Видалення завантажених карт в Яндекс.Карта

Варіант 1: Яндекс. Карти

Видалення завантажених Яндекс.Карт в даний час доступно тільки при використанні офіційного мобільного додатку даного сервісу, так як настільна версія не надає аналогів офлайн-режиму. При цьому виконати поставлене завдання можна двома способами через різні розділи розглянутої Програми, а також здійснивши повну переустановку.

Спосіб 1: вибіркове видалення

 1. Якщо потрібно позбутися від певної карти, зберігши інші регіони в пам'яті пристрою, можна скористатися списком завантажень. Для цього насамперед необхідно тапнуть по фотографії профілю в лівій частині верхнього блоку і вибрати категорію " завантаження карт» .
 2. Как удалить загруженные карты в Яндекс Картах_001
 3. Опинившись в результаті на сторінці " Офлайн-карти» , у верхньому правому куті екрана натисніть кнопку " змінити» і в тому ж розділі знайдіть список »завантажені" . Щоб видалити той чи інший скачаний матеріал, досить буде торкнутися розташованої поруч іконки зі знаком «-» , як показано в нашому прикладі.
 4. Как удалить загруженные карты в Яндекс Картах_002
 5. Завершити процедуру можна тільки виконавши підтвердження, торкнувшись для цього кнопки " видалити» у правій частині елемента списку. В результаті обрана карта буде практично моментально видалена з пам'яті пристрою, що при бажанні можна легко перевірити за загальним розміром програми.
 6. Как удалить загруженные карты в Яндекс Картах_003

  Колись завантажені і тепер уже віддалені об'єкти не будуть відображатися на головній сторінці даної категорії, і тому для повторного скачування доведеться скористатися пошуком. Однак це не поширюється на регіони з розділу»поруч з вами" , які в будь-якому випадку представлені в рамках окремого блоку.

Спосіб 2: Глобальне очищення

 1. Здійснити більш швидке видалення кожної завантаженої карти можна через внутрішні параметри програми, при цьому враховуючи, що відновити інформацію неможливо. Щоб виконати поставлене завдання, на головному екрані програми натисніть кнопку з фотографією профілю в лівій частині верхньої панелі і в самому кінці головного меню виберіть»Налаштування" .
 2. Как удалить загруженные карты в Яндекс Картах_004
 3. Зі списку категорій в " Налаштуваннях» потрібно розгорнути " Офлайн-карти» і скористатися кнопкою " видалити завантажені карти» , де також буде вказано сумарний обсяг займаного місця. Це завдання, як неважко здогадатися, доведеться додатково підтвердити за допомогою аналогічної кнопки у спливаючому системному вікні.
 4. Как удалить загруженные карты в Яндекс Картах_005
 5. В залежності від кількості завантаженої інформації час виконання процедури може варіюватися, але, як правило, складе не більше 30 секунд. Після завершення на тому ж екрані кнопка видалення автоматично деактивується, так само як і зникне зведення про вагу офлайн-карт.
 6. Как удалить загруженные карты в Яндекс Картах_006

  Переконатися в тому, що дані були успішно видалені, можете просто відвідавши розділ " завантаження карт» з першого способу інструкції. Також про це можна дізнатися за вагою даних програми в Налаштуваннях використовуваної операційної системи.

Спосіб 3: перевстановлення програми

 1. Залишився метод очищення завантажених матеріалів в додатку Яндекс.Карт зводиться до видалення і повторної установки програми системними засобами в залежності від використовуваної платформи. Щоб виконати поставлене завдання, потрібно перейти в «Налаштування» , відкрити повний список додатків (на iOS це " сховище iPhone» , тоді як на Android немає єдиного варіанту), вибрати «Яндекс.Карти» і скористатися кнопкою " видалити» .

  Детальніше: видалення додатків з пристрою на Android і iOS

 2. Как удалить загруженные карты в Яндекс Картах_007
 3. Виконавши видалення програми, тобто позбувшись від усіх даних (що особливо актуально для iOS), скористайтеся однією з представлених нижче посилань. На сторінці додатка в офіційному магазині досить буде натиснути кнопку»встановити" або скористатися значком із зображенням Хмари.

  Завантажити Яндекс. карти з Google Play Маркета
  завантажити Яндекс. карти з App Store

 4. Как удалить загруженные карты в Яндекс Картах_008

  По завершенні завантаження і установки можна відразу підключити обліковий запис Яндекса і продовжити користуватися програмою – дані при цьому автоматично скачиваться не будуть. Також окремо відзначимо, що конкретно на Android-пристроях можна просто очистити кеш в налаштуваннях програми, що, однак, іноді призводить до помилок в роботі і рекомендується лише в разі гострої необхідності.

Варіант 2: Яндекс.Навігатор

Інший подібний додаток, Яндекс.Навігатор, що включає в себе одні лише функції навігатора, дозволяє також завантажувати і використовувати офлайн-карти, які згодом можуть бути видалені з пристрою. В даному випадку здійснити очищення можна меншою кількістю способів, скориставшись внутрішніми»Налаштування" або виконавши повну перевстановлення програми.

Детальніше: видалення завантажених карт в Яндекс.Навігатор

Как удалить загруженные карты в Яндекс Картах_009

Позбутися від карти певного регіону, на жаль, не можна, так як для цього просто відсутні параметри в рамках категорії " завантаження карт» . Єдине, що можна зробити – перервати завантаження до повного завершення, якщо випадково було розпочато скачування надмірно великого обсягу даних.

більше статей на цю тему: