завантаження APK-файлів додатків з Google Play Маркета

Кінцевим одержувачем скачуваних в прикладах з наступної статті APK-файлів виступає смартфон під управлінням Android, але при цьому, діючи за інструкціями»спосіб 1-4" на комп'ютері або ноутбуці (із застереженням на деякі відмінності в інтерфейсі десктопної і мобільної ОС) можна отримати аналогічний продемонстрованому результат – інсталяційний пакет Android-Додатки, який згодом передаваємо на пристрій будь-якого типу.

Читайте також: Як скопіювати файли з комп'ютера на телефон

Спосіб 1: APK Downloader (evozi.com)

Найбільш затребуваний і відомий спосіб скачування APK-файлів з Google Play Маркета реалізується за допомогою представленого на інтернет-ресурсі evozi.com інструментарію з промовистою назвою &8212; APK Downloader (тобто. " завантажувач АПК» ). По суті, це онлайн-сервіс, якому необхідно надати дані розміщеного в магазині Android-софта від Google додатки, після чого завантаження його інсталяційного пакета здійснюється в фактично автоматичному режимі.

Перейти на сайт evozi.com

 1. Пропонований в якості вирішення нашої задачі сервіс (як, втім, і всі інші аналогічні) для виконання своєї роботи вимагає надання посилання на сторінку програми в каталозі Гугл Плей або точного &171;імені пакета & 187; мобільного софта. Таким чином, перед виконанням наступного пункту цих рекомендацій зазначені відомості повинні бути скопійовані в буфер обміну ОС Андроїд на пристрої, куди планується завантажувати APK-файли-виконати це нескладно, доступно кілька методів:
  • Скопіювати цільову посилання найпростіше засобами Android-клієнта Google Play:
   • Відкриваємо додаток маркету, переходимо на сторінку цільового додатки, відшукавши його через пошук або іншим способом (наприклад, переглядаючи категорії пропозицій). Відзначимо, що при цьому неважливо, чи є софт вже встановленим на девайс і взагалі доступна його інсталяція безпосередньо з каталогу Google.
   • Как скачать APK с Google Play 02
   • Натискаємо на три точки вгорі праворуч сторінки, в відобразиться меню вибираємо функцію»поділитися" .
   • Как скачать APK с Google Play 03
   • Далі: або поміщаємо адресу софта в каталозі в буфер обміну-натискаємо " копіювати» в області меню, що відобразилося, де демонструється перший; Как скачать APK с Google Play 04

    Або відправляємо текст посилання для довгострокового зберігання в підходяще для такої мети і доступне на пристрої Android-додаток (наприклад, «нотатки» ), & 8212; знаходимо його іконку в переліку, натискаємо,

    Как скачать APK с Google Play 05

    Підтверджуємо дію.

   • Как скачать APK с Google Play 06
  • Якщо додаток Google Play Маркета з девайса недоступно, для отримання посилання на додаток з каталогу можна використовувати його веб-версію:
   • Переходимо на сайт play.google.com через будь-який веб-оглядач для Android. Задіявши »пошук" по Магазину або переглядаючи категорії розміщених в ньому пропозицій, переміщаємося на сторінку потрібного софта.
   • Как скачать APK с Google Play 07

   • Крім іншого, і для прискорення переходу до цільової сторінки в веб-версії Гугл Плей Маркета зручно використовувати будь-який інтернет-пошуковик (Google, Яндекс), вводячи в нього запити типу завантажити НАЗВА_СОФТА з Google Play . Виконавши такий пошук, знаходимо візуально релевантну ( https://play.google.com/store/apps/details?id=... ) посилання в результатах і переходимо по ній. Как скачать APK с Google Play 08

    Ще метод: відкриваємо офіційний сайт розробників цільового додатки, де в переважній більшості випадків є кнопка " завантажити з Google Play» ( «GET IT ON Google Play» ). Знаходимо вказаний елемент, натискаємо на нього,-в результаті або відкриється Android-додаток магазину Гугл, або сторінка софта в його веб-версії.

   • Как скачать APK с Google Play 09
   • Відкривши сторінку програми і переконавшись, що на ній пропонується саме те, що нам потрібно, довго натискаємо на адресний рядок браузера. Тапа " копіювати» в відобразиться меню, після чого нашу поточну задачу можна вважати вирішеною-текст посилання буде поміщений в буфер обміну, звідки його можна »вставити" в будь-який додаток.
   • Как скачать APK с Google Play 10

  • Щодо назви пакета додатків для Android (має вигляд: com ( ru , org та ін.) .xxx.yyy&8230;. , наприклад: com.whatsapp ; com.android.chrome ; com.google.android.apps.youtube.music ), швидко його з'ясувати, як і отримати вищеописану посилання, можна не єдиним шляхом:
   • Необхідний ідентифікатор софта в обов'язковому порядку міститься в тексті інтернет-адреси його сторінки в Google Play Маркеті-це зазначені після id= відомості. Наприклад, посилання на розміщений в магазині від Гугл месенджер Telegram виглядає наступним чином:

    Https://play.google.com/store/apps/details/Telegram?id=org.telegram.messenger

    Відповідно, ім'я пакета Додатки Телеграм відповідає значенню org.telegram.messenger .

   • Как скачать APK с Google Play 11
   • Для з'ясування імені пакета встановленого на Android-девайсі програмного продукту найпростіше переміститися на його сторінку " Про додаток» . Довго натискаємо на іконку програми в меню софта або на " домашньому екрані» пристрої, в результаті чого відкриється меню. Тапа по елементу «i» (в колі, може бути підписаним " Про додаток» ). Как скачать APK с Google Play 12

    Прокручуємо відкрився екран до кінця, & 8212; останній демонстрований на ньому пункт – " ім'я пакета» &8212; містить необхідні нам дані. Якщо довго натиснути на виявлені відомості, з'явиться меню, через яке їх можна " копіювати» в буфер обміну смартфона або планшета.

   • Как скачать APK с Google Play 13
 2. Скопіювавши посилання або ім'я пакета цільового з точки зору необхідності отримати APK-файл софта в буфер обміну Android, переходимо на сайт evozi.com за запропонованою перед цією Інструкцією посиланням. Тапа за трьома рисками в його верхньому кутку праворуч, вибираємо «APK Downloader» у меню, що відкриється.
 3. Как скачать APK с Google Play 14

 4. Переміщаємося в область «Package name or Google Play URL» відкрилася веб-сторінки, довго натискаємо на представлене тут поле введення даних, після чого тапа по відобразився елементу »вставити" .
 5. Как скачать APK с Google Play 15
 6. Переконавшись, що в зазначене вище поле вставлені вірні дані, тапа по розташованої нижче нього кнопці «Generate Download Link» . Далі очікуємо (можливо досить довго – до 3-х хвилин), нічого не роблячи, поки сервіс виконає, по суті, свою основну роботу – підготує APK-пакет додатки зі сховища Google Play до скачування на девайс.
 7. Как скачать APK с Google Play 16
 8. В результаті очікування на сторінці APK Downloader відобразяться відомості підготовленого сервісом до завантаження на пристрій користувача інсталяційного файлу Android-Додатки. Натискаємо на розташовану під описом пакета кнопку «Click here to download ІМ'Я_ПАКЕТА now» .
 9. Как скачать APK с Google Play 17
 10. Якщо потрібно і дозволено настройками експлуатованого веб-оглядача, вказуємо шлях, по якому буде збережений APK-пакет (за замовчуванням поміщається в папку «Download» ( »Завантаження" ) внутрішньої пам'яті Android-девайса), натискаємо »завантажити" . У разі відображення запиту " Файл може бути небезпечним» тапа «завантажити все одно» в його області, а далі очікуємо, поки завантаження APK-файлу на пристрій буде повністю завершена.
 11. Как скачать APK с Google Play 18
 12. Відкриваємо вказаний для збереження цільового об'єкта каталог в будь-якому " провіднику» для Android, & 8212; звідси є можливість розгорнути APK (інсталювати додаток), Как скачать APK с Google Play 19

  Перемістити або скопіювати його в будь-яке місце сховища поточного девайса, передати іншому користувачеві/на інший пристрій через Інтернет або по бездротовому зв'язку і т. д.

 13. Как скачать APK с Google Play 20

Спосіб 2: APK-DL

Наступний ефективний інструментарій для отримання APK-файлів представлених в Google Play Маркеті додатків-це інтернет-сервіс APK-DL . Крім іншого, даний ресурс характеризується доступністю російськомовного інтерфейсу, а також представленістю наочного каталогу софта, здатного іноді істотно скоротити час на вирішення нашої задачі. Основний принцип роботи в сервісі APK-DL практично повторює такий у випадку з вищеописаним APK Downloader з сайту evozi.com, тому розглянемо алгоритм завантаження пакетів за допомогою першого коротко.

Перейти до онлайн-сервісу APK-DL

 1. Дотримуючись рекомендацій з першого пункту попереднього в цій статті способу, копіюємо ім'я пакета або посилання на сторінку в Google Play Маркеті додатки, APK-файл якого потрібно отримати,Как скачать APK с Google Play 21

  В буфер обміну Android.

 2. Как скачать APK с Google Play 22
 3. Перейшовши за запропонованою вище перед цією Інструкцією посиланням в будь-якому мобільному браузері, відкриваємо головну веб-сторінку сервісу APK-DL.
 4. Как скачать APK с Google Play 23
 5. Довго натискаємо на поле " назва програми або пакета» , тапа »вставити" і таким чином надаємо сервісу дані (ім'я пакета або інтернет-адреса в каталозі Гугл Плей) андроїд-додатки, інсталятор якого потрібно завантажити.
 6. Как скачать APK с Google Play 24
 7. Натискаємо на кнопку»пошук" справа в полі вставки даних, трохи очікуємо.
 8. Как скачать APK с Google Play 25
 9. Вивчаємо інформацію на сторінці з відомостями виявленого і пропонованого до завантаження сервісом APK-DL файлу. Переконавшись, що далі буде викачаний саме той об'єкт, який потрібно, тапа по кнопці «DOWNLOAD APK FILE» , Как скачать APK с Google Play 26

  А потім – «START DOWNLOAD» на наступній сторінці.

 10. Как скачать APK с Google Play 27
 11. В результаті буде ініційовано скачування APK-пакета. Виконуємо підказки браузера (визначаємо шлях збереження об'єкта, підтверджуємо запити, натискаємо»завантажити" ), а потім очікуємо закінчення завантаження файлу в пам'ять девайса.
 12. Как скачать APK с Google Play 28

Спосіб 3: APKCombo

Ще один безкоштовний, зручний та перевірений завантажувач файлів APK доступний на сайті APKCombo . Дане рішення, як і два запропонованих вище в статті онлайн-сервісу, використовує API Google Play Маркета, а це дозволяє генерувати прямі посилання на завантаження пакетів мобільних додатків з їх, по суті, першоджерела. До особливостей розглянутого далі ресурсу слід віднести можливість вибору характеристик одержуваних з його допомогою файлів за призначенням – архітектури CPU кінцевого пристрою, версії керуючої їм ОС Android, типу девайса (смартфон/планшет/TV), dpi і мови.

Читайте також: як з'ясувати версію ARM на Android

Перейдіть на веб-сайт APKCombo

 1. Варто відзначити, що APKCombo дозволяє шукати і потім завантажувати APK-файли за назвою міститься в них софта, але найбільш надійним варіантом буде надати сервісу точні відомості. Тому визначаємо ім'я пакета додатка, APK якого збираємося завантажувати, або поміщаємо в буфер обміну посилання на сторінку софта в бібліотеці Google Play Маркета (див. пункт №1 рекомендацій «Спосіб 1» вище в статті).
 2. Как скачать APK с Google Play 29
 3. Переходимо за запропонованою перед цією Інструкцією посиланням на сайт APKCombo, тапнув за трьома рисками вгорі зліва, викликаємо його меню, а потім натискаємо &8212; «APK DOWNLOADER» .
 4. Как скачать APK с Google Play 30
 5. Пишемо або вставляємо з буфера обміну пристрою ім'я пакета, посилання або назва цільового софта в поле «назва або Назва пакету або Play Store URL» .
 6. Как скачать APK с Google Play 31
 7. При необхідності (в цілому даний крок можна пропустити) і клацнувши по посиланню " Розширені налаштування» в секції нижче поля введення даних шуканого додатки, шляхом вибору значень в списках, що розкриваються «Device» , «Architecture» , «Android» (версія), «DPI» , «Language» визначаємо необхідні у власній ситуації властивості завантажується далі APK-файлу.
 8. Как скачать APK с Google Play 32
 9. Натискаємо на синю кнопку «Generate Download Link» , після чого очікуємо, поки сервіс виконає покладену на нього роботу – сформує посилання на скачування запитаного нами в результаті виконання кроків вище Android-пакета.
 10. Как скачать APK с Google Play 35
 11. Тапа по відобразився в результаті на сторінці APKCombo блоку з ім'ям інсталяційного файлу Android-Додатки і значком»завантажити" , зберігаємо APK-архів в пам'ять пристрою.
 12. Как скачать APK с Google Play 33
 13. Дочекавшись завершення завантаження, можна відразу переходити до реалізації кінцевих цілей отримання архіву компонентів мобільного софта.
 14. Как скачать APK с Google Play 34

Спосіб 4: Apk-Downloaders

Останнім з онлайн-сервісів, здатних легко і швидко вирішити задачу отримання дистрибутива будь-якого андроїд-додатки з Гугл Плей Маркета згадаємо Apk-Downloaders . Серед інших він виділяється своєю простотою і навіть аскетичністю, але головне &8212; високою швидкістю роботи. У плані практичної реалізації задуманого зажадає виконання аналогічних вже тричі описаним вище в цьому матеріалі дій.

Перейти до онлайн-сервісу Apk-Downloaders

 1. Визначаємо ім'я пакета додатка, дистрибутив якого необхідно завантажити, запам'ятовуємо, а краще копіюємо його в буфер обміну Android (до слова, обробка посилань на софт з каталогу Google Play розглянутим далі сервісом не декларується, але на практиці спрацьовує).
 2. Как скачать APK с Google Play 36
 3. Натискаємо на представлену вище перед інструкцією кнопку-посилання - це призведе на сайт Apk-Downloaders.com .
 4. Как скачать APK с Google Play 37
 5. Пишемо або вставляємо з буфера ім'я пакета цільового додатки в поле «Package name or App name» , Как скачать APK с Google Play 38

  Натискаємо на розташовану нижче кнопку «Generate Download Link» і буквально пару секунд очікуємо.

 6. Как скачать APK с Google Play 39
 7. В результаті сайт під полем введення даних відобразить логотип, повне найменування та інформацію виявленого ним додатки. Прокручуємо сторінку, знаходимо кнопку «Proceed to download page» і натискаємо на неї.
 8. Как скачать APK с Google Play 40
 9. Фактично готово, далі, можливо, буде потрібно ще трохи почекати, після чого залишиться підтвердити необхідність скачування APK-файлу в веб-браузері.
 10. Как скачать APK с Google Play 41

Спосіб 5: Магазин Aurora

Aurora Store - це маркет-клон каталогу мобільного софта від Google, призначений головним чином для інсталяції (а не тільки скачування) додатків з обходом встановлених в Play Маркеті різнопланових обмежень. Тобто, отримання APK-файлів в явному вигляді - це не основна і, можна сказати, не задокументована функція розглянутого далі магазину, але досягти поставленої мети з його допомогою можливо, дотримуючись наступної інструкції:

Завантажте Aurora Store для Android з офіційного веб-сайту

 1. Щоб отримати доступ до можливостей Aurora Store на своєму Android-пристрої, необхідно встановити додаток сервісу і виконати його початкове конфігурування.Как скачать APK с Google Play 42

  Детально вказане ми вже розглядали в матеріалах на нашому сайті, в точності виконуємо запропоноване в пунктах №№ 1-3 доступною за наступним посиланням інструкції:

  Детальніше: Установка Aurora Store на Android-девайс і інсталяція додатків в обхід Google Play

 2. Как скачать APK с Google Play 43
 3. Для вирішення конкретно нашої задачі Аврора Стор необхідно певним чином і додатково налаштувати:
  • Натискаємо на три рисочки вгорі зліва головного екрану програми, з відобразилося меню переходимо в «Налаштування» .
  • Как скачать APK с Google Play 44
  • Тапа»встановлення" у переліку розділів параметрів, потім &8212; " спосіб встановлення» . Переводимо радіокнопку у вікні, в положення " системний інсталятор» (або переконуємося, що це вже зроблено), повертаємося »Назад" в «Налаштування» .
  • Как скачать APK с Google Play 45
  • Тепер переходимо в розділ налаштувань»Завантаження" , тут активуємо перемикач " використовувати зовнішнє сховище» . Как скачать APK с Google Play 55

   Далі обов'язково переводимо опцію " видалити файли APK після встановлення» в положення »вимкнено" .

  • Как скачать APK с Google Play 46
  • На цьому конфігурування закінчено, виходимо з»Налаштування" додатки.
  • Как скачать APK с Google Play 47
 4. Знаходимо і відкриваємо сторінку цільового в плані отримання APK-файлу додатки в Aurora Store. Для цього простіше скористатися»пошуком" , але також можна шляхом перегляду категорій каталогу.
 5. Как скачать APK с Google Play 48

 6. Натискаємо на три точки вгорі праворуч на сторінці софта, вибираємо " ручне завантаження» у відображеному меню.
 7. Как скачать APK с Google Play 49
 8. В з'явилася внизу області натискаємо " перевірити» , а потім, отримавши сповіщення «вітаємо, запитаний код версії доступний. Починаємо завантаження» , очікуємо завершення автоматично ініційованого скачування пакета.
 9. Как скачать APK с Google Play 50
 10. В відобразився по завершенні завантаження віконці системного установника додатків натискаємо " скасування» . По суті, на цьому все, а переконатися, що пакет поміщений в пам'ять девайса можна, знову викликавши меню сторінки і перейшовши з нього Как скачать APK с Google Play 51

  В»Завантаження" .

 11. Как скачать APK с Google Play 52
 12. Щоб перейти до використання завантаженого засобами Aurora Store APK-файлу з кінцевими цілями (копіювання/перенесення в конкретне місце для зберігання, розгортання, передача на інший пристрій і т. п.), застосовується файловий менеджер для Android (підійде фактично будь-який, в прикладі далі &8212; CX Провідник ).

  Читайте також: Файлові менеджери для Android

  Відкриваємо бажане засіб доступу в файлову систему девайса, переміщаємося по шляху " внутрішня пам'ять» &8212; «Aurora» &8212; «Store» &8212; «Downloads» .

  Как скачать APK с Google Play 56

  Тут, в папках з назвами у вигляді імен пакетів завантажених за допомогою Аврора Стор додатків і зберігаються їх APK, плюс файли конфігурацій софта.

 13. Как скачать APK с Google Play 54

більше статей на цю тему: