Як активувати обліковий запис Steam?

Як тільки ви створите аккаунт в Steam, вас сповістять, що необхідно активувати аккаунт. Але не кожен користувач, тим більше новачок, знає, як це зробити. Тому ми вирішили підняти це питання в даній статті.

Як активувати обліковий запис Steam?

Так як же зняти обмеження? дуже просто. Вам потрібно витратити щонайменше 5 доларів у магазині Стимів. Наприклад ви можете поповнити баланс гаманця, купити ігри або подарунки для друзів і так далі.

Кожна покупка в Steam буде враховуватися в загальній сумі витрачених грошей в доларах США. Якщо ваша валюта це не долари США, вона буде перерахована в долари США за курсом дня платежу.

5 dollars Steam

Також розглянемо, які дії не знімуть обмеження рахунку:

  • Активація В Steam ключів зі сторонніх магазинів;
  • Запуск безкоштовних демо-версій;
  • Додавання до бібліотеки ярликів ігор, які не використовують Steam;
  • Активація безкоштовних ігор і використання тимчасово безкоштовних ігор по акціях-таким, як " безкоштовні вихідні»;
  • Встановлення та використання безкоштовних ігор (наприклад, Alien Swarm, безкоштовні версії порталу та Team Fortress 2);
  • Активація цифрових ключів від виробників відеокарт та інших комп'ютерних комплектуючих;

Навіщо обмежувати облікові записи Steam?

Не активований аккаунт має досить багато обмежень, наприклад, ви не зможете додавати друзів, використовувати торгову площадку, підвищувати рівень облікового запису і ще деякі істотні функції.

Навіщо ж розробники обмежують функціонал не активованих акаунтів? Valve відповіли на це так: "ми вибрали обмеження доступу до цих функцій для захисту наших користувачів від тих, хто займається в Steam спамом і фішингом. Зловмисники найчастіше використовують облікові записи, які не витратили будь-яких грошей, зменшуючи тим самим особистий ризик від своїх дій».

Як бачимо, таким чином розробники намагаються обмежити діяльність шахраїв, адже логічно припустити, що люди, які не розраховують на довговічність облікового запису, не будуть вкладати гроші в продукцію Стим.

більше статей на цю тему: