включаємо режим модему на смартфоні Samsung

Спосіб 1: USB-модем

Зробити зі смартфона Samsung модем можна за допомогою кабелю USB, який підключається до комп'ютера або ноутбука. У першому випадку необхідно використовувати порти, розташовані безпосередньо на материнській платі. Такий спосіб підключення до Інтернету відрізняється високою швидкістю і простий налаштуванням:

 1. Підключіть до ПК смартфон Самсунг за допомогою шнура USB. Краще використовувати оригінальний провід для стабільного з'єднання і швидкості роботи.
 2. как на самсунге включить режим модема-01
 3. Відкрийте додаток»Налаштування" через меню девайса, потім виберіть пункт " підключення» .
 4. как на самсунге включить режим модема-02
 5. Торкніться рядка "Мобільна точка доступу та модем" . Функція «USB-модем» повинна бути активна &8212; увімкніть її за допомогою тумблера.
 6. как на самсунге включить режим модема-03

На цьому налаштування телефону як USB-модему завершено. На нижній робочій панелі Windows відобразиться іконка, яка вказує на те, що активно дротове підключення до Інтернету.

Якщо стандартна процедура не допомогла, то розгорніть шторку андроїда і натисніть на повідомлення для настройки USB-підключення. У новому вікні відзначте пункт «USB-модем» . У деяких випадках після цього знадобиться знову перейти в розділ підключень через »Налаштування" і активувати функцію.
как на самсунге включить режим модема-04
Спосіб спрацює з різними типами підключення до мережі: Wi-Fi або мобільні дані. На відміну від включення точки доступу на девайсі, тут відключення бездротової мережі не буде потрібно.

Читайте також: Як включити інтернет на Самсунг

Спосіб 2: Bluetooth-модем

Якщо комп'ютер оснащений модулем бездротового з'єднання Bluetooth, то можна використовувати смартфон Самсунг в якості Bluetooth-модему. Для цього буде потрібно виконати налаштування не тільки на мобільному пристрої, але і на ПК.

Знову перейдіть до "Мобільна точка доступу та модем" через розділ " підключення» системних »Налаштування" . Тільки в цьому випадку активуйте функцію «Bluetooth-модем» . На смартфоні автоматично включиться модуль бездротового зв'язку.
как на самсунге включить режим модема-05
Активуйте на ноутбуці або комп'ютері Bluetooth. У Windows 10 досить Розгорнути панель повідомлень і натиснути на відповідну плитку. Також існують інші способи активації Bluetooth в актуальних версіях ОС.

Детальніше: як включити Bluetooth на ноутбуці з Windows 10 / Windows 7
как на самсунге включить режим модема-06
Іноді потрібна додаткова настройка ОС Windows:

 1. Відкрийте вікно з параметрами мережевого адаптера. Для цього викличте діалогове вікно " виконати» за допомогою комбінації клавіш «Win + R» і пропишіть команду ncpa.cpl .
 2. как на самсунге включить режим модема-07
 3. Знайдіть підключення по Bluetooth і натисніть по ньому правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть «переглянути мережеві пристрої Bluetooth» .
 4. как на самсунге включить режим модема-08
 5. За умови, що список обладнання порожній, клацніть по кнопці вгорі " Додавання пристрою» . Якщо там відображається назва Самсунга, то переходите до кроку 6.
 6. как на самсунге включить режим модема-09
 7. Після того як Самсунг буде виявлений, пристрої потрібно сполучити. Натисніть на його назву в списку і клікніть по кнопці»далі" .
 8. как на самсунге включить режим модема-10
 9. Порівняйте коди, які відображаються на екрані мобільного девайса і ПК. Якщо вони однакові, в Windows натисніть по кнопці «Так» , а на смартфоні виберіть функцію сполучення.
 10. как на самсунге включить режим модема-11
 11. Клікніть по пристрою правою кнопкою миші і в контекстному меню наведіть курсор на пункт " підключення через» . У додатковому списку виберіть " точка доступу» .
 12. как на самсунге включить режим модема-12

Після цього ноутбук або ПК синхронізується з мобільним девайсом Samsung по Bluetooth, при цьому телефон буде працювати в якості модему, дозволяючи здійснити вихід в інтернет з підключеного пристрою.

Якщо використовувати Самсунг в якості модему потрібно на іншому смартфоні, то буде потрібно спочатку сполучити девайси, вибравши функцію при пошуку доступних для підключення пристроїв і підтвердивши дію на них.
как на самсунге включить режим модема-13
Потім відкрийте розділ з підключеннями через системні «Налаштування» на пристрої, який підключається до Bluetooth-модему. Виберіть в списку Самсунг і перейдіть в його параметри, де потрібно вибрати можливість доступу до Інтернету.
как на самсунге включить режим модема-14

більше статей на цю тему: