Відправлення повідомлень в Viber на смартфоні і комп'ютері

Варіант 1: повідомлення іншому користувачеві

Viber є одним з найбільш використовуваних в світі месенджерів не тільки для особистого спілкування, але і для ведення ділових листувань. Розглянемо докладно, як відправити повідомлення будь-якій людині зі смартфона або з комп'ютера, включаючи передачу анімації, відео, аудіо і т. д.

Спосіб 1: мобільні додатки

Viber на Android і iOS працює за одним і тим же принципом: інтерфейс програми практично ідентичний за винятком невеликих особливостей різних операційних систем. Нижчерозташована інструкція підійде для власників телефонів на обох мобільних ОС. Якщо месенджер не працює або не працює належним чином, оновіть його до останньої версії.

Читати також: Як оновити Вайбер на телефоні

 1. Відкрийте месенджер. Якщо серед останніх листувань є потрібний вам співрозмовник, відразу перейдіть в чат. Якщо ж ні, тапніте в правому верхньому куті значок нового повідомлення.
 2. Как написать сообщение в Вайбере 1
 3. Виберіть зі списку контактів одержувача.
 4. Как написать сообщение в Вайбере 2
 5. Введіть текст для надсилання. Також в нижній частині розташовані іконки для додавання фото, відео, анімації, стікерів і т.д. зверніть увагу, що стікери завжди відправляються окремим смс і по одному.
 6. Как написать сообщение в Вайбере 3
 7. Торкніться кнопки & 171; відправити & 187; .
 8. Как написать сообщение в Вайбере 4

Спосіб 2: ПК-версія

Для зручності користувачів Вайбер на ПК має практично такий же інтерфейс, як і мобільний додаток. Відсутня деяка функціональність, наприклад, з комп'ютера ви не зможете відправити зникаюче повідомлення. Однак такий варіант месенджера для багатьох є необхідністю, особливо при веденні ділових листувань.

 1. Відкрийте Viber і виберіть людину, якій хочете написати повідомлення. Зробити це можна через список вже активних чатів або додавши новий контакт.
 2. Как написать сообщение в Вайбере 37

 3. У відповідному рядку введіть бажаний текст, додайте фото, відео, анімацію, наклейки і т. д.
 4. Как написать сообщение в Вайбере 38
 5. Клікніть кнопку & 171; відправити&187; .
 6. Как написать сообщение в Вайбере 39

Варіант 2: зникаюче повідомлення

У Вайбере на iOS і Android є додатковий параметр відправки будь-яких повідомлень &8212; вказівка часу, після закінчення якого воно зникне з чату. Повідомлення такого типу можуть застосовуватися просто для розваги або ж з метою приховування важливої інформації від сторонніх очей. Тут заздалегідь слід враховувати, що смс пропаде не тільки у одержувача, але і у вас. Ця функція поки що доступна тільки в Мобільних додатках.

 1. Виберіть чат для надсилання зникаючого повідомлення. У бізнес-чатах, а також у розділі &171; мої нотатки&187; ця функція не працюватиме.
 2. Как написать сообщение в Вайбере 5

 3. Введіть необхідне повідомлення. Це може бути не тільки текст, але і фото, відео, анімація, файл і т. д.
 4. Как написать сообщение в Вайбере 6
 5. Під рядком введення ви побачите значок таймера. Тапніте по ньому.
 6. Как написать сообщение в Вайбере 7
 7. Відкриється додаткове меню для вибору параметрів таймера. Всього на даний момент є 4 варіанти, через скільки повідомлення зникне. Мінімум &8212; 10 секунд, максимум &8212; 1 день. У стандартній ситуації за замовчуванням діє варіант & 171; вимкнено&187; .
 8. Как написать сообщение в Вайбере 8
 9. Торкніться вибраного значка. Також за бажанням можна відключити опцію &171;повідомлення про скріншоти&187; . Але якщо вас цікавить, чи буде робити співрозмовник скріншоти, залиште цей рядок без змін.
 10. Как написать сообщение в Вайбере 9
 11. Відразу після надсилання ви почнете отримувати сповіщення про зникнення та скріншоти.
 12. Как написать сообщение в Вайбере 10

Важливо! зникнення стосуватимуться не одного повідомлення, а всіх після включення таймера. Якщо ви не хочете, щоб наступні смс також зникали, вимкніть параметр.

Варіант 3: повідомлення самому собі

Нещодавнє оновлення месенджера Вайбер на iOS і Android привнесло досить потрібну опцію: тепер користувачі можуть відправляти повідомлення особисто собі. Ця функція називається & 171; мої нотатки&187; . З їх допомогою можна не тільки зберігати важливі смс, але і створювати нагадування, списки завдань і т.д. головним плюсом є те, що чат буде доступний на будь-якому підключеному пристрої.

Спосіб 1: мобільні додатки

Дана інструкція буде корисною власникам всіх смартфонів незалежно від операційної системи. Якщо ж у вашому месенджері з якихось причин досі не з'явилася вкладка & 171; мої нотатки&187; , рекомендуємо оновити його до останньої доступної версії.

 1. Відкрийте Viber. У списку чатів у першому рядку ви знайдете & 171; мої нотатки&187; . За замовчуванням дана переписка закріплена у верхній частині для зручності і прискорення пошуку.
 2. Как написать сообщение в Вайбере 11

 3. Як вказується в інформації в чаті, тут можна створювати нагадування, замітки, списки справ і багато іншого. В першу чергу розглянемо, як просто відправити повідомлення. Для цього введіть у відповідний рядок текст і/або виберіть стікер, фото, відео або файл.
 4. Как написать сообщение в Вайбере 12
 5. Далі тапніте кнопку & 171; відправити & 187; .
 6. Как написать сообщение в Вайбере 13
 7. На відміну від стандартних повідомлень, текст, відправлений самому собі в Вайбере, поруч має додаткову опцію &8212; можливість відзначити пункт виконаним, для чого достатньо торкнутися гуртка. З його допомогою і створюються списки справ, покупок і т. д.
 8. Как написать сообщение в Вайбере 14
 9. Також доступне перетворення будь-якого повідомлення на нагадування. Для цього торкніться і утримуйте палець на тексті протягом декількох секунд. Далі виберіть & 171; створити нагадування & 187; .
 10. Как написать сообщение в Вайбере 15
 11. Вкажіть дату та час.
 12. Как написать сообщение в Вайбере 16
 13. Тапніте кнопку & 171; встановити&187; .
 14. Как написать сообщение в Вайбере 17
 15. У нижній частині має з'явитися повідомлення & 171; нагадування створено&187; .
 16. Как написать сообщение в Вайбере 18
 17. Якщо ж ви хочете переслати чуже смс самому собі, відкрийте будь-яку переписку. Торкніться і утримуйте потрібний файл або текст до появи додаткового меню.
 18. Как написать сообщение в Вайбере 21
 19. Виберіть опцію &171; переслати&187; .
 20. Как написать сообщение в Вайбере 22
 21. Тапніте стрілочку в правому нижньому кутку. У смартфонах на операційній системі Android в залежності від версії дана кнопка може розташовуватися у верхньому правому або лівому кутку.
 22. Как написать сообщение в Вайбере 23
 23. У списку контактів торкніться рядка & 171; мої нотатки&187; .
 24. Как написать сообщение в Вайбере 24
 25. Виберіть & 171; Готово&187; .
 26. Как написать сообщение в Вайбере 25
 27. Щоб закріпити будь-яку нотатку, торкніться і утримуйте палець до появи додаткових опцій.
 28. Как написать сообщение в Вайбере 26
 29. Тапніте & 171; закріпити&187; .
 30. Как написать сообщение в Вайбере 27
 31. Підтвердьте дію повторним натисканням відповідної кнопки.
 32. Как написать сообщение в Вайбере 28

Спосіб 2: ПК-версія

Одним з головних плюсів функції & 171; мої нотатки&187; є саме можливість синхронізувати всю інформацію між телефоном і комп'ютером. Розберемо, як саме створювати списки справ, покупок, пересилати смс від інших контактів і встановлювати нагадування.

 1. Відкрийте месенджер на комп'ютері. У списку чатів ви побачите & 171; мої нотатки&187; &8212; саме цей розділ нам і необхідний. Незважаючи на те що інтерфейс і основні дії нічим не відрізняються від листувань з іншими користувачами, всі повідомлення, відправлені самому собі, називаються нотатками.
 2. Как написать сообщение в Вайбере 29

 3. У відповідному рядку введіть текст. Також можна надіслати наклейку, анімацію, голосове повідомлення або файл.
 4. Как написать сообщение в Вайбере 30
 5. Клікніть кнопку &171; надіслати&187; .
 6. Как написать сообщение в Вайбере 31
 7. Поруч з текстом розташовується гурток, призначений для позначки виконаних завдань. Як тільки ви клікніть по ньому, пункт в списку позначиться завершеним.
 8. Как написать сообщение в Вайбере 32
 9. Також з будь-якої нотатки можна створити нагадування. Для цього натисніть праву кнопку мишки на тексті і виберіть &171; створити нагадування & 187; . Вкажіть дату, час і періодичність. В кінці виберіть &171; Зберегти & 187; . Оповіщення прийде на всі пристрої, на яких активований аккаунт Вайбера.
 10. Как написать сообщение в Вайбере 33
 11. Щоб переслати самому собі смс від іншої людини, перейдіть в чат з ним, клікніть правою кнопкою мишки на потрібному записі і скористайтеся пунктом &171; переслати&187; .
 12. Как написать сообщение в Вайбере 34
 13. В одержувачах позначте &171;мої нотатки&187; .
 14. Как написать сообщение в Вайбере 35
 15. Кникніте кнопку &171; переслати&187; .
 16. Как написать сообщение в Вайбере 36

більше статей на цю тему: