скачування карти в Яндекс.Карта

Варіант 1: Мобільний додаток

Офіційний мобільний клієнт Яндекс.Карт, так само як і Яндекс.Навігатора, дозволяє завантажувати в пам'ять мобільного пристрою карту того чи іншого регіону з метою використання в режимі офлайн. Доступні для скачування, як правило, тільки цілі регіони, від розміру і наповненості яких безпосередньо залежить обсяг даних і, отже, займане місце.

Яндекс. Карти

 1. Якщо вами використовується основний додаток сервісу, необхідно в лівій частині верхньої панелі натиснути по значку з фотографією профілю і через представлене зверху меню перейти в розділ " завантаження карт» . При цьому абсолютно неважливо, де саме на карті ви перебуваєте в момент виконання дій.
 2. Как скачать карту в Яндекс Картах_001
 3. Для швидкого скачування карти домашнього регіону можете використовувати варіанти з блоку»поруч з вами" на головній сторінці. Однак важливо розуміти, що пропозиції будуть доступні тільки, якщо раніше додатку був наданий доступ до даних геопозиції смартфона.

  Читайте також: включення геолокації на Android і iOS

 4. Как скачать карту в Яндекс Картах_002
 5. Щоб завантажити карту іншої області, необхідно торкнутися блоку з інформацією про кількість міст у верхній частині екрану і знайти потрібний варіант, використовуючи текстові запити і спливаючі підказки. Саме по собі скачування виконується шляхом натискання іконки із зображенням вказує вниз стрілочки в правій частині кожного регіону.
 6. Как скачать карту в Яндекс Картах_003
 7. Ознайомитися зі списком завантажених карт можете на тій же сторінці, перед цим торкнувшись кнопки " завантаження карт» в головному меню мобільного додатка. Також управління даними доступно з розділу " Офлайн-карти» в " Налаштуваннях» , але зводиться при цьому тільки до оновлення або комплексного видалення.
 8. Как скачать карту в Яндекс Картах_004

  Скористатися завантаженими картами можна в будь-який момент, як тільки буде відключено інтернет-з'єднання, без необхідності виконання будь-яких додаткових дій. Але при цьому враховуйте, що при виході з області карта працювати вже не буде, якщо не були завантажені дані сусідніх регіонів.

Яндекс.Навігатор

Окремий мобільний клієнт Яндекс.Навігатора, що представляє собою ті ж карти, але націлений на використання в якості автомобільного і не тільки навігатора, дозволяє також завантажувати дані про тих чи інших регіонах. Зробити це можна в аналогічному розділі " завантаження карт» при відкритті головного меню, вибравши одну з автоматично знайдений областей або скориставшись пошуком.

Детальніше: скачування карти в Яндекс.Навігатор

Как скачать карту в Яндекс Картах_005

Яким би додатком ви не користувалися, важливо враховувати, що завантажується в пам'ять пристрою тільки карта, що включає схему розташування будівель і загальну інформацію про тих чи інших місцях. Більш детальну зведення, зазвичай доступну при виборі об'єкта, на жаль, подивитися не вийде – для цього потрібен доступ до Інтернету.

Варіант 2: Веб-сайт

При використанні повної версії розглянутого сервісу, як неважко здогадатися, не вийде завантажити офлайн-карти в настільки ж зручному форматі, але при цьому рішення, здебільшого актуальне для невеликих регіонів, все ж існує. В даному випадку завантаження виконується шляхом збереження певного фрагмента карти в якості статичної картинки за допомогою функції друку.

 1. Щоб перейти до скачування потрібного фрагмента карти, насамперед встановіть відповідний масштаб і інші параметри, так як в рамках підсумкового документа буде та ж область, що і в поточному вікні браузера. За необхідності можете додати, наприклад, інформацію про маршрут, про що було розказано в іншій інструкції.

  Детальніше: скачування маршруту в Яндекс.Карта

 2. Как скачать карту в Яндекс Картах_006
 3. Розібравшись з підготовкою, в правій частині верхньої панелі знайдіть і натисніть кнопку з трьома горизонтальними точками. У меню необхідно вибрати функцію «печатка» .
 4. Как скачать карту в Яндекс Картах_007
 5. На новій сторінці з попереднім переглядом карти можете внести зміни в зміст шляхом затиснення і переміщення області за аналогією зі звичайною версією. Також важливо приділити увагу параметрам формату в правому верхньому куті, що відповідає за підсумковий розмір листа.
 6. Как скачать карту в Яндекс Картах_008
 7. Якщо вас все влаштовує, підтвердіть перехід до створення копії за допомогою кнопки «печатка» і у спливаючому вікні браузера в обов'язковому порядку встановіть точно такі ж параметри формату, як і в рамках попереднього кроку. Перед натисканням кнопки " Зберегти» обов'язково виберіть пристрій друку, будь то фізичний принтер або віртуальний виробник PDF. Как скачать карту в Яндекс Картах_009

  Для отримання звичайного графічного файлу карти поза формату PDF можете скористатися редактором документів даного різновиду або сторонніми онлайн-сервісами. Розглядати процедуру перетворення ми не будемо, тому як обраний матеріал був успішно завантажений на комп'ютер або роздрукований на папері.

  Детальніше: Витяг зображень з PDF-файлу

більше статей на цю тему: