Видалення служб Google Play на смартфонах Meizu

Зверніть увагу! Процедура видалення сервісів Google зі смартфона на базі операційної системи Android в більшості випадків має на увазі попереднє отримання root-прав. Це не рекомендується робити недосвідченим користувачам через потенційного ризику виникнення проблем в роботі пристрою.

Читайте також: як видалити Play Маркет / Google Фото / не видаляються додатки на Android

Спосіб 1: Google Apps Installer

Google Apps Installer-спеціально розроблене для смартфонів Meizu додаток, яке дозволяє в кілька торкань інсталювати сервіси Google на пристрій, стало актуальним після офіційної відмови виробника від передустановки компонентів Google Services. Рішення може використовуватися і для видалення цього пакету, вимагає попередньої установки з магазину цифрового контенту Meizu.

 1. Відкрийте програму App Store і торкніться пошукового рядка у верхній частині інтерфейсу.
 2. как удалить сервисы google play на meizu_01
 3. За допомогою віртуальної клавіатури Введіть назву «Google Apps Installer» і натисніть »пошук" .
 4. как удалить сервисы google play на meizu_02
 5. Після негативного результату торкніться кнопки " пошук інших магазинів ПО» .
 6. как удалить сервисы google play на meizu_03
 7. У пошуковій видачі перейдіть на офіційну сторінку шуканого додатки.
 8. как удалить сервисы google play на meizu_04
 9. Натиснути " встановити» , щоб запустити процес інсталяції софта на телефон.
 10. как удалить сервисы google play на meizu_05
 11. Після завершення процедури відкрийте програму. Зробити це можна безпосередньо зі сторінки в магазині або з робочого столу, торкнувшись відповідного значка. Потрапивши в Головне меню, натисніть кнопку " видалити» , а потім підтвердьте цю дію у діалоговому вікні. как удалить сервисы google play на meizu_06

  Запуститься процес очищення операційної системи від всіх програмних компонентів, що відносяться до сервісів Google Play.

 12. Важливо! надалі при необхідності можна буде повторно встановити віддалений софт на телефон. Для цього буде потрібно скористатися тим же Google Apps Installer або альтернативою у вигляді OpenGapps, детально розглянутої в окремій статті на нашому сайті.

  Детальніше: Як встановити Google Play Market на смартфон Meizu

Спосіб 2: Загальні керівництва

Є загальні інструкції з видалення сервісів Google, які підходять для чималої частини смартфонів, що працюють на базі операційної системи Android. Деякі пристрої дозволяють виконати поставлене завдання штатними засобами, але в більшості випадків буде потрібно встановлювати спеціальне програмне забезпечення, попередньо отримавши права суперкористувача.

Читайте також: отримання root-прав на Android

как удалить сервисы google play на meizu_08

Для деінсталяції компонентів Google Service також можна скористатися персональним комп'ютером. Всі доступні методи детально описані в статті іншого автора на нашому сайті. У разі неефективності раніше розглянутого рішення рекомендуємо з нею ознайомитися.

Детальніше: як повністю видалити служби Google Play на Android

как удалить сервисы google play на meizu_07

більше статей на цю тему: