причини, за якими не працює Тик струм

Причина 1: Підключення до мережі

Частою причиною, через яку Тик струм може працювати некоректно або не працювати зовсім, є поганий з'єднання з Інтернетом. Є кілька варіантів розвитку неполадок в даній ситуації: додаток періодично працює справно, проте деякі відео не завантажуються, зависають або автоматично перегортаються вниз або ж ви і зовсім не можете потрапити в сервіс, відразу побачивши подібну картину.

Почему не работает Тик Ток 1

Для усунення несправностей виконайте наведені нижче дії. Якщо жодне з них не допоможе, варто зв'язатися з оператором зв'язку для вирішення проблеми.

 • Перевірте підключення до мережі Wi-Fi або LTE у налаштуваннях смартфона;
 • Якщо смартфон працює відразу і на Wi - Fi, і на LTE, виберіть більш стабільний і швидкий варіант;
 • Підключіться до мережі;
 • Перезавантажте телефон.

Важливо! Тик струм вимагає досить високу швидкість підключення, тому не дивуйтеся, якщо всі програми на смартфоні працюють в звичайному режимі, а розглянута &8212; немає.

Причина 2: недостатньо пам'яті

Ще однією причиною несправності Tik Tok є переповнений кеш програми. Виявляється ця проблема в тому, що соціальна мережа або не відкривається зовсім, або запускається, але незабаром закривається автоматично. Простіше кажучи, Вас час від часу викидає прямо в процесі роботи з додатком. Очищати кеш рекомендується в міру його заповнення.

 1. Запустіть Тік Ток і тапніте в правому нижньому кутку на кнопку &171;профіль&187; .
 2. Почему не работает Тик Ток 2
 3. Перейдіть в розділ меню, натиснувши в правому верхньому куті на три горизонтальні смужки.
 4. Почему не работает Тик Ток 3
 5. Виберіть рядок &171;Очистити кеш&187; . Навпаки вказано, скільки місця займає в пам'яті програма. Чим менше заповнена папка, тим швидше відбудеться очищення.
 6. Почему не работает Тик Ток 4
 7. Ніяких додаткових підтверджень не потрібно, просто дочекайтеся завершення видалення. Рекомендується перезавантажити мобільний клієнт сервісу після цього.
 8. Почему не работает Тик Ток 5

Причина 3: застаріла версія програми

Як і у випадку з іншими аналогічними додатками, однією з частих причин збою в роботі Тик струму стає несвоєчасне оновлення. Якщо в налаштуваннях вашого смартфона не встановлена автоматичне завантаження останньої версії, доведеться перевіряти її наявність самостійно.

 1. Перейдіть до App Store або Play Маркет .
 2. Почему не работает Тик Ток 6

 3. Тапніте по значку пошуку.
 4. Почему не работает Тик Ток 7
 5. Введіть у пошуковому рядку &171;Tik Tok&187; .
 6. Почему не работает Тик Ток_8
 7. Поруч з назвою пропозиції буде кнопка, на якій вказано або &171; відкрити & 187; , або &171; оновлення&187; . У другому випадку тапніте на неї і дочекайтеся завершення процедури. Рекомендується встановлювати завжди останню версію сервісу, щоб мати доступ до всіх функцій і уникнути проблем з технічним забезпеченням.
 8. Почему не работает Тик Ток 9

Причина 4: наявність вірусів

Ще однією можливою причиною збою в роботі сервісу може стати наявність вірусів на мобільному девайсі. Якщо говорити про смартфони на базі iOS, то проблема зустрічається набагато рідше, ніж на Android, але все одно ризик присутній. Для усунення необхідно завантажити будь-який антивірусний додаток і просканувати систему. В інструкції далі встановлюється антивірус від McAfee, який відмінно працює на будь-яких пристроях і володіє великою базою.

Завантажити McAfee з Google Play Маркета
завантажте McAfee з App Store

 1. Встановіть антивірусне програмне забезпечення та відкрийте його.
 2. Почему не работает Тик Ток 13
 3. Підтвердьте, що погоджуєтесь з умовами використання.
 4. Почему не работает Тик Ток 14
 5. Тапніте зазначену кнопку для початку роботи. Зверніть увагу, що розглядається програма має безкоштовний пробний період, тому якщо ви не плануєте надалі ним користуватися, відразу після першого сканування скасуйте підписку у вашому акаунті. В іншому випадку після 30 днів з прив'язаною карти автоматично спишеться зазначена сума.
 6. Почему не работает Тик Ток 15
 7. Торкніться кнопки & 171; Створити обліковий запис&187; .
 8. Почему не работает Тик Ток 16
 9. Введіть адресу електронної пошти та пароль. Пароль повинен відповідати правилам безпеки, орієнтуйтеся на значок поруч: якщо бачите зелену галочку, то все добре. Після заповнення всіх полів тапніте & 171; створити Мій рахунок&187; .
 10. Почему не работает Тик Ток 17
 11. Почніть сканування мережі та системи. Важливо враховувати відмінності в операційних системах iOS і Android. На iPhone перевірка включає в себе тільки мережу Wi-Fi і основну систему, а смартфони на базі Android перевіряються також на наявність вірусів в завантаженнях, папках і т. д.
 12. Почему не работает Тик Ток 18
 13. Дочекайтеся завершення процесу.
 14. Почему не работает Тик Ток 19
 15. Якщо антивірус знайде загрози, ви побачите подібне повідомлення. Тапніте по ньому для отримання більш докладної інформації.
 16. Почему не работает Тик Ток 20
 17. В даному прикладі можна побачити, що проблема лише в застарілій версії операційної системи. Це ніяк не впливає на роботу Тик струму, відповідно причиною збою є не вірус. Однак якщо антивірус виявив реальну загрозу, необхідно усунути її в терміновому порядку.
 18. Почему не работает Тик Ток 21

Причина 5: помилка &171; ви занадто часто користуєтесь нашими послугами&187;

Причина появи даного бага під час авторизації в додатку до сих пір точно не відома. Служба підтримки користувачів в звіт на офіційні запити не підтверджує, але і не заперечує, що проблема в самій програмі, а не в діях користувачів. У деяких випадках помилка виникає через використання VPN, в інших &8212; через авторизацію з одного девайса в декількох акаунтах.

Якщо ви хоча б раз стикалися з ситуацією, коли при введенні логіна і пароля вхід в систему не здійснюється і з'являється подібний напис, скористайтеся нижчезазначеної інструкцією для усунення проблеми.

 1. Для початку видаліть Тик струм з телефону.
 2. Почему не работает Тик Ток 22

 3. Перейдіть до розділу & 171; Налаштування&187; .
 4. Почему не работает Тик Ток 23
 5. В Айфонах слід тапнуть на рядок &171;Wi-Fi&187; . У випадку з телефонами на операційній системі Андроїд також необхідно перейти в розділ & 171; налаштування мережі&187; .
 6. Почему не работает Тик Ток 24
 7. Торкніться значка інформації мережі.
 8. Почему не работает Тик Ток 25
 9. Для усунення проблеми з Тік струмом потрібно знайти рядок &171; приватна адреса & 187; на iPhone або &171; приватна адреса DNS & 187; на Android і відключити опцію. Для зручності можна скористатися пошуком з налаштувань, так як в залежності від версії операційної системи розташовуватися даний параметр може в різних розділах.
 10. Почему не работает Тик Ток 26
 11. Підтвердьте дію.
 12. Почему не работает Тик Ток 27
 13. Після відключення &171;DNS&187; повторно встановіть додаток. Проблема повинна зникнути.
 14. Почему не работает Тик Ток 28

Причина 6: IP-адреса

Зміна IP-адреси дозволяє виправити помилки при реєстрації або авторизації в ТВК Ток, пов'язані з частою зміною акаунтів, численними діями в профілях і т.д. рекомендуємо тимчасово скористатися VPN-клієнтом, якщо жодна з вищевказаних проблем не підходить під опис вашої ситуації. При цьому важливо розуміти, що безкоштовні додатки даного типу мають обмежену пропускну здатність, через що швидкість роботи сервісу може страждати. Як варіант слід спробувати метод авторизації або реєстрації через VPN з його подальшим відключенням.

Завантажте Super VPN з магазину Google Play
завантажте Super VPN з App Store

 1. Запустіть програму для підключення до VPN.
 2. Почему не работает Тик Ток 29
 3. Ознайомтеся з Умовами користування, після чого тапніте & 171; прийняти і продовжити&187; , якщо згодні з усіма пунктами.
 4. Почему не работает Тик Ток 30
 5. З'явиться повідомлення про те, що для поліпшення відображуваної реклами додаток може використовуватися деяку інформацію про вас. Можна прийняти цей пункт або попросити не відстежувати дії. Після вказівки потрібного пункту торкніться кнопки &171; продовжити&187; .
 6. Почему не работает Тик Ток 31
 7. Повторно позначте вибране поле.
 8. Почему не работает Тик Ток 32
 9. Рекомендується самостійно вибрати країну для підключення. Для цього перейдіть в зазначений розділ.
 10. Почему не работает Тик Ток 33
 11. У безкоштовному варіанті вам будуть доступні всі країни з відповідним значком поруч. Також звертайте увагу на швидкість з'єднання.
 12. Почему не работает Тик Ток 34
 13. Торкніться кнопки.
 14. Почему не работает Тик Ток 35
 15. При першому підключенні програма запитає дозвіл на додавання нової конфігурації VPN. Вибрати &171; дозволити&187; .
 16. Почему не работает Тик Ток 36
 17. Введіть пароль від смартфона для внесення змін в налаштування VPN.
 18. Почему не работает Тик Ток 37
 19. Дочекайтеся появи напису &171; підключено&187; . Після всіх дій спробуйте зареєструватися або авторизуватися в Тік току. Якщо знову виникнуть помилки, змініть країну.
 20. Почему не работает Тик Ток 38

більше статей на цю тему: