Як завантажити файл на Яндекс Диск

Как загрузить файл на Яндекс Диск
Хмарне сховище Яндекс Диск дозволяє тримати файли на своїх серверах, виділяючи для цього певну кількість вільного місця. У цій статті ми поговоримо про те, як завантажити дані на цей сервіс.

Завантаження файлів на Яндекс Диск

Помістити свої дані на сервер Диска можна різними способами: від використання веб-інтерфейсу до автоматичного завантаження з фотокамери або мобільного пристрою. Також можна переміщати файли, доступні за публічними посиланнями, з інших акаунтів. Слід пам'ятати, що максимально допустимий розмір одного завантажується документа або директорії не може перевищувати 50 ГБ, а якщо у вас не встановлено додаток, то ця цифра зменшується до 2 ГБ.

Спосіб 1: Сайт Диска

«заповнення» файлу за допомогою веб-інтерфейсу – це найбільш технічно зрозумілий спосіб. Нам знадобляться тільки браузер і руки. Зрозуміло, спочатку потрібно авторизуватися в своєму акаунті Яндекс.

 1. Заходимо на сервіс і натискаємо кнопку»завантажити" у лівій частині інтерфейсу. Переход к загрузке файла в веб-интерфейсе Яндекс Диска
 2. Браузер покаже вікно " провідника» , в якому вибираємо потрібний файл і тиснемо »відкрити" .

  Открытие загружаемого на Яндекс Диск файла из Проводника Windows

 3. Далі сервіс запропонує нам створити публічну посилання, поділитися нею в соціальних мережах, а також додати інші файли кнопкою " завантажити більше» . Якщо Додаткові дії проводити не потрібно, то це спливаюче віконце можна просто закрити.

  Дополнительные операции с загруженным файлом на сайте Яндекс Диска

На цьому завантаження завершено. Файл буде поміщений в кореневу директорію Диска.

Размещение загруженного файла в корневой директории Яндекс Диска

Спосіб 2: Додаток

Для зручності користувачів розробниками Яндекса було створено додаток, що дозволяє оперувати файлами на диску прямо на вашому комп'ютері. Воно створює особливу папку, в якій можна працювати з документами і директоріями, як в звичайному «провіднику», але з деякими доповненнями.

Запускається програма за допомогою ярлика на робочому столі. Для того щоб завантажити в неї файли, потрібно натиснути кнопку»завантажити" і вибрати їх у відкритому допоміжному вікні.

Загрузка файлов на Яндекс Диск с помощью приложения

Якщо потрібно завантажити щось в конкретну папку на сервісі, то її потрібно виділити в правому блоці і перетягнути документ у вікно програми. Кнопка»завантажити" у цьому випадку також працює.

Загрузка документа перетаскиванием в окно приложения Яндекс Диск

Спосіб 3: переміщення файлів з інших облікових записів

Однією з функцій Яндекс Диска є створення публічних посилань, за допомогою яких відкривається доступ до ваших файлів для інших користувачів. Якщо вам передали такий Лінк, то з його допомогою можна як завантажити документ або папку безпосередньо на ПК, так і перемістити дані на свій аккаунт. Робиться це просто: після переходу на сторінку натискаємо кнопку " зберегти на Яндекс Диск» .

Загрузка файла по публичной ссылке с другого аккаунта Яндекс Диска

Файл буде розміщений у папці»Завантаження" .

Помещение сохраненного по публичной ссылке файла в папку Загрузки на Яндекс Диске

Спосіб 4: завантаження фото з соціальних мереж

Сервіс дозволяє зберігати на диску Всі фотографії з ваших соціальних акаунтів. Робиться це так:

 1. Переходимо на сервіс і відкриваємо папку»Фото" . Натискаємо кнопку " імпортуйте з соціальних мереж» і натискаємо по одній з іконок в випадаючому меню. Переход к загрузке фотографий из социальных сетей на сайте Яндекс Диска
 2. Далі розберемо процес на прикладі Фейсбуку. Тиснемо кнопку " продовжити як ... » .

  Переход к загрузке фотографий с аккаунта Фейсбук на Яндекс Диск

 3. Вибираємо елементи, які хочемо зберегти на диску, і тиснемо»продовжити" .

  Выбор элементов в аккаунте Фейсбук для загрузки на Яндекс Диск

 4. Після закінчення процесу імпорту всі вибрані фотографії з'являться в папці»Фото" .

Спосіб 5: автозавантаження фотографій

Яндекс Диск пропонує своїм користувачами функцію автоматичного завантаження фотографій, зроблених смартфоном або камерою, на свій аккаунт. Активувати її можна в налаштуваннях програми, для чого слід виконати наступні дії:

 1. Натискаємо ПКМ по іконці програми в системному треї і вибираємо»Налаштування" .

  Переход к настройкам приложения Яндекс Диск в Windows 7

 2. Переходимо на вкладку «автозавантаження» , встановлюємо прапорець, показаний на скріншоті, і натискаємо " застосувати» .

  Настройка автоматической загрузки фотографий на Яндекс Диск в Windows 7

  Тепер при підключенні мобільного пристрою до ПК програма буде показувати вікно з пропозицією завантажити фото на Диск.

  Автозагрузка фото с мобильного устройства на Яндекс Диск

Висновок

Як бачите, завантажити файли на Яндекс Диск досить просто: виберіть найбільш зручний для себе спосіб і отримаєте можливість завжди мати під рукою потрібні дані.

більше статей на цю тему: