збільшення обсягу на Яндекс Диску

За замовчуванням кожному новому користувачеві Яндекс Диска надається в користування 10 Гб простору. Цей обсяг буде доступний на безстроковій основі і вже ніколи не зменшиться.

Але навіть не найактивніший користувач може зіткнутися з тим, що цих 10 Гб виявиться недостатньо для його потреб. Вірним рішенням буде збільшення дискового простору.

Способи збільшити обсяг на Яндекс Диску

Розробники передбачили таку можливість, і ви можете розширити обсяг сховища до необхідної величини. Про будь-які обмеження ніде не говориться.

Для цих цілей вам доступні різні методи як платні, так і безкоштовні. При цьому кожен раз новий обсяг буде додаватися до існуючого.

Спосіб 1: Купівля дискового простору

Оптимальним варіантом для всіх користувачів є оплата додаткового місця на Яндекс Диску. Правда, цей обсяг буде доступний на період в 1 місяць або 1 рік, після чого послугу доведеться продовжувати.

  1. В самому низу бічній колонки натисніть на кнопку " купити більше» .
  2. Переход на страницу покупки дополнительного объёма Яндекс Диска
  3. У правому блоці можна побачити інформацію про поточний обсяг і наповненості вашого сховища. У лівому блоці на вибір надані 3 пакети: на 10 Гб, 100 Гб і 1 Тб. Клацніть по відповідному варіанту.
  4. Выбор пакета увеличения объёма Яндекс Диска
  5. Поставте маркер на потрібному періоді користування, виберіть спосіб оплати і натисніть кнопку»оплатити" .
  6. Покупка места на Яндекс Диске

    На замітку: можна придбати скільки завгодно однакових пакетів.

  7. Залишиться тільки провести оплату в залежності від обраного способу (Яндекс гроші або банківська карта).

Якщо поставити галочку навпроти пункту " повторюваний платіж », то по закінченню терміну надання додаткового простору обумовлена сума буде автоматично списуватися з карти. Відключити цю функцію можна в будь-який момент. При оплаті з Яндекс гаманця повторюваний платіж недоступний.

При відключенні неоплаченого обсягу ваші файли все одно залишаться на диску, і їх можна буде вільно використовувати, навіть якщо безкоштовне простір повністю забито. Але, звичайно, нічого нового для завантаження не вийде, поки ви не придбаєте новий пакет або не видаліть зайве .

Спосіб 2: участь в акції

Яндекс періодично проводить акції, беручи участь в яких, можна прокачати своє «хмара» на кілька десятків гігабайт.

Щоб перевірити поточні пропозиції, на сторінці покупки пакетів перейдіть за посиланням " акції з партнерами ».

Переход на страницу акций Яндекс Диска

Тут можна дізнатися всі подробиці щодо умов отримання призу у вигляді додаткового обсягу диска і періоду дії цієї пропозиції. Як правило, акції полягають в покупці якої-небудь техніки або установці програм. Наприклад, за установку мобільного додатку Яндекс Диск до 3 липня 2017 року ви гарантовано отримаєте 32 Гб в безстрокове користування на додачу до стандартних 10 Гб.

Страница акций Яндекс Диска

Спосіб 3: Сертифікат Яндекс Диска

Володарі цього «дива» можуть скористатися ним для одноразового збільшення обсягу хмарного сховища. У сертифікаті буде вказано код, який потрібно використовувати до певної дати. Цей код разом зі своїм логіном слід відправити на електронну адресу, також прописаний в сертифікаті.

Правда, достеменно невідомо, за які заслуги можна отримати такий сертифікат. Про нього тільки побіжно вказується в мануалі від Яндекса.

Спосіб 4: Новий рахунок

Ніхто не забороняє вам створити ще один або кілька акаунтів в Яндексі, якщо на основному Диск вже заповнився.

Плюс в тому, що не доведеться оплачувати додаткові гігабайти, мінус – дисковий простір різних акаунтів ніяк не об'єднати, і доведеться постійно перескакувати з одного в інший.

Детальніше: Як створити Яндекс Диск

Спосіб 5: подарунки від Яндекса

Розробники можуть заохочувати вас за активне і тривале користування не тільки Диском, а й іншими сервісами Яндекса.

Також бувають випадки, коли додатковий тимчасовий обсяг надавався в якості компенсації користувачам, які зіткнулися з проблемами в роботі сервісу. Таке, наприклад, може статися при виникненні перебоїв після оновлень.

При необхідності сховище Яндекс Диска може в рази перевищувати обсяг жорсткого диска комп'ютера. Найпростіше обзавестися додатковими гігабайтами можна, зробивши покупку відповідного пакету. З безкоштовних варіантів доступна участь в акціях, використання сертифіката або реєстрація додаткових акаунтів. У деяких випадках Яндекс сам може порадувати вас сюрпризами у вигляді розширення дискового простору.

більше статей на цю тему: