Перевірка балансу на картці ЮМопеу

Спосіб 1: Перегляд балансу гаманця

Найбільш простий метод перевірки доступного балансу (і не тільки) на банківській карті ЮМопеу зводиться до відвідування особистого кабінету на сайті або в додатку сервісу і перегляду відповідних відомостей. Даний варіант буде актуальний в будь-якому випадку, так як випускаються карти виключно в зв'язці з обліковим записом і завжди мають ідентичне з гаманцем стан рахунку.

Читайте також: комісії та ліміти в гаманці ЮМопеу

Варіант 1: Веб-сайт

 1. Щоб подивитися баланс гаманця на сайті розглянутого сервісу, перейдіть на головну сторінку за вказаною нижче посиланням і для початку виконайте авторизацію. В результаті повинна буде відобразитися сторінка з основною інформацією про платежі.

  Головна сторінка онлайн-сервісу ЮМопеу

 2. Как проверить баланс Яндекс Карты_001
 3. Баланс гаманця, що є за сумісництвом балансом кожної випущеної банківської карти компанії, включаючи віртуальні аналоги «пластика», буде розташований в правій частині верхньої панелі поруч з фотографією профілю. Крім цього, на стартовому екрані присутній віджет " Баланс і рахунки» , де відображається ідентична інформація, навіть якщо залишок був прихований через налаштування.
 4. Как проверить баланс Яндекс Карты_002
 5. При відсутності даних про баланс, які цілком можна приховати через внутрішні параметри приватності, необхідно відкрити головне меню, торкнувшись блоку з фотографією профілю, і на вкладці " рахунки» натиснути по значку очі поруч з трикрапкою. Якщо все було зроблено правильно, на тому ж місці відобразиться поточний стан рахунку.
 6. Как проверить баланс Яндекс Карты_003

  Зверніть увагу, що ліміти кожної випущеної картки, не враховуючи обмежень щодо частини зняття коштів, ідентичні тому, що зазначено в розділі з інформацією про статус. Таким чином, максимальний баланс не може перевищувати 500 тисяч для ідентифікованого, 60 тисяч для іменного і 15 тисяч рублів для анонімного гаманця.

Варіант 2: Додаток

 1. Офіційний мобільний клієнт ЮМопеу навряд чи відрізняється від веб-сайту в частині перегляду балансу. Спочатку необхідно виконати авторизацію в обліковому записі, пов'язаної з потрібною картою, використовуючи форму на головному екрані.
 2. Как проверить баланс Яндекс Карты_004
 3. У шапці стартової сторінки можна побачити баланс гаманця, підписаний відповідним чином &8212; " у гаманці» . За замовчуванням тут вказано тільки рублевий рахунок, тоді як для перегляду залишку в інших валютах необхідно перейти до докладної інформації за допомогою посилання »Все" в рамках категорії " мої рахунки» .
 4. Как проверить баланс Яндекс Карты_005

  Параметрів для приховування даних про баланс в мобільному додатку не передбачено, і тому проблем з відображенням виникнути не повинно. Також відзначимо, що бали в ЮМопеу, що приходять в якості своєрідного кешбеку, не мають відношення до залишку по карті.

Спосіб 2: включення інформування

Аналогом звичного багатьом мобільного банку від ЮМопеу виступає " SMS-інформування» , що представляє собою платну послугу, що підключається в налаштуваннях облікового запису і дозволяє отримувати повідомлення про ті чи інші дії. Це безпосередньо пов'язано з балансом рахунку, так як крім інформації про витрати, в СМСках завжди вказується поточний залишок.

 1. Щоб підключити інформування, виконайте авторизацію і відкрийте головне меню, клікнувши по фотографії профілю в правому верхньому куті екрану. Скористайтеся кнопкою із зображенням шестерінки навпроти номера гаманця і призначеного для користувача імені.
 2. Как проверить баланс Яндекс Карты_006
 3. За допомогою верхньої навігаційної панелі відкрийте вкладку «інформування» і натисніть »підключити" в категорії " інформування про операції» . Тут же можна ознайомитися з даними про тариф, так як послуга є платною.
 4. Как проверить баланс Яндекс Карты_007
 5. Опинившись на сторінці " СМС-інформування» , виберіть дані, про які буде сказано в повідомленнях, і спосіб оплати, будь то щомісячне списання або разовий платіж за рік. Для продовження використовуйте кнопку »далі" . Как проверить баланс Яндекс Карты_008

  На останньому етапі необхідно вибрати рахунок або карту для списання коштів за підключення послуги. Активувати цю можливість при меншому за вказану суму залишку, на жаль, не вийде.

  Как проверить баланс Яндекс Карты_009

  Щоб завершити процедуру, натисніть кнопку»платити" у нижній частині екрана, згодом, якщо потрібно, деактивувавши автоматичне продовження підписки. Отримати інформацію про стан рахунку безпосередньо, як це працює, наприклад, в Ощадбанку, не можна, і тому доведеться в будь-якому випадку здійснити будь-яку процедуру по карті.

 6. Как проверить баланс Яндекс Карты_010
 7. Окремої уваги заслуговує і інший вид вже безкоштовного інформування, що дозволяє відправляти листи з даними про операції на прив'язану адресу електронної пошти. В даному випадку вміст листів не відрізняється від ідентичних SMS-повідомлень, хоча і представляє меншу зручність для користувачів смартфонів.
 8. Как проверить баланс Яндекс Карты_011

  Підключення обох різновидів інформування в даний час доступно тільки через настільну версію сервісу, тоді як в додатку параметри профілю зведені до мінімуму. У той же час, Мобільний клієнт має вбудовану функцію відправки PUSH-повідомлень, що містять схожу інформацію.

Спосіб 3: Перевірка рахунку через банкомат

Ще один і останній метод перевірки балансу карти ЮМопеу, особливо актуальний для власників «пластика», полягає у відвідуванні будь-якого банкомату і перегляді даних. Робиться це шляхом вставки карти в спеціальний слот або безконтактного зчитування і подальшого вибору опції " запит балансу» на екрані.

Как проверить баланс Яндекс Карты_012

Точний порядок дій може відрізнятися в залежності від типу обладнання, однак з цим навряд чи виникнуть труднощі. За здійснення даної процедури плата не стягується, навіть якщо ви скористалися банкоматом в іншій країні.

більше статей на цю тему: