копіювання в буфер не виконано. Як усунути цю помилку в Autocad

Копіювання об'єктів креслення дуже поширена операція, що виконується при проектуванні. При копіюванні всередині одного Автокад-файлу зазвичай пробоєм не виникає, однак, коли користувач хоче скопіювати об'єкт в одному файлі і перенести його в інший, може виникнути помилка, про яку сигналізує вікно &171;копіювання в буфер не виконано&187;.

У чому ж може бути проблема і як її можна вирішити? Спробуємо розібратися.

Копіювання в буфер не виконано. Як усунути цю помилку в AutoCAD

Причин, за якими може не виконуватися копіювання досить багато. Наведемо найбільш поширені випадки і можливе рішення проблеми.

Однією з ймовірних причин виникнення подібної помилки в пізніх версіях Автокада може бути надмірна &171;роздутість&187; файлу, тобто занадто велика кількість складних або неправильно змодельованих об'єктів, наявність посилань і proxy-файлів. Існує рішення для зменшення обсягу креслення.

Відсутність місця на системному диску

При копіюванні складних об'єктів, що мають велику вагу, буфер може просто не вмістити інформацію. Звільніть максимальну кількість місця на системному диску.

Розблокування та видалення непотрібних шарів

Відкрийте та видаліть невикористані шари. Ваш креслення стане легше і Вам буде зручніше контролювати об'єкти, з яких він складається.

Інформація по темі: Як використовувати шари в AutoCAD

Видалення історії створення об'ємних тіл

У командному рядку введіть _.brep . Потім виділіть усі об'ємні тіла та натисніть &171;Enter&187;.

oshibka-kopirovaniya-v-bufer-1

Дана команда не виконується для об'єктів, вкладених у блоки або посилання.

Видалення залежностей

Введіть команду _.delconstraint . Вона видалить параметричні залежності, які займають багато місця.

Скидання масштабів анотацій

Пропишіть в рядку:. -scalelistedit Натисніть Enter. _r _y _e . Натискайте Enter після введення кожної з букв. Ця операція зменшить кількість масштабів у файлі.

Це були найдоступніші методи зменшення розміру файлів.

Читайте також: Фатальна помилка в AutoCAD

Що стосується інших порад, щодо вирішення помилки копіювання, варто відзначити випадок, при якому не копіюються лінії. Встановіть для таких ліній один із стандартних типів у вікні властивостей.

У деяких ситуаціях може допомогти наступне. Відкрийте Параметри Автокада і на вкладці &171;вибір&187; відзначте галочкою пункт &171;попередній вибір&187;.

oshibka-kopirovaniya-v-bufer-2

Уроки AutoCAD: Як користуватися AutoCAD

Ми розглянули кілька поширених рішень проблеми копіювання об'єктів буфер обміну. Якщо ви стикалися з нею і вирішили цю задачу, поділіться, будь ласка, своїм досвідом в коментарях.

більше статей на цю тему: