Способи усунення помилки 1 в iTunes

iTunes: неизвестная ошибка 1
При роботі з програмою iTunes абсолютно будь-який користувач раптово може зіткнутися з помилкою в роботі Програми. На щастя, кожна помилка має свій код, який вказує на причину виникнення проблеми. У даній статті мова піде про поширену невідомої помилку з кодом 1.

Зіткнувшись з невідомою помилкою з кодом 1, користувачеві це повинно говорити про те, що виникли проблеми з програмним забезпеченням. Для вирішення даної проблеми існує кілька способів, які і будуть розглянуті нижче.

Як усунути помилку з кодом 1 в iTunes?

Спосіб 1: оновлення iTunes

Перш за все, необхідно переконатися, що на вашому комп'ютері встановлена ОСТАННЯ версія iTunes. Якщо оновлення для даної програми будуть виявлені, їх потрібно обов'язково встановити. В одній з наших минулих статей нам вже доводилося розповідати, яким чином виконується пошук оновлень для iTunes.

Читайте також: Як оновити iTunes на комп'ютері

Спосіб 2: Перевірка стану мережі

Як правило, помилка 1 виникає в процесі оновлення або відновлення Apple-пристрою. Під час виконання даного процесу комп'ютера необхідно обов'язково забезпечити стабільне і безперебійне інтернет-з'єднання, адже перш, ніж система встановить прошивку, її необхідно завантажити.

Перевірити швидкість вашого інтернет-з'єднання ви зможете за цим посиланням .

Спосіб 3: заміна кабелю

Якщо ви використовуєте неоригінальний або пошкоджений USB-кабель для з'єднання пристрою з комп'ютером, обов'язково замініть його на цілий і обов'язково оригінальний.

Спосіб 4: використання іншого USB-порту

Спробуйте підключити пристрій до іншого порту USB. Справа в тому, що пристрій може іноді конфліктувати з портами на комп'ютері, наприклад, якщо порт розташовується в передній частині системного блоку, вбудований в клавіатуру або використовується USB-хаб.

Спосіб 5: завантаження іншої прошивки

Якщо ви намагаєтеся встановити на пристрій прошивку, яку попередньо завантажили в Інтернеті, вам буде потрібно перевірити ще раз завантаження, тому що ви могли випадково завантажити прошивку, невідповідну вашому пристрою.

Також можна спробувати завантажити потрібну версію прошивки з іншого ресурсу.

Спосіб 6: відключення антивірусних програм

У рідкісних випадках помилку 1 можуть викликати захисні програми, встановлені на ваш комп'ютер.

Спробуйте призупинити всі антивірусні програми, перезапустити iTunes і перевірити наявність помилки 1. Якщо помилка пропала, тоді вам буде потрібно в Налаштуваннях антивіруса додати iTunes в виключення.

Спосіб 7: перевстановлення iTunes

У заключному способі пропонуємо вам виконати переустановку iTunes.

Попередньо iTunes необхідно видалити з комп'ютера, але зробити це слід повністю: видалити не тільки сам медіакомбайн, а й інші програми від Apple, встановлені на комп'ютері. Детальніше про це нам доводилося розповідати в одній з минулих статей.

Читайте також: як повністю видалити iTunes з комп'ютера

І тільки після того, як ви видалите iTunes з комп'ютера, можна приступати до установки нової версії, попередньо завантаживши дистрибутив програми з офіційного сайту розробника.

Завантажити програму iTunes

Як правило, це основні способи усунення невідомої помилки з кодом 1. Якщо у вас є свої методи вирішення проблеми, не полінуйтеся розповісти про них в коментарях.

більше статей на цю тему: