Як знайти маску в TikTok

Спосіб 1: Перехід через відео

Багато користувачів бачать маски і різні ефекти в роликах інших учасників соціальної мережі і теж хочуть їх застосувати при створенні свого відео. В цьому випадку самостійно шукати ефект не доведеться, оскільки використовувана маска завжди видно при перегляді відео. Давайте розберемося з тим, як відкрити її, додати собі і використовувати в подальшому.

 1. Відтворіть відео, в якому застосована необхідна Вам маска. Зліва внизу Ви побачите її назву і зображення. Тапніте по ньому, щоб відкрити сторінку з ефектом.
 2. Как найти маску в ТикТоке-1
 3. Натисніть кнопку &171; у вибране & 187; , щоб зберегти дану маску в своїй колекції і не втратити її, коли потрібно буде скористатися.
 4. Как найти маску в ТикТоке-2
 5. Нижче ви бачите список кліпів, які були зняті за допомогою вибраної маски. Перегляньте їх, адже це відмінне джерело натхнення і приклад того, як можна застосовувати поточний ефект.
 6. Как найти маску в ТикТоке-3
 7. Якщо хочете відразу зняти відео з даної маскою, натисніть по значку камери для переходу в редактор кліпів.
 8. Как найти маску в ТикТоке-4
 9. Зліва вгорі ви побачите, що маска автоматично застосувалася, а значить, можна починати запис або виробляти інші настройки кадру.
 10. Как найти маску в ТикТоке-5

Детальніше про взаємодію з розділом &171; Вибране & 187; написано в способі 3 цієї статті. У ньому поміщаються всі маски, які ви хочете зберегти для подальшого використання, тому їх можна швидко відшукати і почати запис відео.

Спосіб 2: Пошук серед усіх фільтрів

Цей варіант зручний здебільшого в тих випадках, коли ви спочатку не знаєте, яка саме маска потрібна, а бажаєте подивитися список існуючих або найпопулярніших. Список фільтрів підтримує сортування і розділений на категорії, тому підібрати щось підходяще для запису кліпу нескладно. Залишається тільки розібратися з тим, як відобразити на екрані доступні маски.

 1. Запустіть програму та натисніть кнопку як плюс, щоб перейти до меню запису відео.
 2. Как найти маску в ТикТоке-6
 3. Список ефектів змінюється залежно від використовуваної камери, тому використовуйте функцію перевертання ще до перегляду масок.
 4. Как найти маску в ТикТоке-7
 5. Далі натисніть кнопку &171;ефекти&187; .
 6. Как найти маску в ТикТоке-8
 7. На екрані відобразиться перелік всіх існуючих масок. Перша вкладка називається &171;в тренді & 187; і показує всі найпопулярніші на поточний момент ефекти. Далі йдуть нові і наступні категорії, пов'язані з певними тематиками.
 8. Как найти маску в ТикТоке-9
 9. Натисніть по одній з масок, щоб оцінити її ефект і зрозуміти, чи підходить вона для створення кліпу.
 10. Как найти маску в ТикТоке-10
 11. Деякі ефекти є інтерактивними і вимагають виконання певних дій. Зазвичай на екрані з'являється інструкція, тому з розумінням використання таких масок труднощів не виникне.
 12. Как найти маску в ТикТоке-11

Спосіб 3: перегляд розділу &171; Вибране & 187;

Ви вже знаєте, що розділ &171;Вибране&187; зберігає відео, музику та інші матеріали, включаючи вибрані ефекти. Це може значно заощадити час на пошуки необхідної маски, якщо раніше ви вже відзначали її як обрану. Для перегляду всього контенту, що зберігається в згаданому розділі, виконайте такі дії:

 1. На панелі внизу натисніть & 171; Я&187; для переходу до власного облікового запису.
 2. Как найти маску в ТикТоке-12
 3. Праворуч від кнопки & 171; змінити профіль&187; тапніте по значку у вигляді закладки.
 4. Как найти маску в ТикТоке-13
 5. Перейдіть на вкладку & 171; ефекти&187; .
 6. Как найти маску в ТикТоке-14
 7. Ознайомтеся з масками, які там присутні, і виберіть ту, яку ви хочете використовувати під час створення відео. Якщо ж раніше ви не зберігали ефекти, вони тут і не з'являться. У такому випадку вам доведеться використовувати інші методи, описані в цій статті.
 8. Как найти маску в ТикТоке-15

Спосіб 4: Пошук через &171; цікаве&187;

Зазвичай меню &171;цікаве&187; в Тіктоку використовується для пошуку трендових тегів, конкретних користувачів або відео. Однак воно підходить і в тих випадках, коли вам потрібно відшукати маску за назвою, а через список існуючих це зробити не виходить. Знадобиться знати тільки назву ефекту, щоб перейти на його сторінку, зберегти і використовувати.

 1. Відкрийте розділ & 171; цікаве&187; , натиснувши по значку у вигляді лупи.
 2. Как найти маску в ТикТоке-16
 3. Активуйте рядок пошуку і введіть туди назву шуканої маски.
 4. Как найти маску в ТикТоке-17
 5. Вона з'явиться відразу в розділі & 171; ефекти&187; &8212; виберіть її і перейдіть на сторінку зі знятими відео або використовуйте кнопку збереження в обране.
 6. Как найти маску в ТикТоке-18

більше статей на цю тему: