Зміна пароля в Steam

Зміна пароля користувачам Steam, як і будь-якого іншого сервісу, зазвичай потрібно для поліпшення безпеки свого облікового запису або при неможливості виконати поточний вхід. Залежно від виниклої ситуації процедура буде різною, і далі ми розглянемо обидва способи зміни цього захисного коду.

Міняємо пароль в Steam

За останні роки в Стиме була проведена серйозна робота по посиленню безпеки акаунтів користувачів, в зв'язку з чим отримати доступ до профілю стороннім особам стало набагато складніше. Однак якщо і сам власник профілю з якихось причин не має повноцінних даних для входу (наприклад, забув e-mail або не може пройти перевірку через аутентифікатор), виконати зміну пароля буде істотно важче.

Міняти пароль через Мобільний додаток на поточний момент часу не можна. Це можливо тільки через ПК-клієнт або веб-браузер.

Варіант 1: Вхід в аккаунт можливий

Більшість гравців мають автоматичний вхід у свій профіль після запуску клієнта. У зв'язку з цим пароль буде змінюватися через його налаштування.

 1. Будь-яким зручним способом перейдіть в &171;Налаштування&187; . Наприклад, це можна зробити, клікнувши по іконці програми в треї правою кнопкою миші.
 2. Запуск Настроек Steam через трей Windows
 3. У вікні, натисніть на &171; змінити пароль&187; .
 4. Переход в раздел изменения пароля в Steam
 5. Оскільки способів скидання пароля існує кілька, вмістити їх в послідовну інструкцію не вдасться, тому будемо методи по порядку.

Є доступ до мобільного аутентифікатора та електронної пошти

 1. Для підтвердження своїх подальших дій введіть код з мобільного додатку за умови, що вхід в аккаунт на смартфоні ви здійснили раніше або пам'ятаєте пароль для того, щоб виконати це зараз.
 2. Возможность ввода кода из мобильного аутентификатора в Steam
 3. Після успішного введення символів вам буде запропоновано отримати код на електронну пошту, до якої Ви прив'язували аккаунт. Якщо у вас є доступ до ящика, виберіть цей спосіб і перевірте e-mail.
 4. Возможность ввода кода из электронной почты в Steam
 5. Код зазвичай приходить відразу.
 6. Код от Steam на электронной почте для смены пароля
 7. Введіть його у відповідне поле вікна Steam. Тут же ви можете вислати повторний код, якщо протягом декількох хвилин не отримали його. До слова, не забудьте перевірити папку &171;Спам&187; &8212; воно помилково могло опинитися там замість &171;вхідних&187; .
 8. Ввод кода подтверждения с электронной почты для смены пароля в Steam
 9. Ви побачите ім'я облікового запису, для якого буде відбуватися скидання пароля. Якщо до поштової скриньки прив'язано більше одного аккаунта, спершу вкажіть той профіль, для якого бажаєте зробити зміну пароля. Потім впишіть 2 рази новий пароль і натисніть кнопку &171; змінити пароль&187; . У разі правильного введення ви отримаєте повідомлення про те, що пароль був оновлений. Тепер вхід з браузера, ПК і мобільного клієнта треба буде здійснити заново.
 10. Процесс изменения пароля на новый в Steam

Є доступ до мобільного аутентифікатора, але немає доступу до електронної пошти

 1. Якщо на кроці 2 попередньої інструкції ви зрозуміли, що доступ до ящика втрачено, виберіть варіант &171;я більше не маю доступу до цієї адреси ел. Пошти&187; .
 2. Нет доступа к электронной почте в Steam
 3. В якості альтернативи буде запропоновано ввести пароль від аккаунта.
 4. Ввод пароля от аккаунта в Steam при потере аутентификатора
 5. Тепер з'явиться можливість зміни пароля з попереднім вибором аккаунта, для якого буде здійснюватися скидання (якщо до однієї Пошти прив'язано більше 1 профілю Стим).
 6. Процесс изменения пароля на новый в Steam
 7. За умови, що ви не пам'ятаєте пароль, а вхід в аккаунт раніше здійснювався з браузера, і ви не видаляли звідти збережені паролі, можете подивитися ці дані в налаштуваннях веб-оглядача.
 8. Читайте також: Перегляд збережених паролів у Яндекс.Браузері / Google Chrome / Opera / Mozilla Firefox

Немає доступу до мобільного аутентифікатора, Електронної Пошти, забутий пароль

Коли ви обидва рази відзначите негативно на питання про доступ до Steam Guard і e-mail, сервіс запропонує виконати скидання пароля з використанням номера мобільного пристрою, якщо він був прив'язаний до аккаунту.

Сброс пароля в Steam через мобильный номер телефона

Якщо прив'язка була проведена і ви отримали код доступу у вигляді SMS, введіть його в вікно Стіма і виконайте зміну пароля. При відсутності доступу до номера телефону техпідтримка не залишить вас в біді: вона запропонує заповнити спеціальну форму, яка змогла б підтвердити ваше володіння аккаунтом.

Форма подтверждения владельца аккаунта в Steam

Щоб співробітники Steam змогли зв'язатися з вами, вкажіть діючу адресу електронної пошти, куди буде відправлений відповідь про можливість відновлення доступу до аккаунту.

Варіант 2: Вхід в акаунт Неможливий

Коли не вдається навіть увійти в систему, доведеться виконувати відновлення через стартове вікно. Цей варіант набагато гірше попереднього, оскільки не дає таких зручних варіацій по зміні пароля, як якщо б Ви зайшли в свій аккаунт.

 1. Натисніть кнопку &171; Не можу увійти в обліковий запис&8230;&187; .
 2. Смена пароля через стартовое окно в Steam
 3. При відновленні через браузер клікніть на &171; підтримка & 187; .
 4. Переход в раздел Поддержка Steam в браузере
 5. Потім &8212; на & 171; Допоможіть, я не можу увійти в свій аккаунт&187; .
 6. Переход в раздел сброса пароля Steam через браузер
 7. Виберіть причину, по якій міняєте пароль. Зазвичай це перший пункт &8212; & 171; Я не пам'ятаю ім'я чи пароль свого облікового запису Steam&187; .
 8. Выбор причины невозможности входа в Steam
 9. Введіть логін &8212; без цього етапу далі у відновленні ви не просунетеся.
 10. Ввод логина аккаунта для восстановления пароля Steam
 11. Тепер є легкий спосіб відновлення &8212; шляхом введення коду з мобільного аутентифікатора, і є важкий &8212; заповнення форми відновлення. При наявності доступу до мобільного додатку, де був здійснений вхід в ваш профіль заздалегідь, введіть код і дотримуйтесь інструкцій від підтримки. Більш докладно ці кроки ми вже описували раніше в цій статті.
 12. Восстановление пароля для найденного по логину аккаунта Steam
 13. При відсутності доступу знадобиться заповнити анкету, яка підтвердить вашу приналежність до відновлюваного аккаунту. Не забудьте вказати коректну адресу електронної пошти, інакше відповіді від техпідтримки ви не отримаєте.
 14. Заполнение формы для подтверждения владения аккаунта Steam

Тепер Ви знаєте, як можна змінити пароль в Steam і як відновити його, якщо він був забутий.

більше статей на цю тему: