Використання Soundpad у Discord

Крок 1: Налаштування Soundpad

Першочергове завдання &8212; редагування налаштувань Soundpad так, щоб вони задовольняли ваші потреби і не виникало проблем з подальшою трансляцією звуків в мікрофон. У додатку присутня величезна кількість різних параметрів, але зараз ми пропонуємо зупинитися тільки на основних і найважливіших.

 1. Після успішної установки Soundpad через Steam або з офіційного веб-сайту відкрийте меню &171;Файл&187; і виберіть пункт &171;Налаштування&187; .
 2. Переход к общим настройкам программы при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 3. У першій же вкладці &8212; &171;аудіо&187; &8212; перевірте нормалізацію гучності та виберіть, чи хочете ви встановити її статичною, чи віддаєте перевагу динамічному регулюванню. До цього параметру можна повернутися пізніше, якщо в ході тестування виявиться, що зі звуками спостерігаються якісь проблеми.
 4. Настройка автоматического регулирования громкости при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 5. Наступний пункт &8212; &171;вимкнути голос&187; . Якщо ви активуєте його, Ваш голос не буде захоплюватися в моменти, коли звук транслюється в мікрофон через програму.
 6. Настройка отключения голоса при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 7. Відтворення звуку Для активації голосом стане в нагоді, якщо в самому Discord ви використовуєте режим введення голосом, а не рацію. Тут же вказується, який з додаткових звуків відповідає за спрацьовування мікрофона перед відтворенням основного.
 8. Настройка звука воспроизведения для активации по голосу при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 9. Окремо відзначимо параметр & 171; зменшити гучність інших програм&187; . За замовчуванням він вимкнений, але його варто ввімкнути, якщо вам потрібно почути відтворювані звуки і не перекривати їх активним додатком та іншими джерелами відтворення.
 10. Выбор варианта приглушения приложений при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 11. Після внесення змін не забудьте натиснути кнопку &171; застосувати & 187; , а потім перейдіть на вкладку &171; гарячі клавіші&187; , де самостійно вирішіть, яка комбінація повинна відповідати за швидке відтворення або його призупинення. Стандартні параметри на вкладці відсутні, а всі наявні встановлюються виключно за особистим бажанням користувача.
 12. Настройка горячих клавиш при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 13. На вкладці &171; пристрої&187; в якості відтворює виберіть &171; за замовчуванням&187; .
 14. Выбор устройства воспроизведения по умолчанию при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 15. У списку нижче знайдіть підключений до комп'ютера мікрофон, який ви зазвичай використовуєте для розмов в Discord, і відзначте його маркером, позначивши тим самим, що відтворення звуків буде йти на нього.
 16. Выбор устройства для трансляции звуков при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 17. Якщо ви бажаєте записувати і зберігати записи, відразу виберіть місце, куди їх зберігати. Це допоможе уникнути плутанини в майбутньому.
 18. Выбор места сохранения записей при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 19. Для вибору власних звукових ефектів натисніть & 171; додати звукові файли & 187; В меню &171;Файл&187; .
 20. Переход к добавлению звуков при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 21. В &171; провіднику&187; відшукайте відповідну музику або окремі звуки і додайте їх все в програму.
 22. Выбор звуков через Проводник при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 23. Тепер ви можете відтворювати їх або транслювати в мікрофон, попередньо виділяючи натисканням лівою кнопкою миші по відповідному рядку в списку.
 24. Тестовое воспроизведение добавленных звуков при использовании Soundpad в Discord на компьютере

Крок 2: Налаштування Discord

Після успішного виконання попередньої інструкції можна перейти в Дискорд і перевірити основні параметри голосу, щоб при трансляції звуків не виникло ніяких труднощів.

 1. У головному вікні знайдіть кнопку у вигляді шестерінки і клацніть по ній для переходу в призначені для користувача настройки.
 2. Переход в настройки мессенджера при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 3. На панелі зліва в блоці & 171; налаштування Програми&187; виберіть пункт & 171; Голос і відео & 187; .
 4. Открытие настроек Голос и Видео при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 5. Переконайтеся в тому, що в якості пристрою введення обраний настроюється раніше мікрофон. За необхідності використовуйте регулятор гучності для її збільшення або зменшення.
 6. Выбор устройства ввода и регулировка его громкости при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 7. Обов'язково натисніть кнопку для перевірки мікрофона і почніть трансляцію на нього звуків через Soundpad, перевіряючи тим самим працездатність Програмного забезпечення.
 8. Проверка выбранного устройства ввода при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 9. Не забудьте змінити режим введення, якщо ви не хочете при трансляції використовувати варіант рації або активації по голосу.
 10. Изменение режима активации микрофона при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 11. Розробники Soundpad додатково рекомендують відключити фільтри, щоб не виникло ніяких труднощів при відтворенні. Спочатку в розділі & 171; розширені & 187; деактивуйте & 171; шумозаглушення & 187; від Krisp.
 12. Отключение функции шумоподавления при использовании Soundpad в Discord на компьютере
 13. Після цього зробіть все те ж саме, але з усіма іншими фільтрами в & 171; & 187; .
 14. Отключение остальных звуковых фильтров при использовании Soundpad в Discord на компьютере

Крок 3: Використання Soundpad у Discord

Приступимо до основного етапу, заради якого і затівалися всі попередні, &8212; використання Soundpad в Дискорді. Відомо, що ця програма транслює вибрані звуки в мікрофон, тобто співрозмовники чують їх разом або окремо від вашого голосу. Для початку відтворення обов'язково підключіться до голосового каналу або зателефонуйте своєму другові. До речі, в перший раз це краще зробити саме з одним для перевірки всіх виконаних налаштувань.

Подключение к голосовому каналу при использовании Soundpad в Discord на компьютере

Запустіть Soundpad і на панелі відтворення Натисніть піктограму мікрофона, що означає початок трансляції прямо в мікрофон. Попередньо Виберіть звук для відтворення та перемикайтеся між ними за бажанням.

Запуск трансляции звуков при использовании Soundpad в Discord на компьютере

Звичайно, краще відразу створити бібліотеку всіх звуків, які можуть відтворюватися. Враховуйте, що в пробній версії є обмеження, що дозволяє транслювати звуки тільки сім разів, після чого знадобиться переходити на ліцензію або завершити використання даного софта.

більше статей на цю тему: