трансляція системних звуків у Discord

Варіант 1: програма для ПК

Користувачі частіше проводять прямі трансляції та демонструють свій екран через програму Discord на ПК. У ній можна вибирати пристрій виведення, виходячи з особистих потреб і використовуваного допоміжного софта. Весь процес підготовки до трансляції системних звуків складається з трьох простих кроків, про які детально розповідається в іншій статті на нашому сайті.

Детальніше: трансляція системних звуків у Discord на комп'ютері
Использование меню выбора устройства вывода для трансляции системных звуков в Discord на компьютере

Якщо ж мова йде про відтворення музики, тут можна використовувати спеціальних ботів або налаштувати пристрій введення разом з браузером або плеєром так, щоб інші користувачі чули трансльовану музику. Ця тема не відноситься до трансляції системних звуків, тому про виконання такого завдання можете прочитати в матеріалі за посиланням нижче.

Детальніше: методи трансляції музики в Discord

Варіант 2: Мобільний додаток

Мобільний додаток Діскорд наділений трохи іншими можливостями, тому трансляція системних звуків відбувається не так, як на комп'ютері. Можна використовувати голосові канали на серверах і функцію демонстрації екрану при особистому спілкуванні з учасниками месенджера. Коротко розберемо те, як здійснюються подібні дзвінки з трансляцією системних звуків, почавши з підключення до голосового каналу і організації прямого потоку на ньому.

 1. Відкрийте необхідний сервер і тапніте по голосовому каналу для підключення.
 2. Выбор голосового канала для трансляции системных звуков в мобильном приложении Discord
 3. Під час відображення меню Налаштування натисніть кнопку &171;приєднатися до голосового каналу&187; .
 4. Подключение к голосовому каналу для трансляции системных звуков в мобильном приложении Discord
 5. Кнопка із зображенням смартфона відповідає за початок демонстрації екрану, її і необхідно натиснути, щоб почати трансляцію.
 6. Кнопка для трансляции системных звуков в мобильном приложении Discord на голосовом канале
 7. Перегляньте інформацію з попередження та підтвердьте початок запису.
 8. Подтверждение начала потока для трансляции системных звуков в мобильном приложении Discord
 9. У новому вікні з'явиться інформація про те, що ви показуєте свій екран, Відповідно, транслюючи і системні звуки. Перемикайтеся між вікнами, щоб демонструвати іншим користувачам їх вміст.
 10. Информация о начале потока для трансляции системных звуков в мобильном приложении Discord
 11. Для відключення звуку або виконання додаткових завдань відкрийте оверлей, напівпрозора кнопка якого відображається відразу ж після початку демонстрації.
 12. Окно управления потоком для трансляции системных звуков в мобильном приложении Discord
 13. Якщо розгорнете шторку з повідомленнями, то побачите інформацію про те, що зараз ведеться показ вмісту екрану, а поруч з системними значками відображається відповідний індикатор.
 14. Після припинення демонстрації звук все ще транслюється, і відключити його можна за допомогою спеціальної кнопки в тій же шторці з повідомленнями.
 15. Кнопка отключения звука при трансляции системных звуков в мобильном приложении Discord

Під час особистого спілкування з іншими користувачами діє приблизно той же алгоритм трансляції системних звуків. Змінюється виключно процес початку показу екрану, тому давайте розберемо цей варіант теж:

 1. Зателефонуйте своєму другові та відкрийте вікно розмови у повному форматі. Тапніте по кнопці у вигляді смартфона для початку трансляції.
 2. Кнопка для трансляции системных звуков в мобильном приложении Discord в личной беседе с пользователем
 3. Підтвердіть з'явилося повідомлення, запустивши тим самим передачу зображення.
 4. Подтверждение начала потока для трансляции системных звуков в мобильном приложении Discord в личной беседе с пользователем
 5. Тепер можна перемикатися між вікнами і показувати екран співрозмовнику, не переживаючи про те, що системні звуки не будуть захоплені.
 6. Информация о потоке для трансляции системных звуков в мобильном приложении Discord

Основна інформація в цій статті стосується трансляції звуку під час спільного використання екрана. На жаль, в мобільному додатку немає інших способів передати те, що відбувається в операційній системі тільки за допомогою аудіо. До речі, якщо вас цікавить тема показу вікон, радимо перейти до іншого керівництва, де вона розкривається максимально детально.

Детальніше: увімкнення спільного використання екрана в Discord

більше статей на цю тему: