Де iTunes зберігає завантажені прошивки

Куда iTunes скачивает прошивку
Якщо ви коли-небудь оновлювали свій Apple-пристрій через iTunes, то знаєте, що перш ніж прошивка буде встановлена, вона буде завантажена на комп'ютер. У даній статті ми відповімо на питання, де iTunes зберігає прошивки.

Незважаючи на те, що пристрої компанії Apple мають досить високу ціну, переплата того варта: мабуть, це єдина фірма-виробник, яка підтримує свої пристрої більше чотирьох років, випускаючи для них свіжі версії прошивок.

Користувач має можливість встановлювати прошивку через iTunes двома способами: попередньо самостійно завантаживши потрібну версію прошивки і вказавши її в програмі або довіривши завантаження і установку прошивки iTunes. І якщо в першому випадку користувач самостійно може вирішити, де прошивка на комп'ютері буде зберігатися, то в другому – немає.

Де iTunes зберігає прошивку?

Для різних версій Windows місце розташування прошивки, яку скачав iTunes, може відрізнятися. Але перш ніж ви зможете відкрити папку, в якій зберігається завантажена прошивка, в налаштуваннях Windows потрібно включити відображення прихованих файлів і папок.

  1. Для цього відкрийте меню " Панель управління» , виставте у верхньому правому куті режим відображення " Дрібні значки» , а потім перейдіть до розділу " Параметри провідника» .
  2. Куда iTunes скачивает прошивку
  3. У вікні, перейдіть до вкладки « Вид» , спустіться до самого кінця списку і відзначте точкою параметр " Показувати приховані папки, файли та диски» .
  4. Куда iTunes скачивает прошивку
  5. Після того як ви активуєте відображення прихованих папок і файлів, ви зможете знайти через провідник Windows потрібний файл з прошивкою.

Місце розташування прошивки в ОС Windows XP

Куда iTunes скачивает прошивку

Місце розташування прошивки в ОС Windows Vista

Куда iTunes скачивает прошивку

Місце розташування прошивки в ОС Windows 7 і вище

Куда iTunes скачивает прошивку

У разі якщо ви шукайте прошивку не для iPhone, а для iPad або iPod, то назви папок будуть змінюватися відповідно до пристроєм. Наприклад, папка з прошивкою для iPad в ОС Windows 7 буде виглядати наступним чином:

Куда iTunes скачивает прошивку

Власне, на цьому все. Виявлена прошивка може бути скопійована і використана відповідно до вашої потреби, наприклад, якщо ви хочете перенести її в будь-яке зручне місце на комп'ютері, або видалити зайві прошивки, які забирають досить велику кількість місця на комп'ютері.

більше статей на цю тему: