усунення проблем з відображенням транспорту на Яндекс.Карта

Спосіб 1: відображення транспорту

За замовчуванням на Яндекс.Картах транспорт не відображається, якщо перед цим не була активована спеціальна функція через внутрішні параметри. Дане зауваження актуально відразу для всіх платформ, включаючи настільний веб-сайт і офіційне мобільний додаток, але тільки за умови працездатності самого сервісу.

Читайте також: відстеження громадського транспорту на Яндекс.Карта

Варіант 1: Веб-сайт

 1. Щоб побачити транспорт при використанні веб-сайту, необхідно перейти на карту потрібного регіону і скористатися зазначеною кнопкою на верхній панелі. Якщо все зроблено правильно, повинні будуть відобразитися піктограми всіх зареєстрованих громадських транспортних засобів.
 2. Яндекс Карты не показывает транспорт_001
 3. При відсутності зазначених значків слід віддалити карту і клацнути по іконці транспорту, як показано на представленому нижче скріншоті. У цьому випадку карта автоматично наблизиться на достатню дистанцію для перегляду рухомого транспорту.
 4. Яндекс Карты не показывает транспорт_002
 5. Додатково можна знайти і вибрати певний рейс через меню в лівій частині сервісу і уважно подивитися маршрут, де повинно буде відобразитися поточний напрямок і місце розташування транспорту. Також можете зберегти рейс в закладки і на верхній панелі встановити галочку»мій транспорт" , тим самим ігноруючи інші варіанти.
 6. Яндекс Карты не показывает транспорт_003

  Зазначені рекомендації будуть актуальні, тільки якщо в даний момент часу транспортний засіб функціонує. В іншому випадку, наприклад, при скасуванні маршруту в нічний час доби, ніякої інформації не буде ні за яких обставин і ні в одній версії сервісу.

Варіант 2: Додаток

 1. Скористатися режимом відображення транспорту в мобільному клієнті сервісу можна шляхом переходу до потрібного регіону і подальшого натискання кнопки " Транспорт» на нижній панелі. Після цього на екрані у вигляді невеликих міток відобразиться поточне динамічне положення кожного знайденого громадського транспорту.
 2. Яндекс Карты не показывает транспорт_004
 3. Якщо з якихось причин кнопка відсутня або не працює, функцію активувати можна через допоміжне меню, що об'єднує всі доступні режими. Для цього торкніться позначеного значка шарів у правій частині екрана та у спливаючому вікні ввімкніть опцію " рухомий транспорт» .
 4. Яндекс Карты не показывает транспорт_005
 5. Тут також будуть доступні додаткові настройки, які цілком можуть бути причиною відсутності тих чи інших транспортних засобів на карті. Щоб проблем не було, необхідно торкнутися кнопки із зображенням трьох точок і в списку встановити галочки поруч з усіма пунктами.
 6. Яндекс Карты не показывает транспорт_006
 7. Для більш швидкого пошуку певного транспортного засобу на карті, як і в попередньому випадку, можна заздалегідь Вибрати маршрут потрібного рейсу і навіть додати в закладки. За рахунок цього в деяких випадках вийде побачити навіть припинені варіанти.
 8. Яндекс Карты не показывает транспорт_007

  Незважаючи на досить якісну опрацювання карти Росії в Яндекс.Картах, транспорт в деяких регіонах просто не відстежується. Таким чином, спостерігати за рухом в невеликих містах або за кордоном за допомогою програми або сайту, на жаль, не вийде просто через технічні обмеження.

Спосіб 2: Використання онлайн-режиму

Причиною відсутності транспорту на карті цілком може виступати використання офлайн-карти на мобільному пристрої при відключеному або обмеженому інтернет-з'єднанні. В цьому випадку будь-які додаткові дані блокуються, чому не можна ні використовувати панорами вулиць, ні переглядати інформацію про різні місця, ні, звичайно ж, відстежувати транспорт.

Яндекс Карты не показывает транспорт_008

Читайте також:
вимкнення економії трафіку на Samsung
вимкнення режиму енергозбереження на iPhone

Для усунення проблеми досить буде підключити якісний Інтернет зі швидкістю від 5 Мбіт/з і перезапустити розглядається додаток. У деяких випадках для правильної роботи програми і зазначеної можливості може знадобитися відключити режим енергозбереження та економії трафіку, що включаються для окремих програм або мереж.

Спосіб 3: усунення можливих проблем

Будь-які виникаючі неполадки з транспортом в додатку або на сайті, за умови виконання зазначених раніше дій, можуть бути пов'язані тільки з більш глобальними проблемами. Причиною цього може бути як тимчасова недоступність сервісу для всіх користувачів відразу, так і помилки в роботі браузера або мобільного клієнта.

Детальніше:
чому не працюють Яндекс. Карти
не відображається карта в Яндекс.Карта

Яндекс Карты не показывает транспорт_009

Особливу увагу серед всіх доступних методів виправлення проблем варто приділити включенню підтримки JavaScript в браузері і установці останньої версії мобільного додатку на не менш актуальному випуску операційної системи. В крайньому випадку не варто нехтувати формою зворотного зв'язку, хоча б з метою уточнення інформації про транспорт і підтримки відстеження.

більше статей на цю тему: