Способи вирішення помилки 4014 в iTunes

Як правило, помилка з кодом 4014 виникає в процесі відновлення Apple-пристрої через програму iTunes. Дана помилка повинна підказати Користувачеві, що в процесі відновлення гаджета виник непередбачений збій, в результаті якого запущену процедуру завершити не вдалося.

Як усунути помилку 4014?

Спосіб 1: оновлення iTunes

Першим і найважливішим кроком користувача є перевірка iTunes на наявність оновлень. Якщо поновлення для медіакомбайна будуть виявлені, вам буде потрібно обов'язково виконати їх установку на комп'ютер, завершивши в кінці перезавантаженням комп'ютера.

Як оновити iTunes на комп'ютері

Спосіб 2: перезавантаження пристроїв

Якщо в оновленні iTunes не потребує, варто виконати звичайну перезавантаження комп'ютера, оскільки досить часто причиною помилки 4014 є звичайний системний збій.

Якщо Apple-пристрій в робочому вигляді, на ньому теж слід виконати перезавантаження, але зробити це потрібно примусово. Для цього затисніть одночасно клавіші включення пристрою і «додому», поки не відбудеться різке відключення пристрою. Дочекайтеся завершення завантаження гаджета, а потім знову підключіть його до iTunes і повторіть спробу відновлення пристрою.

Спосіб 3: використання іншого USB-кабелю

Особливо дана рада є актуальним, якщо ви використовуєте неоригінальний або оригінальний, але пошкоджений USB-кабель. Якщо на вашому кабелі є хоча б найдрібніші пошкодження, вам буде потрібно обов'язково замінити його на цілий оригінальний кабель.

Спосіб 4: Підключення до іншого USB-порту

Спробуйте підключити свій гаджет до іншого USB-порту на вашому комп'ютері. Зверніть увагу, що при виникненні помилки 4014 слід відмовитися від підключення пристрою через USB-хаби. Крім цього, порт не повинен бути USB 3.0 (він, як правило, виділяється блакитним кольором).

iTunes: ошибка 4014

Спосіб 5: відключення інших пристроїв

Якщо в процесі відновлення до USB-портів комп'ютера підключені і інші пристрої (за винятком миші і клавіатури), їх слід обов'язково відключити, а потім повторити спробу відновлення гаджета.

Спосіб 6: відновлення через режим DFU

Режим DFU був створений спеціально для того, щоб допомогти користувачеві відновити пристрій в ситуаціях, коли звичайні методи відновлення допомогти безсилі.

Щоб ввести пристрій в режим DFU, вам буде потрібно повністю відключити пристрій, а потім підключити його до комп'ютера і запустити iTunes – поки що гаджет не буде визначатися програмою.

Затисніть на своєму пристрої клавішу Power на 3 секунди, а потім, не відпускаючи її, додатково затисніть клавішу Home і тримайте обидві клавіші затиснутими протягом 10 секунд. Після закінчення даного часу відпустіть Power, продовжуючи утримувати Home до тих пір, поки гаджет не визначиться в iTunes.

iTunes: ошибка 4014

Оскільки ми увійшли в аварійний DFU-режим, то і в iTunes вам доступний буде лише запуск відновлення, що вам, власне, і потрібно зробити. Досить часто такий спосіб відновлення проходить гладко, і без виникнення помилок.

Спосіб 7: перевстановлення iTunes

Якщо жоден попередній спосіб не допоміг вам вирішити проблему з помилкою 4014, спробуйте перевстановити iTunes на комп'ютері.

Перш за все, вам буде потрібно повністю видалити програму з комп'ютера. Як це зробити – вже раніше детально розповідалося на нашому сайті.

Як повністю видалити iTunes з комп'ютера

Після того, як видалення iTunes буде завершено, вам буде потрібно перейти до завантаження та встановлення нової версії Програми, завантаживши останню версію дистрибутива виключно з офіційного сайту розробника.

Завантажити програму iTunes

Після завершення установки iTunes обов'язково перезавантажте комп'ютер.

Спосіб 8: оновлення Windows

Якщо ви давно не оновлювали ОС Windows, а автоматична установка оновлень у вас відключена, то саме час інсталювати всі доступні апдейти. Для цього пройдіть в меню "Панель управління" – " оновлення Windows» і перевірте систему на наявність оновлень. Вам буде потрібно виконати установку як обов'язкових, так і необов'язкових оновлень.

Спосіб 9: використання іншої версії ОС Windows

Один з порад, який може допомогти користувачам вирішити помилку 4014 – це використання комп'ютера з іншою версією ОС Windows. Як показує практика, помилка властива для комп'ютерів під управлінням Windows Vista і вище. Якщо у вас є можливість, спробуйте відновити пристрій на комп'ютері під управлінням ОС Windows XP.

Якщо вам допомогла наша стаття – відпишіться в коментарях, який спосіб приніс позитивний результат. Якщо у вас є свій спосіб вирішення помилки 4014, також розкажіть про це.

більше статей на цю тему: