Як змінити номер телефону в Steam

У цій статті продемонстровані способи зміни телефонного номера Користувача Steam найбільш універсальними і практично завжди доступними засобами – в браузері для Windows і через офіційний веб-сайт ігрового сервісу. Однак, поставленої мети можна досягти і за допомогою робочого клієнта Steam , і в його мобільному додатку – ніяких істотних відмінностей при виконанні наступних інструкцій при такому підході не спостерігається.

Спосіб 1 «»Налаштування"

Творці Steam продумали фактично всі варіанти ситуацій, які можуть виникнути при заміні прив'язаного до облікового запису на майданчику номера телефону, і впровадили в сервіс автоматизовані засоби вирішення даного завдання Користувачем. У загальному випадку це завжди реалізується через спеціальний розділ»Налаштування" майданчики, який можна відкрити, пройшовши наступний шлях.

Офіційний веб-сайт Steam

 1. Переходимо на офіційний сайт Steam (посилання вище) через будь-який веб-браузер.
 2. Как изменить номер телефона в Стиме 01
 3. Авторізуемся в сервісі, надавши йому дані свого аккаунта:
  • Натискаємо»Увійти" вгорі праворуч на сайті Стим.
  • Как изменить номер телефона в Стиме 06
  • Вводимо логін і пароль від аккаунта,Как изменить номер телефона в Стиме 02

   Клацаємо»Увійти" . (Крім того, при наявності програми Steam на смартфоні і активованому в Налаштуваннях сервісу мобільному аутентифікаторі Steam Guard можна відсканувати QR-код праворуч у формі входу засобами першого).

  • Как изменить номер телефона в Стиме 03
  • При необхідності підтверджуємо володіння учеткой, через яку авторізуемся в системі.
  • Как изменить номер телефона в Стиме 04
 4. Натискаємо на своє ім'я в Steam вгорі праворуч будь-якої сторінки веб-версії сервісу,

  Как изменить номер телефона в Стиме 05

  У списку вибираємо " Про рахунок» .

 5. Как изменить номер телефона в Стиме 07
 6. Переміщаємося в другу зверху в правій частині сторінки, що відкрилася секцію " КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ» , натискаємо по розташованої тут посиланням " керування номером телефону» .
 7. Как изменить номер телефона в Стиме 10
 8. Тепер натискаємо на кнопку " Змінити номер» , &8212; в результаті відкриється сторінка, з якої і здійснюється рішення нашої задачі.
 9. Как изменить номер телефона в Стиме 12
 10. Далі дії різноваріантні і залежать від поточної ситуації з прив'язаним до аккаунту Steam номером телефону – вибираємо відповідну у власному випадку інструкцію з представлених далі в статті і виконуємо її.
 11. Как изменить номер телефона в Стиме 13

Варіант 1: старий телефонний номер доступний

Найпростіший і безпроблемний алгоритм заміни зазначеного в налаштуваннях облікового запису Steam телефонного номера реалізуємо, коли у користувача є доступ і до прив'язаного в поточний момент, і до нового мобільних ідентифікаторів (тобто забезпечують їх функціонування SIM-карти працездатні і на них є можливість отримати SMS-повідомлення).

 1. Натискаємо " Так, У мене є доступ до старого номера телефону» на сторінці " ЗМІНИТИ НОМЕР» в " Налаштуваннях» учеткі Стим.
 2. Как изменить номер телефона в Стиме 08

 3. Очікуємо надходження СМС на прив'язаний в поточний момент до аккаунту Steam номер-в ньому міститься код з шести цифр, який потрібно ввести у відповідне поле веб-сторінки " ПІДТВЕРДИТИ СТАРИЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ» . Как изменить номер телефона в Стиме 14

  Виконавши вказане, натискаємо»далі" .

 4. Как изменить номер телефона в Стиме 15
 5. Після проходження верифікації старого телефонного ідентифікатора в Стим відкриється можливість надати сервісу його заміну: заповнюємо поле " ВВЕДІТЬ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ» (новий), Как изменить номер телефона в Стиме 16

  Клацаємо по кнопці»далі" .

 6. Как изменить номер телефона в Стиме 17
  • Наступний крок буде необхідно виконати в тих випадках, коли на акаунті активована захист &171;Steam Guard&187; C відправкою кодів верифікації на електронну пошту: Как изменить номер телефона в Стиме 18
  • Відкриваємо прив'язаний до облікового запису в Steam електронну поштову скриньку, переходимо до перегляду листа від відправника «Steam» і темою " Прив'язка номера телефону до облікового запису Steam»
  • Натискаємо за наявною в листі посиланням-кнопці " ПРИВ'ЯЗАТИ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ» .
  • Как изменить номер телефона в Стиме 19
  • Отримання сповіщення " ел. ПОШТА ПІДТВЕРДЖЕНА» , повертаємося на сторінку " Прив'язати телефон» »Налаштування" Steam, Как изменить номер телефона в Стиме 20

   Натискаємо»далі" під блоком " Перевірте пошту» .

  • Как изменить номер телефона в Стиме 21
 7. Тепер очікуємо надходження СМС на новий, прив'язується до Стим, номер телефону, вводимо міститься в ньому код верифікації в поле " ВВЕДІТЬ КОД ІЗ ПОВІДОМЛЕННЯ» , натискаємо »далі" .
 8. Как изменить номер телефона в Стиме 22
 9. На цьому фактично все, - залишилося лише клацнути»Готово" під підтверджує результативне завершення операції повідомленням " номер телефону змінено» на сторінці »Налаштування" Как изменить номер телефона в Стиме 23

  Аккаунта в Steam.

 10. Как изменить номер телефона в Стиме 24

Варіант 2: старий номер недоступний (верифікація по email)

Якщо прийняти СМС з кодом верифікації на прив'язаний до аккаунту Steam і змінюваний Телефонний ідентифікатор можливості немає, але при цьому є доступ до зазначеної в налаштуваннях облікового запису електронній пошті, діяти слід таким чином:

 1. На сторінці " ЗМІНИТИ НОМЕР» »Налаштування" облікового запису Steam в секції «інше» натискаємо на кнопку " видалити старий номер телефону» .
 2. Как изменить номер телефона в Стиме 25

 3. На сторінці натискаємо по першому підготовленому системою відповіді на питання «як ви хочете скинути номер телефону?» &8212; " Надіслати код підтвердження на АДРЕСУ_EMAIL» .
 4. Как изменить номер телефона в Стиме 26
 5. Далі переходимо в прив'язаний до аккаунту в Стім поштову скриньку, відкриваємо лист від відправника «Steam Support» &8212; " підтвердження облікового запису Steam» .
 6. Как изменить номер телефона в Стиме 28
 7. Запам'ятовуємо або копіюємо в буфер обміну ОС комп'ютера наявний в тілі листа код підтвердження з п'яти символів.
 8. Как изменить номер телефона в Стиме 29
 9. Повертаємося на веб-сторінку з настройками Steam, пишемо або вставляємо з буфера обміну зазначену вище сукупність символів з Пошти в поле " введіть отриманий код підтвердження» .
 10. Как изменить номер телефона в Стиме 30
 11. Клацаємо по кнопці»продовжити" , Как изменить номер телефона в Стиме 31

  Деякий час чекаємо закінчення перевірки наданих даних системою.

 12. Как изменить номер телефона в Стиме 32
 13. На наступній сторінці підтверджуємо свої наміри-натискаємо на кнопку " видалити мій номер телефону» . Как изменить номер телефона в Стиме 33

  Після цього трохи очікуємо, і в результаті потрапляємо на сторінку прив'язки телефонного номера до облікового запису Steam.

 14. Как изменить номер телефона в Стиме 34
 15. По суті, в результаті виконання вищевказаного буде вироблено видалення старого номера телефону з облікового запису Steam і виявиться, що до останнього з мобільних ідентифікаторів не прив'язане нічого. Далі діємо за бажанням:
  • Вводимо новий номер у відповідне поле на сторінці і потім підтверджуємо його кодом з СМС, як описано в пунктах №№3-5 попередньої інструкції з цієї статті.
  • Как изменить номер телефона в Стиме 35
  • Або ж залишаємо свою учетку в Стім без вказівки номера телефону, &8212; прив'язати останній завжди можливо пізніше, виконавши наступні рекомендації:

   Детальніше: як прив'язати номер мобільного телефону до облікового запису в Steam

  • Как изменить номер телефона в Стиме 36

Варіант 3: старий номер недоступний (підтвердження через Steam Guard)

Наступний алгоритм дій щодо вирішення завдання з заголовка цієї статті підходить всім, хто активував мобільний аутентифікатор Steam Guard. Наявність доступу замінюваному в Налаштуваннях сервісу номеру телефону і / або прив'язаному до нього email при цьому не має значення.

Читайте також: увімкнення мобільного автентифікатора в Steam

 1. Виконуємо першу із запропонованих в цій статті інструкцій, тобто переміщаємося на сторінку " ЗМІНИТИ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ» Как изменить номер телефона в Стиме 37

  В налаштуваннях облікового запису Steam.

 2. Как изменить номер телефона в Стиме 49
 3. Натискаємо на кнопку-посилання " так, використовуйте мій аутентифікатор» Как изменить номер телефона в Стиме 38

  В секції «аутентифікатор» .

 4. Как изменить номер телефона в Стиме 39
 5. Далі беремо смартфон з встановленим додатком Steam, і:
  • Відкриваємо надійшло з софта-клієнта ігрового майданчика повідомлення «підтвердити дію в Steam» Как изменить номер телефона в Стиме 41

   Або запускаємо додаток Steam, тапа за трьома рисками в правому нижньому кутку екрану, потім відкриваємо «підтвердження» .

  • Как изменить номер телефона в Стиме 42
  • Тапа " Змінити номер телефону» на екрані, потім натискаємо на кнопку " Підтвердити» внизу.
  • Как изменить номер телефона в Стиме 43
 6. Повертаємося в браузер на комп'ютері, де нас вже чекає сторінка " ПРИВ'ЯЗАТИ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ ДО АККАУНТУ» . Как изменить номер телефона в Стиме 44

  На відміну від попереднього описаного в цій статті випадку, коли отримання можливості змінити номер телефону в учетке Steam підтверджується через email, додати новий номер в поточній ситуації необхідно відразу ж!

  • Вводимо новий ідентифікатор у відповідне поле на сторінці, натискаємо»далі" .
  • Как изменить номер телефона в Стиме 45
  • Надаємо сервісу код верифікації з надійшов на новий телефонний номер SMS.
  • Как изменить номер телефона в Стиме 46
  • Натискаємо»Готово" під підтверджуючим заміну номера в налаштуваннях облікового запису Steam Как изменить номер телефона в Стиме 47

   Оповіщенням.

  • Как изменить номер телефона в Стиме 48

Спосіб 2: звернення в технічну підтримку

Коли запропоновані попереднім в цьому матеріалі способом варіанти підтвердження доступу до функції заміни телефонного номера в облікового запису Steam залучити неможливо, для досягнення поставленої мети не залишається нічого іншого, крім як звертатися в технічну підтримку майданчика.

Детальніше: звернення в технічну підтримку Steam

 1. Крім іншого, щоб відкрити форму звернення в техпідтримку Стіма з приводу зміни прив'язаного до власного аккаунту номера телефону, на сайті сервісу можна: перейти по шляху «профіль» &8212; " Про рахунок» &8212; " КОНТАКТНА ІНФОРМАЦІЯ» &8212; " керування номером телефону» ; Как изменить номер телефона в Стиме 50

  По черзі натиснути на кнопки " Змінити номер телефону» ,

  Как изменить номер телефона в Стиме 51

  І &8212; в секції «інше» &8212; " видалити старий номер телефону» ;

  Как изменить номер телефона в Стиме 52

  А після цього, нарешті, клікнути «я більше не маю доступу до цієї адреси ел. пошта» .

 2. Как изменить номер телефона в Стиме 53
 3. Заповнюємо поля на сторінці, надаючи якомога більше достовірної і підтверджує володіння нашим Steam-аккаунтом інформації. Відправляємо форму в техпідтримку і очікуємо відповіді – надійде на сторінку звернення та/або на вказаний як контактний email, виконуємо вимоги фахівців Стіма. Вирішення проблеми таким чином, хоча і не швидко, але в більшості випадків цілком досяжно.
 4. Как изменить номер телефона в Стиме 54

більше статей на цю тему: