встановлення Програми Zoom у середовищі Windows, Android та iOS

Windows

Щоб отримати програму для організації масових онлайн-конференцій Zoom на комп'ютері або ноутбуці, будь-якому користувачеві Windows потрібно пройти в дуже простий і звичний, коли є досвід установки софта в цьому середовищі, шлях.

Завантажити ZOOM Для Windows


Zoom для Windows запуск загруженного с официального сайта установщика программы

Якщо описати процедуру коротко: завантажуємо дистрибутив Зум для ПК з офіційного сайту сервісу, запускаємо отриманий установник і трохи очікуємо поки завершиться розгортання кошти на диску комп'ютера. Детальна інструкція по скачуванню і установці програми представлена в наступній статті:

Детальніше: Інсталяція програми Zoom на комп'ютер

Zoom для Windows установка клиента системы конференций завершена

Android

Щоб інсталювати Zoom на пристрій під управлінням ОС Android, у власників останнього є вибір з двох способів.

Завантажити ZOOM для Android

Можна використовувати можливості, що надаються Google Play Маркетом , що більш переважно і просто, або завантажити з офіційного сайту розробників і потім розгорнути на девайсі архів програми (APK-файл) .

Детальніше: Установка програми Zoom на Android-девайс

Zoom для Android процедура скачивания и инсталляции приложения из Google Play Маркета

IOS

Мабуть, найменше число дій, що передують отриманню можливостей входу і роботи в системі організації відеоконференцій Zoom, здійснюють власники iPhone. На» яблучних " смартфонах Інсталяція програми-клієнта розглянутого сервісу здійсненна єдиним і відомим більшості їх користувачів методом-завантаження і одночасне розгортання софта з Apple App Store.

Завантажити ZOOM для iOS

Якщо при реалізації установки будуть потрібні розгорнуті пояснення, можна звернутися до докладної і доступною за наступним посиланням інструкції.

Детальніше: завантаження та встановлення Програми Zoom на iPhone

Zoom для iOS процесс инсталляции программы из Apple App Store

більше статей на цю тему: