перегляд аналітики в TikTok

Для перегляду аналітики вам знадобиться завантажити хоча б одне відео на свій канал в Тіктоку і почекати день, поки статистика оновиться. Після цього можна приступати до виконання наступних дій, пов'язаних з відображенням статистики та її аналізом на комп'ютері або мобільному пристрої.

Читайте також: додавання відео до TikTok

Крок 1: перехід на Pro-рахунок

Доступ до всіх налаштувань профілю є тільки в мобільному додатку tiktok, тому їм доведеться скористатися в будь-якому випадку для перемикання на Pro-аккаунт, щоб відкрити додаткові відомості. Володарі ПК можуть тільки встановити в Windows емулятор Android, інсталювати туди Тікток і виконати ті ж самі дії.

Читайте також: встановлення TikTok на комп'ютер

Як тільки додаток готове, дотримуйтесь інструкції нижче, щоб переключитися в необхідний режим для перегляду аналітики. Розробники впровадили цю функцію тому, що далеко не всі учасники соціальної мережі самі знімають відео, відповідно, статистику їм вести не потрібно.

 1. На панелі внизу натисніть кнопку&171; Я & 187; для переходу в розділ використовуваної облікового запису.
 2. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-1
 3. Праворуч від імені користувача є кнопка для виклику меню налаштувань.
 4. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-2
 5. У ньому знайдіть блок &171;рахунок&187; і виберіть пункт & 171; управління обліковим записом&187; .
 6. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-3
 7. Натисніть по рядку &171;переключитися на Pro-аккаунт&187; для запуску процесу зміни типу облікового запису.
 8. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-4
 9. Поки розробники пропонують варіанти для двох типів профілів. Творцям контенту необхідно вибрати варіант &171;Автор&187; .
 10. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-5
 11. У новому вікні слід вказати одну тему, яка найкраще описує тематику викладаються відео. Інші користувачі не буду бачити цю інформацію, тому можна не турбуватися. Відзначте маркером відповідний пункт і переходите далі.
 12. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-6
 13. Вкажіть свою стать або пропустіть цей пункт.
 14. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-7
 15. Через кілька секунд на екрані відобразиться інформація про успішний перехід до авторського аккаунту. Тапніте по &171;Перегляд статистики&187; , якщо хочете відразу ж побачити аналітику кліпів і активності.
 16. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-8

Детально про всі доступні відомості розповімо в наступному кроці матеріалу. У ньому ж ви дізнаєтеся, як відкрити вікно статистики, якщо під час переходу в авторський режим пропозиція була відхилена або в майбутньому знову з'явилася необхідність відображення аналітики.

Крок 2: Перехід до меню перегляду аналітики

Відкрити необхідний розділ зі статистикою можна відразу ж після включення відповідного режиму так, як це було показано вище. Однак надалі кнопка відображатися не буде, тому доведеться використовувати інший спосіб переходу до аналітики, про який і піде мова в розділах нижче.

Мобільний додаток

Мобільний додаток TikTok оснащений усіма необхідними функціями, призначеними для налаштування каналу, облікового запису та перегляду аналітики. Тільки що ми розібралися з тим, як включити відображення відповідних параметрів, а для їх перегляду виконайте такі дії:

 1. Використовуйте&171; Я & 187; на панелі внизу, щоб перейти до параметрів облікового запису.
 2. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-9
 3. Вас цікавить кнопка у вигляді трьох вертикальних точок, яка і відповідає за виклик переліку налаштувань.
 4. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-10
 5. В блоці&171; рахунок & 187; знайдіть пункт & 171; інструменти автора & 187; .
 6. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-11
 7. Перейдіть до розділу &171; Аналітика&187; .
 8. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-12
 9. За замовчуванням статистика відображається за останні сім днів, але ви можете змінити сортування відповідно до своїх цілей в аналізі активності.
 10. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-13
 11. На вкладці &171; огляд & 187; показується кількість переглядів ваших відео за вказаний проміжок часу і нові Передплатники.
 12. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-14
 13. Перейдіть на вкладку&171; вміст & 187; , щоб відстежити найпопулярніші викладені кліпи і дізнатися про те, скільки їх було завантажено за вибрані дні.
 14. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-15
 15. На останній вкладці & 8212; & 171; Передплатники & 187; &8212; показується інформація про поточний числі учасників, які відстежують ваш канал, а після досягнення їх більше 100 відобразиться більш розгорнута статистика, корисна при аналізі аудиторії.
 16. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-16

Веб-версія

У веб-версії соціальної мережі теж є функція перегляду аналітики, однак для її включення спочатку потрібно перейти в режим автора так, як це було показано в кроці 1 даного матеріалу. Якщо доступу до мобільного додатку немає, можна використовувати емулятор на комп'ютері, встановивши туди tiktok і виконавши ті самі інструкції.

Детальніше: встановлення TikTok на комп'ютер

Коли перемикання в режим автора зроблено, можна в будь-який момент заходити на сайт Тіктока на комп'ютері, щоб відкрити детальну статистику каналу для аналізу активності і недавніх дій з боку інших користувачів.

 1. Для цього після авторизації натисніть по значку із зображенням своєї аватарки праворуч.
 2. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-17
 3. З меню виберіть пункт &171;див статистику&187; .
 4. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-18
 5. Праворуч від напису &171; огляд & 187; знаходиться список розділів, перемикання між якими дозволить провести аналіз загальної статистики, конкретних кліпів або передплатників.
 6. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-19
 7. В блоці &171; взаємодія&187; виберіть період, за який ви хочете переглянути інформацію.
 8. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-20
 9. Потім залишається тільки ознайомитися з вмістом таблиць і графіків, представлених на сторінці. Так ви отримаєте максимально розгорнуту аналітику про стан свого каналу.
 10. Как посмотреть аналитику в ТикТоке-21

більше статей на цю тему: