Зміна голосу в Яндекс.Карта

Варіант 1: Яндекс. Карти

Мобільний пристрій під управлінням iOS або Android цілком можна використовувати в якості навігатора, якщо встановити офіційний додаток Яндекс.Карти і прокласти потрібний маршрут. При цьому голос асистента, що диктує рекомендації по частині руху, можна на свій розсуд змінити через внутрішні настройки, вибравши один з додаткових модулів.

  1. Перебуваючи на головній сторінці розглянутої програми незалежно від операційної системи, в лівій частині верхньої панелі торкніться фотографії аккаунта Яндекс або просто піктограми профілю і в самому низу представленого списку виберіть»Налаштування" . Зверніть увагу, що для зміни параметрів немає необхідності проводити авторизацію.
  2. Как поменять голос в Яндекс Картах_001
  3. Зі списку категорій на екрані»Налаштування" виберіть «маршрути» і далі розгорніть параметри »звуку" . Тут будуть представлені основні настройки, пов'язані з голосовим асистентом.
  4. Как поменять голос в Яндекс Картах_002
  5. Щоб внести потрібні зміни, перейдіть на сторінку " Голос» , торкнувшись відповідного пункту, і виберіть відповідну озвучку. На жаль, стандартні варіанти не можна прослухати окремо від навігатора, що, однак, не поширюється на додаткові голоси.
  6. Как поменять голос в Яндекс Картах_003
  7. Якщо вас з тих чи інших причин не влаштовує жодна встановлена озвучка, зі списку»доступні" можете вибрати альтернативу, торкнувшись кнопки відтворення для ознайомлення. Завантаження кожного модуля виконується за допомогою розташованої поруч стрілочки, тоді як видалення доступно тільки при використанні посилання " змінити» на верхній панелі.
  8. Как поменять голос в Яндекс Картах_004

    Завершивши внесення змін в параметри голосу, досить буде вийти з налаштувань і скористатися вбудованою функцією навігатора. Будь-які додаткові маніпуляції не потрібні, в тому числі якщо вами використовуються можливості сервісу в режимі офлайн.

Варіант 2: Яндекс.Навігатор

Безпосередньо пов'язане з Яндекс.Картами додаток Навігатор також дозволяє змінювати голос асистента через внутрішні налаштування, при цьому надаючи куди більшу кількість варіантів. Для того щоб внести необхідні зміни, досить буде відкрити параметри, торкнувшись значка на нижній панелі, і вибрати потрібний варіант в категорії " Голос» .

Детальніше: зміна голосу в Яндекс.Навігатор

Как поменять голос в Яндекс Картах_005

За аналогією з розглянутим раніше сервісом, тут є як стандартні голоси, викачані за замовчуванням і доступні для використання в поєднанні з офлайн картами, так і безліч аналогів. Кожен варіант озвучування рекомендацій навігатора цілком можна прослухати на прикладі короткої фрази і завантажити шляхом натискання розташованої поруч стрілочки.

більше статей на цю тему: