скасування підписки на Spotify

Важливо! можливість скасування підписки Spotify Premium, як і її оформлення, доступна тільки на офіційному сайті сервісу. У додатках для ПК і мобільних пристроїв відмовитися від неї не можна.

Офіційний сайт Спотіфай

 1. Увійдіть в свій аккаунт на сервісі, скориставшись для цього представленої вище посиланням і, якщо буде потрібно, нашої покроковою інструкцією.Авторизация в своем аккаунте в Spotify через браузер

  Читайте також: Як увійти в Spotify на комп'ютері

  Примітка: якщо після авторизації ви опинитеся на головній сайту або сторінці з веб-плеєром, клікніть по рядку «профіль» і виберіть пункт " рахунок» .

 2. Перейти к настройкам аккаунта в Spotify через браузер
 3. Перебуваючи на вкладці " рахунок» , Просмотр тарифного плана в настройках аккаунта Spotify через браузер

  У блоці опцій «мій план» натисніть на кнопку " змінити план» .

 4. Сменить свой тарифный план в настройках аккаунта Spotify через браузер
 5. Прокрутіть сторінку вниз, до блоку " безкоштовна версія Spotify» , і клікніть «скасувати підписку на Premium» . Підтвердьте свої наміри.
 6. Отменить подписку на Premium в Spotify через браузер

  Преміальна підписка буде діяти до тих пір, поки не завершиться оплачений період (дата вказується в налаштуваннях облікового запису), після чого ви перейдете на безкоштовну версію з усіма характерними для неї обмеженнями – треки можна буде слухати тільки в режимі онлайн, упереміш (для мобільних додатків), не найкращій якості і з рекламою.

  Читайте також: Як слухати музику в Спотіфай без Інтернету

  Відновити преміум-доступ можна в будь-який момент. Для цього достатньо виконати дії, Зворотні вищеописаним, або ж звернутися до нашої інструкції.

  Детальніше: Як оформити підписку Spotify Premium

Вирішення можливих проблем

У деяких випадках скасувати підписку Спотіфай Преміум не виходить. Основні причини цього криються в банальній неуважності, але іноді можуть бути обумовлені і проблемами на стороні сервісу.

Підписка оформлена через партнера
Spotify на сьогоднішній день не дозволяє оформляти Premium-доступ на мобільних пристроях, безпосередньо через App Store або Google Play Маркет - ця можливість реалізована тільки на офіційному сайті сервісу. Однак іноді підписка може бути підключена через так званого партнера – оператора зв'язку, провайдера або якусь компанію.
Подписка на Spotify оформлена через партнера. Свяжитесь с ним для отмены
В такому випадку для скасування потрібно звернутися до відповідної організації. Яку саме - можна дізнатися в Налаштуваннях аккаунта, в які ми з вами потрапили на першому кроці викладеної вище інструкції. Так, якщо мова йде про оператора стільникового зв'язку, потрібно скористатися його фірмовим додатком або особистим кабінетом на сайті.

Отмена подписки на Spotify, оформленной через партнера сервиса

Безкоштовна підписка
Очевидно, що в такому випадку нічого скасовувати не потрібно – преміум-підписка не оформлялася і не додавалися платіжні дані. Дізнатися точно, який тариф вами використовується в даний момент, можна в усіх тих же налаштуваннях аккаунта.

Бесплатная версия сервиса в настройках аккаунта Spotify в браузере

Якщо там буде вказана «безкоштовна версія Spotify», але при цьому з Вашого рахунку списувалися платежі, логічно припустити, що Premium був оформлений на інший обліковий запис. Щоб знайти її, зверніться до офіційного розділу довідки на сервісі, посилання на який дана нижче.

Пошук свого аккаунта Спотіфай

Після скасування підписки був списаний платіж
Зазвичай таке відбувається, якщо тариф Spotify Premium був змінений на безкоштовний вже після проведення платежу за наступний період. В такому випадку гроші повернути не вийде, а єдине, що залишається – чекати закінчення оплаченого терміну.

Якщо в налаштуваннях свого аккаунта ви бачите дату переходу на безкоштовну версію Спотіфай, списання коштів з рахунку більше не буде відбуватися. Але якщо дата там не вказана, виконайте дії з основної інструкції ще раз і переконайтеся, що Ви точно пройшли всі кроки, аж до підтвердження.

Отменить подписку на Premium в Spotify через браузер

Як вже було сказано, можливо і таке, що преміум-доступ оформлявся на інший аккаунт. Якщо він ваш, його потрібно знайти (посилання на інструкцію дана вище), якщо немає – напевно підписка сімейна або для двох, про що ми розповімо нижче.

Парна або сімейна підписка
Крім індивідуальної підписки Spotify Premium, на сервісі є ще два варіанти – Premium для сім'ї і Premium для двох. В такому випадку скасування підписки здійснюється за тією ж інструкцією, яка нами була викладена в основній частині статті, і для кожного члена сім'ї або учасника пари, і для організатора. Кожен користувач зможе перейти на безкоштовну версію з тією лише різницею, що організатор автоматично переведе на неї всі пов'язані акаунти.

Информация о действующем тарифном плане в настройках аккаунта Spotify в браузере

Якщо з якихось причин у вас так і не вийшло скасувати підписку Спотіфай Преміум, заповніть спеціальну форму і відправте її представникам музичного сервісу. Для цього перейдіть по представленої нижче посиланням і вкажіть у відповідних полях ім'я того, на кого оформлялася підписка, своє ім'я користувача в Spotify , адреса (актуально тільки для сімейної та парної підписки), прив'язаний до аккаунту адресу електронної пошти, поточну дату і свій підпис. Коректно заповнений документ потрібно відправити на електронну пошту [email protected] .

Форма для скасування підписки Spotify Premium

Форма принудительной отмены подписки Spotify Premium в браузере на ПК

Примітка: Документ за посиланням вище непридатний для редагування, тому скопіюйте вказаний в ньому текст в окремий файл, наприклад формату Word , і заповніть його самостійно. Потім скопіюйте отриманий текст і відправте його на вказану вище електронну адресу, вказавши в темі листа «Spotify Cancellation» .

Читайте також: як надіслати електронний лист

більше статей на цю тему: