прослуховування музики в Spotify без Інтернету

Крок 1: оформлення підписки

Як і будь-який інший стрімінговий сервіс, Spotify дозволяє завантажувати музику для прослуховування офлайн виключно за умови наявності активної преміум-підписки. Процедура її оформлення досить проста, але може бути виконана тільки через браузер – і в Windows, і на Android, і в iOS. Головне-вибрати відповідний тариф, прив'язати карту або рахунок PayPal і підтвердити свої наміри. Для отримання більш детальних відомостей рекомендуємо ознайомитися з представленою за посиланням нижче інструкцією.

Детальніше: Як оформити підписку Спотіфай Преміум


Оформление подписки Premium на сайте Spotify в браузере

Крок 2: завантаження музики

На жаль, можливість завантаження музики для прослуховування її без підключення до Інтернету, яку надає преміум-підписка, має деякі обмеження. Так, в Мобільних додатках для iPhone і Android не можна завантажувати окремі треки, а на ПК – альбоми, сингли і треки. Цей недолік досить легко усунути, якщо попередньо створити плейлист з усіма тими музичними композиціями, які ви хочете зберегти на пристрій. Все що потрібно далі – просто активувати скачування і дочекатися його завершення, але перш ніж приступити до виконання цієї дії, можна, в залежності від платформи, вибрати бажану якість або вказати місце зберігання файлів. Детальніше про всі нюанси процедури можна дізнатися з окремих статей на нашому сайті.

Детальніше: як завантажити музику зі Спотіфай на смартфон і комп'ютер

Ожидание завершения скачивания музыки в приложении Spotify для Android

Читайте також: Як завантажити свою музику на Spotify

Крок 3: увімкнення офлайн-режиму

Після того як ви завантажили музику на свій смартфон або комп'ютер, її вже можна слухати без доступу до Інтернету. Якщо підключення до мережі буде відсутнім, офлайн-режим активується автоматично. Однак і в Мобільних додатках, і в програмі для ПК він може бути включений примусово, що точно дозволить зберегти трафік і в цілому зручно, так як візуально локальні треки від доступних онлайн відрізняються лише мініатюрним значком в шапці списку відтворення.

 1. Перебуваючи на» головній " вкладці програми Spotify, перейдіть до неї»Налаштування" .
 2. Перейти в настройки приложения Spotify на iPhone
 3. На Android переведіть в активне положення перемикач, розташований в блоці»відтворення" навпроти пункту " Офлайн-режим» . Включение возможности прослушивания офлайн в приложении Spotify для Android

  На iPhone та iPad відкрийте розділ»відтворення" і активуйте в ньому відповідну опцію.

 4. Включение офлайн режима в приложении Spotify на iPhone
 5. Після виконання цих дій інтерфейс програми практично не зміниться, " завантажена музика» буде представлена в однойменному розділі головної сторінки Блок со скачанной музыкой на главной странице приложения Spotify для Android

  І в " медіатеці» , де її можна дізнатися по показаному на зображенні нижче значку.

 6. Обозначение скачанных списков воспроизведения в приложении Spotify для Android

  Єдиним значущим обмеженням є те, що в офлайн-режимі пропадає можливість управління відтворенням аудіо на пов'язаних пристроях.

  Ограничение функциональности в режиме офлайн в приложении Spotify для Android

  Важливо! для того щоб завантажені треки залишалися в медіатеці, необхідно відключити офлайн-режим не пізніше 30 днів після його включення.

  Необходимость подключения к интернету через 30 дней в приложении Spotify на iPhone

  У додатку Спотифай для ПК для самостійної активації офлайн-режиму необхідно звернутися до основного меню і по черзі вибрати пункти &171;Файл&187; &8212; &171;Офлайн-режим&187; .

  Включение офлайн-режима в приложении Spotify для ПК

  Також він включається автоматично, як тільки пропадає підключення до Інтернету.

  Прослушивание треков в режиме офлайн без интернета на Spotify на ПК

більше статей на цю тему: