Як відкрити файл dwg без AutoCAD

AutoCAD &8212; найпопулярніша програма для цифрового виконання креслень. Багато проектів, виконані в Автокаді, передаються підрядникам для подальшої роботи в інших програмах в рідному форматі Автокада &171;dwg&187;.

Часто виникають ситуації, коли організація, яка отримала в роботу DWG-креслення, не має Автокад в списку свого софта. На щастя, відкрити автокадовскій формат за допомогою інших додатків не складає труднощів, зважаючи на поширеність розширення dwg.

Розглянемо кілька способів відкриття DWG-креслення без допомоги Автокада.

Як відкрити файл dwg без AutoCAD

Відкриття DWG-креслення за допомогою програм для креслення

Багато інженерів використовують менш дорогий і функціональний креслярський софт, який підтримує формат DWG. Найвідоміші з них & 8212; Компас-3D і NanoCAD. На нашому сайті ви можете знайти інструкцію про те, як відкрити файл Автокада в Компасі.

Більш детально: Як відкрити креслення AutoCAD в Компас-3D

Відкриття DWG-креслення в ArchiCAD

У галузі архітектурного проектування міграції файлів між Автокадом та Архікадом дуже поширені. Архієектори отримують виконані в Автокаді топогеодезичні зйомки, генплани, креслення інженерних мереж. Для того, щоб коректно відкрити dwg в Архикаде, виконайте наступні кроки.

  1. Найшвидший спосіб додати креслення в графічне поле Архікада &8212; просто перетягнути файл з його папки в вікно програми.
  2. У вікні &171;одиниці виміру креслення&187; залиште за замовчуванням міліметри і натисніть кнопку &171;розмістити&187;.
  3. Как открыть dwg-файл без AutoCAD 1
  4. Файл буде розміщений як об'єкт&171; креслення & 187;. Всі його лінії будуть згруповані в один цілісний об'єкт. Щоб редагувати креслення виділіть його і в контекстному меню виберіть &171;Декомпозувати в поточному вигляді&187;.
  5. Как открыть dwg-файл без AutoCAD 2
  6. У вікні декомпозиції приберіть галочку в чекбоксі &171;зберегти вихідні елементи при декомпозиції&187;, щоб не захаращувати пам'ять комп'ютера копією вихідного файлу. Залиште галочку в тому випадку, якщо для роботи вам необхідний цілісний вихідний файл. Натисніть & 171; ОК&187;.
  7. Как открыть dwg-файл без AutoCAD 3 Как открыть dwg-файл без AutoCAD 4

Відкриття файлів Автокад за допомогою переглядачів dwg

Існують спеціальні невеликі програми, призначені для перегляду, але не редагування креслень Автокада. Це може бути безкоштовний онлайн переглядач A360 Viewer і інші додатки від Autodesk &8212; DWG TrueView і AutoCAD 360.

Пов'язана тема: Як користуватися A360 Viewer

У мережі можна знайти і інші безкоштовні додатки для відкриття креслень. Принцип їх роботи схожий.

  1. Знайдіть кнопку завантаження файлу та натисніть її.
  2. Завантажте файл із жорсткого диска комп'ютера. Креслення буде відкрито.
  3. Как открыть dwg-файл без AutoCAD 5

Інші уроки: як користуватися AutoCAD

Тепер Ви знаєте, як відкрити файл dwg без Автокади. У цьому немає нічого складного, оскільки багато програм передбачають взаємодію з форматом dwg. Якщо ви знаєте інші способи відкриття dwg без Автокада, опишіть, будь ласка, їх в коментарях.

більше статей на цю тему: