Керівництво по використанню Яндекс Диска

Как пользоваться Яндекс Диском
Яндекс Диск - один з найпопулярніших хмарних сервісів в Рунеті. На диску можуть зберігатися ваші файли, крім того, по сервісу дозволяє ділитися посиланнями з друзями і колегами, створювати і редагувати документи. У цій статті ми наведемо докладні інструкції по роботі з сервісом.

Як користуватися Яндекс Диском

Яндекс надає користувачам дисковий простір для зберігання будь-яких файлів &8212; зображень, документів, архівів та інших. Далі ми розглянемо основні функції програмного забезпечення сервісу і ознайомимося з його можливостями.

Реєстрація

Перш ніж почати працювати з хмарним сховищем, його необхідно зареєструвати. Процедура проста: досить завести поштову скриньку на Яндексі. Якщо у вас вже є така пошта, то доступ до сервісу дається автоматично.

Переход к созданию нового почтового ящика на Яндексе

Детальніше: Реєстрація Яндекс Диска

Додаток

Для спрощення роботи зі сховищем розробники Яндекса створили спеціальний додаток, що дозволяє оперувати файлами на диску прямо з локального комп'ютера. Додаток створює особливу папку, яка є своєрідним мостом між ПК і Диском. Завдяки йому можна закачувати, завантажувати і видаляти файли з хмари.

Скачивание приложения Яндекс Диск с официального сайта

Детальніше: Як створити Яндекс Диск

Принципи роботи

Хмарні сховища щільно увійшли в наше життя, але мало хто замислюється над тим, як вони функціонують. Що ж " там " всередині? З цієї статті ви дізнаєтеся про принципи роботи хмарних сховищ в загальному, і Яндекс Диска зокрема.

Принцип работы облачных хранилищ

Детальніше: Як працює Яндекс Диск

Обсяг дискового простору

Яндекс Диск є безкоштовним сервісом, але до певної межі. Без додаткової оплати користувачеві доступно 10 ГБ місця на серверах хмарного центру. Правда, існують способи збільшити виділений обсяг &8212; як платні, так і безкоштовні.

Покупка дополнительного объема на Яндекс Диске

Детальніше: який розмір Яндекс Диска дається користувачеві

Налаштування

Перед роботою будь-який додаток потребує налаштування. Стаття, доступна за посиланням нижче, присвячена параметрам програми Яндекс Диск.

Настройки десктопного приложения Яндекс Диск

Детальніше: Як налаштувати Яндекс Диск

Синхронізація даних

Додаток Яндекс Диск автоматично закачує всі файли, що потрапили в спеціальну папку, на сервер Диска і всі ваші пристрої, на які воно встановлено. Також файли, завантажені на сторінці сервісу, закачуються в цю папку на ПК.

Синхронизация данных в программе Яндекс Диск

Детальніше: Синхронізація даних на Яндекс Диску

Завантаження файлів

Для того щоб працювати з хмарою, необхідно знати, яким чином в нього закачуються файли і папки. Варіантів завантаження кілька і всі вони гранично прості.

Загрузка файлов на Яндекс Диск с помощью программы

Детальніше: як завантажити файл на Яндекс Диск

Завантаження відео

Популярність відеоконтенту вже набрала шалених обертів. Багато хостинги дозволяють тримати у себе відеоролики. Не відстає і Яндекс Диск. Прочитавши статтю, ви дізнаєтеся, як завантажувати відео в хмару.

Загрузка видео на Яндекс Диск с помощью Проводника Windows

Детальніше: Як завантажити відео на Яндекс Диск

Завантаження файлів

Завантажили файли на Диск, а далі що? Як їх звідти завантажити? Та дуже просто. Для цього можна скористатися веб-інтерфейсом або додатком від Яндекса. Завантажувати можна як окремі файли, так і цілі папки, які перед завантаженням упаковуються сервером в архів.

Скачивание файлов через веб-интерфейс Яндекс Диска

Детальніше: як завантажувати з Яндекс Диска

Створення скріншотів

Крім зберігання і редагування документів, програма Яндекс Диск вміє створювати скріншоти. Скріншотер оснащений найнеобхіднішими функціями і зручним редактором.

Редактор скриншотов Яндекс Диска

Детальніше: створення скріншотів через Яндекс Диск

Пошук файлів

З часом кількість файлів у сховищі перевищить усі розумні межі. Пошук потрібної інформації може забрати досить багато часу і нервів. Дана стаття розповість, як легко відшукати файли в хмарі.

Встроенный поиск файлов на Яндекс Диске

Детальніше: як зробити пошук файлів на Яндекс Диску

Очищення Диска

Як і на будь-якому диску, в сховищі накопичуються непотрібні файли. Особливість мотлоху така, що він зазвичай займає більше місця, ніж корисні речі. Вивчивши представлений матеріал, ви навчитеся позбавлятися від непотрібних даних на диску.

Удаление файлов из веб-интерфейса Яндекс Диска

Детальніше: як очистити Яндекс Диск

Відновлення

Сервіс зберігає в розділі &171; кошик&187; на нашому диску всі видалені файли. Стаття, доступна за посиланням нижче, розповість про те, як повернути (раптом) видалені документи.

Восстановление файлов в веб-интерфейсе Яндекс Диска

Детальніше: як відновити Яндекс Диск

Підключення мережевого диска

Не завжди зручно зберігати розпухлу папку Яндекс Диска на комп'ютері. Рішення просте: підключіть хмару, як мережевий диск. Тепер на комп'ютері відображаються тільки ярлики, а вони майже нічого не важать.

Подключение Яндекс Диска как сетевого хранилища

Детальніше: як підключити Яндекс диск як мережевий диск

Підключення через WebDAV-клієнт

Невеликий хак По Яндекс Диску. Пам'ятаєте про 10 ГБ? Так ось, за тією ж технологією (мережевий диск) можна підключити необмежену кількість акаунтів Яндекс Диска. Для цього необхідно скористатися програмою-клієнтом.

Подключение нескольких аккаунтов Яндекс Диска через WebDav клиент

Детальніше: підключення до Яндекс Диску через WebDAV-клієнт

Видалення

Не потребуєте більше в присутності програми Яндекс Диск на комп'ютері? Ось вам урок по коректному видаленню програми.

Удаление Яндекс Диска из Панели управления Windows 10

Детальніше: Як видалити Яндекс Диск з комп'ютера

Після вивчення всіх матеріалів, присвячених Яндекс Диску, ви станете доктором хмарних наук (сподіваємося).

більше статей на цю тему: