Як поставити знак діаметра в AutoCAD

Значок діаметра &8212; невід'ємний елемент в нормах оформлення креслення. Дивно, але не кожен CAD-пакет має функцію його установки, що, в деякій мірі, ускладнює анотування креслярської графіки. В Автокаде є механізм, що дозволяє додати до тексту значок діаметра. У цій статті розберемо, як зробити це найбільш швидко.

Як поставити знак діаметра в AutoCAD

Щоб проставити значок діаметра, вам не доведеться креслити його окремо, потрібно буде лише використовувати спеціальну комбінацію клавіш при введенні тексту.

  1. Активуйте інструмент тексту, і коли з'явиться курсор, почніть його вводити.
  2. Пов'язана тема: Як додати текст в Автокад

  3. Коли вам знадобиться вставити значок діаметра, перебуваючи в Автокаде, перейдіть в Англійський режим введення тексту і наберіть комбінацію &171;%%c&187; (без лапок). Ви тут же побачите символ діаметра.
  4. Как добавить значок диаметра в AutoCAD
  5. Якщо на вашому кресленні символ діаметра буде зустрічатися часто, є сенс просто скопіювати текст, змінюючи значення біля значка.

Читайте також: Як зробити штрихування в AutoCAD

Крім того, вам буде цікаво, що таким же чином можна додати піктограми &171;плюс-мінус&187; (введіть комбінацію &171;%%p&187;) та градус (введіть&187;%%d&187;).

Радимо прочитати: Як користуватися AutoCAD

Ось ми і познайомилися з тим, як поставити значок діаметра в Автокаде. Вам більше не доведеться ламати голову з цією дрібною технічною процедурою.

більше статей на цю тему: