Як встановити гру в Steam?

Якщо ви хочете завантажити в Стім гру, але вона багато важить і скачиваться буде занадто довго, тобто вихід. Ви можете завантажити гру за допомогою сторонніх ресурсів або, наприклад, за допомогою флешки перенести гру з комп'ютера одного на свій. Але як тепер встановити її в Steam?

Де зберігаються встановлені гри в Стим?

Що б ви не встановили в Steam, все це розташовується тут:

Program Files(x86)\Steam\steamapps\common

Ігри, які ще не встановлені, а лише завантажуються, можна знайти в папці:

Program Files (x86)\Steam\steamapps\downloading

Таким чином, коли гра повністю завантажена вона переноситься в папку common.

Як тільки гра завантажена і ви натискаєте в Steam на кнопку «Встановити», програма йде в папку common і перевіряє, чи дійсно потрібна установка гри. І якщо в цій папці вже є які-небудь файли гри, то Стим перевіряє, чи все є і що потрібно докачати.

Як встановити гру в Стим?

  1. Перейдіть до папки за вказаним шляхом і створіть там ще одну папку з назвою гри:

    Program Files(x86)\Steam\steamapps\common

  2. Папка с играми в Steam
  3. Потім відкрийте Steam, виберіть гру, яку ви додавали і натисніть на кнопку «Встановити». Можливо, почнеться завантаження відсутніх файлів, але це не займе багато часу.
  4. Установка в Steam

Якщо спочатку в почали закачування гру через клієнт Стим, то після вже не вийде підсунути йому готові фали. Скопіювавши файли в папку common і в папку downloading &8212; не вийде встановити гру. Тому потрібно спочатку видалити гру через клієнт Steam (якщо вона у вас встановлена), потім видалити тимчасовий каталог в папці downloading, відповідний цій грі і відповідний за назвою файл з розширенням .patch там же. Після провести установку спочатку.

Таким чином вам не доведеться довго чекати, поки Steam завантажить гру. Даний спосіб працює в більшості випадків. Головне - бути уважним і не помилитися з написанням назви гри.

більше статей на цю тему: