Як користуватися Дискордом на телефоні

Завантаження та встановлення Програми

На мобільному пристрої можна відкрити Discord через браузер, але користуватися ним в такому вигляді вкрай незручно, тому оптимальним рішенням буде установка програми на смартфон або планшет. Для цього виконайте прості дії.

 1. Відкрийте Google Play Маркет або App Store і знайдіть там месенджер.
 2. Поиск приложения в магазине для скачивания при использовании Discord на телефоне
 3. Після відкриття його сторінки тапніте по кнопці &171; встановити&187; .
 4. Кнопка установки приложения из магазина при использовании Discord на телефоне
 5. Очікуйте завершення завантаження та встановлення, після чого натисніть & 171; відкрити & 187; або запустіть його через розташований на домашньому екрані значок.
 6. Открытие приложения после установки из магазина при использовании Discord на телефоне

Реєстрація облікового запису

Для роботи в месенджері знадобиться обліковий запис, створити яку можна з прив'язкою номера телефону або електронної пошти, що дозволить кожному знайти оптимальний метод реєстрації. У мобільному додатку цей процес здійснюється так:

 1. Запустіть Discord і тапніте по & 171; зареєструватися&187; . Якщо профіль у Вас вже є, натисніть кнопку &171;вхід&187; .
 2. Переход к регистрации учетной записи при использовании Discord на телефоне
 3. Виберіть варіант прив'язки &8212; телефон або електронна пошта &8212; і перейдіть на потрібну вкладку, після чого введіть інформацію у відповідному полі.
 4. Выбор типа регистрации учетной записи при использовании Discord на телефоне
 5. Наступний етап &8212; вибір імені користувача і установка пароля. Ці дані можна поміняти в майбутньому, але краще відразу вписувати відповідну для вас інформацію.
 6. Ввод данных при регистрации учетной записи при использовании Discord на телефоне
 7. Залишилося тільки вказати дату народження, з чим іноді виникають проблеми у деяких користувачів. Обов'язково вказуйте коректний вік, інакше профіль може потрапити під бан і доведеться звертатися в технічну підтримку для його розблокування.
 8. Добавление пароля во время регистрации учетной записи при использовании Discord на телефоне
 9. По завершенні ви опинитеся в головному меню програми, а на пошту прийде посилання для підтвердження аккаунта. Перейдіть по ній, щоб завершити реєстрацію і отримати доступ до всіх функцій Програми.
 10. Переход в главное меню после регистрации учетной записи при использовании Discord на телефоне

Додавання аватарки

Профіль створений і ним можна користуватися без обмежень &8212; отже, настав час відредагувати параметри облікового запису. В першу чергу рекомендуємо додати аватарку, щоб надати профілю унікальний зовнішній вигляд і дозволити друзям впізнавати вас серед списку інших учасників месенджера. У мобільному додатку Discord навіть є невеликий редактор, що дозволяє обрізати або повернути зображення під час завантаження, тому з вибором відповідного ракурсу і масштабу проблем виникнути не повинно.

Детальніше: додавання та зміна аватарів у Discord на телефоні

Загрузка и добавление аватарки при использовании Discord на телефоне

Користувацькі налаштування

Крім параметра для додавання зображення облікового запису в Дискорді є інші призначені для користувача настройки, що зачіпають абсолютно різні аспекти взаємодії з месенджером. На нашому сайті розміщена стаття, в якій розповідається про всі налаштування, але на прикладі програми для ПК. У мобільному додатку набір доступних параметрів приблизно такий же, тому ви можете використовувати наступну інструкцію як універсальну.

Детальніше: налаштування користувача Discord

Общие настройки пользователя при использовании Discord на телефоне

Параметри зовнішнього вигляду

Окремо торкнемося теми налаштувань зовнішнього вигляду. В цьому плані месенджер для комп'ютерів значно перевершує мобільний додаток, оскільки підтримує сторонні плагіни і теми, що дозволяють створити гарне оформлення. Поки в Дискорді на телефоні можна редагувати тільки вбудовані параметри, змінюючи колір теми на світлий або темний і регулюючи масштаб відображуваних елементів.

Детальніше: як зробити гарний Discord

Изменение настроек внешнего вида при использовании Discord на телефоне

Додавання друга

До налаштувань можна повернутися в будь-який час і змінити їх під себе, тому зараз нічого не заважає просто пропустити їх і перейти до спілкування в месенджері. Якщо у вас вже є знайомі, які спілкуються через Discord, дізнайтеся їх ім'я облікового запису і тег, після чого відправте запит в друзі за допомогою вбудованих функцій. До речі, підтримується цілих п'ять різних методів того, як можна додати користувача в друзі. Про всі них написано в матеріалі за посиланням нижче.

Детальніше: Як додати друга до Discord

Использование средства поиска друга для добавления при использовании Discord на телефоне

Зміна псевдоніма або імені користувача

Під словом &171;нікнейм&187; мається на увазі як ім'я облікового запису, так і прізвисько кожного учасника на сервері. За замовчуванням ім'я користувача встановлюється в якості нікнейма на сервері, але його можна змінити самостійно або за допомогою адміністрації. Назва облікового запису редагується тільки вручну через відповідний розділ з настройками. Це звучить трохи складно, тому для повного розуміння теми рекомендуємо прочитати наступний матеріал.

Детальніше: зміна Ніка в Discord на телефоні

Смена имени пользователя или ника на сервере при использовании Discord на телефоне

За допомогою вбудованої в Діскорд функціональності нік можна зробити невидимим, але виконання подібних дій є тільки на сервері з боку творця або адміністратора. Їх суть полягає у виборі кольору для ролі, який буде зливатися з фоном додатки, тим самим зафарбовуючи і ім'я користувача.

Детальніше: робимо невидимий нік у Discord на телефоні

Пошук серверів

Існує три доступних методу пошуку сервера в месенджері: перехід за посиланням-запрошенням, пошук відкритих спільнот на спеціальних сайтах і перегляд списку доданих, якщо мова йде про вибір сервера, де ви вже є учасником. Крім цього, деяким користувачам потрібно скопіювати ID сервера для використання в своїх цілях, що теж можна віднести до тематики пошуку відповідної інформації. Все це реалізується як на комп'ютері, так і через Мобільний додаток.

Детальніше: Як знайти сервер у Discord на телефоні

Поиск сервера для вступления при использовании Discord на телефоне

Вимкнення режиму ігрової активності

Режим відображення ігрової активності призначений для показу в статусі поточної запущеної гри. Поки з мобільними пристроями він сумісний тільки частково. В налаштуваннях ви знайдете пункт, що дозволяє відключити цю функцію, але відноситься вона до версії месенджера для комп'ютерів, тобто зміни стосуються тільки повної версії Discord, оскільки мобільні додатки в статусі не захоплюються. Ще один варіант відключення цього режиму &8212;перехід в статус &171; невидимка&187;. Тоді ніхто не зможе дізнатися, чим ви зараз займаєтеся.

Детальніше: Як вимкнути відображення ігор Discord на телефоні

Отключение функции слежения за игровой активностью при использовании Discord на телефоне

Додавання статусів

Вище побіжно був згаданий статус невидимки, однак це не єдиний доступний режим активності облікового запису. Є чотири різних вбудованих статусу, призначених для відображення поточного стану профілю: в мережі, немає на місці, не турбувати, невидимий. Їх можна задавати самостійно, але іноді перехід відбувається автоматично, коли додаток бачить зміни (наприклад, ви переключилися до іншої програми). Крім вбудованих статусів є ще й призначені для користувача, що настроюються індивідуально кожним користувачем. Як нього можна задати будь-який напис і додати емодзі.

Детальніше: додавання статусів до Discord на телефоні

Функции смены статусов и установка пользовательского при использовании Discord на телефоне

Додатково відзначимо можливість встановити анімований або змінюється користувальницький статус, однак для цього обов'язково доведеться задіяти програму на ПК. Принцип дій полягає в скачуванні і налаштуванні спеціального плагіна з використанням скриптового мови програмування. Таке незвичайне оформлення видно всім користувачам незалежно від платформи.

Детальніше:
створення мінливого статусу в Discord
створення анімованого статусу в Discord

Использование скрипта для создания анимированного статуса при использовании Discord на телефоне

Дії з текстом

У Дискорді є функції та інструменти, які не відразу трапляються на очі звичайному користувачеві, а багато хто взагалі ніколи не дізнаються про їх існування. До числа таких відносяться різні дії з текстом, що досягаються шляхом використання підтримки підсвічування синтаксису мов програмування і спеціальних знаків. Перший прийом дозволить вам заховати будь-який текст в спойлер, щоб людина перед його прочитанням повинен був натиснути по блоку. Це відмінний варіант приховування посилань або великого блоку з інформацією.

Детальніше: створення спойлера в Discord на телефоні

Отправка текста заключенного в спойлер при использовании Discord на телефоне

Поки підтримка підсвічування синтаксису різних мов програмування присутня тільки у версії Discord для ПК. Користувачі мобільних додатків обмежені виключно налаштуванням відображення учасників сервера шляхом зміни кольору ролі. Для цього в меню управління сервером є спеціальний розділ з усіма необхідними параметрами.

Детальніше: Кольоровий текст у Discord на телефоні

Настройка цветного ника на сервере при использовании Discord на телефоне

Стандартні засоби форматування &8212; виділення шрифту жирним, курсивом або додавання перекреслює смужки &8212; доступні і в мобільній версії месенджера, проте з певними обмеженнями. Найчастіше для досягнення бажаного ефекту доведеться використовувати символи виділення, додаючи їх прямо в повідомлення. Детальніше про це читайте в іншій статті на нашому сайті за наступним посиланням.

Детальніше: Написання жирним шрифтом у Discord на телефоні

Ввод сообщения для отправки его жирным при использовании Discord на телефоне

Ще одне обмеження в плані написання тексту, з яким зіткнуться власники мобільного додатку, &8212; відсутність засобів форматування для укладання напису в рамку. Якщо вам знадобиться виконати подібне редагування зовнішнього вигляду повідомлення, зверніться до повної версії Діскорда, відкривши її на комп'ютері.

Читайте також: написання тексту в рамці в Discord

Отправка текста в рамке при использовании Discord на телефоне

Управління звуком

Розглянуті вище функції застосовуються при спілкуванні в текстових чатах, але не варто забувати про те, що в Discord доступні і голосові канали, де кожен учасник може спілкуватися за допомогою голосу. У додатку для мобільних пристроїв не так багато налаштувань, пов'язаних з управлінням звуку, але з ними варто ознайомитися, щоб при спілкуванні не виникло труднощів з чутністю вас або співрозмовника.

Детальніше: увімкнення та керування звуком у Discord на телефоні

Переход к настройкам звука при использовании Discord на телефоне

Демонстрація екрану

Під час голосового спілкування в месенджері можна включити камеру, щоб показати своє обличчя або те, що відбувається навколо. Є і ще одна функція, що дозволяє продемонструвати вміст екрану співрозмовнику. Вона називається трансляцією або демонстрацією екрану і включається за допомогою натискання по спеціальній кнопці під час голосового спілкування. Особливих налаштувань не вимагає і зазвичай активується відразу ж без будь-яких труднощів.

Детальніше: увімкнення спільного використання екрана в Discord на телефоні

Запуск прямой трансляции или демонстрации экрана при использовании Discord на телефоне

Деякі користувачі іноді стикаються всього лише з однією проблемою &8212; з чорним екраном при його демонстрації під час спілкування. Якщо з версією ПО для комп'ютера все складніше, то на телефоні подібна неполадка вирішується одним з двох способів, кожен з яких не складе труднощів виконати.

Детальніше: виправлення проблеми з чорним екраном під час демонстрації на Discord на телефоні

Видалення приватних повідомлень

Через деякий час активного використання Діскорда у кожної людини з'являться непотрібні листування з іншими учасниками програми, які хотілося б видалити. Для цього розробники передбачили кілька доступних функцій, але інструменту для одночасного видалення абсолютно всіх повідомлень поки немає. Залишається тільки повністю стирати діалог з певним користувачем або по черзі видалити кожну репліку.

Детальніше: видалення повідомлень і листування в Discord на телефоні

Кнопка для удаления сообщений при использовании Discord на телефоне

Спільний перегляд фільмів

Спільний перегляд фільмів &8212; одне із занять, що реалізуються за допомогою Дискорду. Всі налаштування набагато простіше здійснити на комп'ютері, оскільки так ви можете без проблем включити демонстрацію екрану, мінімізувавши затримки і проблеми з якістю, або ж запустити стрім через спеціальний сайт, а іншим учасникам відправити на нього посилання. Вже запущену трансляцію можна дивитися і з телефону, попередньо підключившись до вибраного голосового каналу або зв'язавшись з одним.

Детальніше: спільний перегляд фільмів у Discord

Создание комнаты для совместного просмотра фильмов при использовании Discord на телефоне

Створення сервера

У користувачів мобільного додатку Discord є можливість створити свій власний сервер, запросити туди друзів або розкрутити проект, залучаючи нових людей. Єдиний мінус &8212; відсутність шаблонних варіантів, тобто готових серверів зі створеними групами і каналами. Користувачеві знадобиться самостійно створити канали і розподілити їх за категоріями.

Детальніше: створення сервера в Discord на телефоні

Встроенные функции для создания собственного сервера при использовании Discord на телефоне

На каналах сервера відбувається спілкування як за допомогою голосового зв'язку, так і шляхом відправки текстових повідомлень. Зазвичай на проектах створюється відразу кілька каналів, що діляться на відповідні категорії. Будь-який учасник зможе приєднатися до групи з відповідною для нього тематикою і почати спілкування. Канали бувають і приватними, дозволяючи доступ тільки певним ролям або користувачам, що актуально, наприклад, для чатів адміністраторів.

Детальніше: створення каналу на сервері в Discord на телефоні

Кнопка для создания нового канала на сервере при использовании Discord на телефоне

Творцям серверів з метою залучення нових користувачів і заробітку на цій сфері рекомендуємо прочитати статтю про базові прийоми розкрутки. У ній розповідається про відкриті майданчики, поширення інформації в соціальних мережах і придбання реклами.

Читайте також: методи розкрутки сервера в Discord

Налаштування та управління сервером

У матеріалі за посиланням нижче ви знайдете інформацію про всі доступні Налаштуваннях сервера, але на прикладі програми для ПК. У мобільному додатку всі параметри залишаються точно такими ж і принцип їх редагування не змінюється, тому інструкція актуальна і для власників смартфонів або планшетів, які бажають управляти своїм сервером без авторизації в Дискорді на комп'ютері.

Детальніше: налаштування сервера в Discord

Изменение настроек сервера после его создания при использовании Discord на телефоне

Про красивому оформленні сервера теж розказано на прикладі Discord на комп'ютері, але при взаємодії з мобільним додатком можна реалізувати точно те ж саме крім деякого оформлення написів. Недоступний буде кольоровий текст і оформлення тексту в рамку, інші ж параметри не мають будь-яких обмежень, пов'язаних з версією месенджера.

Детальніше: гарне оформлення сервера в Discord

Применение рекомендаций для создания красивого сервера при использовании Discord на телефоне

На кожному сервері учасники мають свої ролі з певними правами та обмеженнями. Іноді вони розділені тематично &8212; наприклад, хто до якого клану належить або в яку гру грає найчастіше. Якщо ви збираєтеся розвивати свій проект, ролі обов'язково знадобляться. Для кожної з них потрібно вибрати відповідну назву, колір і розподілити дозволу. Потім відбувається присвоєння ролей учасникам, а при наявності спеціального бота це виконується автоматично після вступу користувача.

Детальніше: додавання та розподіл ролей на сервері в Discord на телефоні

Переход к созданию и распределению ролей при использовании Discord на телефоне

В якості допоміжних і розширюють функціональність засобів на серверах використовуються боти. Це проекти сторонніх розробників, що підключаються творцями або адміністраторами спільнот самостійно. Є як боти для адміністрування, що дозволяють управляти учасниками і контентом на сервері, так і розважальні, відтворюють музику або додають різні ігри. Якщо хочете встановити ботів, Вам знадобиться додати їх і налаштувати, про що детальніше написано в статтях далі.

Детальніше:
додавання бота на сервер у Discord
Налаштування бота на сервері в Discord на телефоні

Настройка бота после его добавления при использовании Discord на телефоне

Боти існують самих різних напрямків, від простих з міні-іграми, до складних, що підтримують настройку через офіційний сайт і підключення різних плагінів. У нашому огляді ви знайдете список найпопулярніших ботів на кожну поширену тему і зможете підібрати щось для себе, якщо займаєтеся управлінням сервера.

Детальніше: корисні боти для Discord

Видалення сервера

Під видаленням сервера можна зрозуміти як вихід з чужої спільноти, так і повне видалення свого проекту, включаючи весь контент, учасників і ботів. Перший варіант не несе за собою ніяких наслідків, оскільки практично на будь-який сервер можна повернутися за чинним запрошенням. Однак відновити свій віддалений сервер вже не вийде, тому заздалегідь обміркуйте, чи дійсно він вам більше не потрібен і чи можна позбутися від нього.

Детальніше: видалення сервера в Discord на телефоні

Кнопка для удаления сервера при использовании Discord на телефоне

Видалення друга

Іноді потрібно припинити з кимось дружбу в месенджері, щоб обмежити спілкування і почистити френдліст. У мобільному додатку це виконується двома різними способами: через контекстне меню Користувача в співтоваристві або відповідний розділ зі списком всіх друзів. Ознайомтеся з кожним методом, щоб в будь-який момент скористатися одним з них і швидко видалити людину з друзів.

Детальніше: як видалити друга в Discord на телефоні

Удаление пользователя из списка друзей при использовании Discord на телефоне

Вихід з облікового запису

Кнопка виходу з облікового запису в мобільному додатку розташована не дуже зручно, тому користувачеві її ще належить відшукати. Дані для повторного входу зберігаються тільки якщо у вас на телефоні налаштована система автозаповнення Google. Ще під виходом іноді мається на увазі припинення роботи програми, наприклад, коли воно функціонує у фоновому режимі і споживає оперативну пам'ять. Для цього необхідно перейти в Налаштування ОС і знайти там кнопку, що зупиняє роботу програми.

Детальніше: як вийти з Discord на телефоні

Кнопка выхода из учетной записи при использовании Discord на телефоне

Видалення облікового запису

З якихось причин розробники зробили так, щоб через Мобільний додаток їх месенджера людина не могла Видалити аккаунт, але все-таки є спосіб того, як це можна зробити з телефону. Знадобиться відкрити веб-версію Діскорда в браузері, авторизуватися в своєму профілі і знайти там кнопку видалення. Другий варіант &8212; створити звернення в технічну підтримку з проханням деактивувати обліковий запис.

Детальніше: видалення облікового запису в Discord

Запуск веб-версии приложения для удаления аккаунта при использовании Discord на телефоне

Видалення Discord

Якщо обліковий запис вже видалено і інша не задіяна, немає сенсу зберігати на своєму телефоні непотрібний месенджер. Його можна видалити за кілька секунд за допомогою вбудованих в мобільну ОС функцій або застосувавши додатки від сторонніх розробників. Всі доступні методи дієві і не викличуть труднощів в реалізації, тому можна вибрати абсолютно будь-який.

Детальніше: як видалити Discord на телефоні

Удаление приложения при помощи системных функций при использовании Discord на телефоне

більше статей на цю тему: