екрані.
 6. Как пользоваться A360 Viewer 3

  У переглядачі будуть доступні функції панормування, зміни масштабу і обертання графічного поля.

  Как пользоваться A360 Viewer 4

  При необхідності ви можете виміряти відстані між точками об'єктів. Активуйте лінійку, натиснувши відповідну піктограму. Вкажіть клацаннями миші точки, між якими потрібно зробити завмер. Результат буде відображений на екрані.

  Как пользоваться A360 Viewer 6

  Увімкніть &171; менеджер шарів & 187; , якщо потрібно тимчасово приховати або відобразити встановлені в Автокаде шари.

  Как пользоваться A360 Viewer 5

  Читайте також: Як користуватися AutoCAD

Ось ми і розглянули переглядач A360 Viewer від Autodesk. Він відкриє вам доступ до креслень, навіть якщо ви не перебуваєте на робочому місці, що допомагає вести більш ефективну роботу. Він елементарний у використанні і не відбирає час на установку і ознайомлення.

більше статей на цю тему: