Створення посилання на скачування файлу з Яндекс Диска

Одним з переваг використання Яндекс Диска є можливість поділитися файлом або папкою, які розміщені у вашому сховищі. Інші користувачі зможуть відразу зберегти їх у себе на диску або завантажити на комп'ютер.

Способи створення посилання на файли Яндекс Диска

Отримати посилання на конкретний вміст свого сховища можна декількома способами. Вибір буде залежати від того, завантажений потрібний фал на диск чи ні, а також наявності на вашому комп'ютері програми цього сервісу.

Спосіб 1: у момент розміщення файлу в»хмарі"

Відразу після завантаження файлу на Яндекс Диск доступна можливість згенерувати провідний до нього адресу. Для цього потрібно поставити повзунок біля назви залитого файлу в положення " Вкл» . Через кілька секунд поруч з'явиться посилання.

Создание ссылки при загрузке файла на Яндекс Диск

Залишиться натиснути на неї і вибрати те, як би ви її хотіли застосувати: просто скопіювати, відправити через соціальні мережі або електронну пошту.

Выбор действия с адресом объекта на Яндекс Диске

Спосіб 2: Якщо файл вже в»хмарі"

Посилання може бути згенерована і в разі, коли мова йде про вже розміщених в Сховище даних. Для цього клікніть по ньому і в правому блоці відшукайте напис " поділитися посиланням» . Там перемістіть перемикач в активне положення і через кілька хвилин все буде готово.

Создание адреса объекта, размещённого в Яндекс Диске

Те ж саме можна зробити з папкою: виділяєте потрібну і включаєте функцію " поділитися посиланням» .

Получение адреса папки Яндекс Диска

Спосіб 3: Програма Яндекс Диск

У спеціальному додатку для Windows також передбачена можливість ділитися вмістом сховища. Для цього Вам слід перейти в папку "Хмари", відкрити контекстне меню потрібного файлу і натиснути  " Яндекс. діск: скопіювати публічну посилання» .

Копирование адреса файла в папке Яндекс Диска

Повідомлення в треї підтвердить, що все вийшло, а значить, отриману адресу можна куди завгодно вставити, використовуючи комбінацію клавіш Ctrl+V.

Сообщение о скопированной ссылке на файл Яндекс Диска

Подібний результат можна отримати, натиснувши»поділитися" у вікні самої програми.

Копирование ссылки в программе Яндекс Диск

Увага! Для виконання вищеописаних дій в програмі повинна бути включена Синхронізація.

Як перевірити файли, доступні іншим користувачам

Перелік таких файлів і папок доступний в розділі»посилання" .

Содержимое Яндекс Диска с публичными ссылками

Як прибрати посилання

Якщо ви хочете, щоб більше ніхто не отримував доступ до файлу або папці на вашому Яндекс Диску, то цю функцію можна відключити. Для цього слід просто поставити повзунок в положення»вимкнено" і підтвердити дію.

Выключение ссылки на файл Яндекс Диска

Для всього, що зберігається на Яндекс Диску, можна швидко створити посилання і відразу ж нею поділитися будь-яким доступним способом. Робити це можна як зі знову завантажуваним файлом, так і з тими, що вже є в сховищі. Подібна функція передбачена і в програмній версії даного сервісу.

більше статей на цю тему: