усунення проблем з роботою Яндекс.Музика

Варіант 1: універсальні рішення

Незалежно від використовуваної вами версії Яндекс.Музики, будь то сайт або Мобільний додаток, для початку необхідно розібратися з основними причинами і способами відновлення працездатності. Найчастіше все зводяться всього до двох варіантів, що полягає в неправильній роботі серверів або недостатньо високій швидкості інтернету.

Спосіб 1: Перевірка статусу серверів

Щоб перевірити статус серверів Яндекс.Музики, правильна робота яких необхідна для онлайн-прослуховування, доведеться скористатися спеціальним стороннім сервісом. Необхідні дії полягають в переході за вказаною нижче посиланням і перегляді повідомлення в центрі сторінки, де буде сказано про відсутність або наявність збоїв в даний час.

Сторінка Яндекс.Музики на сайті сервісу Downdetector

Не работает Яндекс Музыка_001

Якщо останнім часом були зафіксовані збої, доведеться почекати деякий час, поки фахівці компанії не розберуться з проблемою і працездатність сервісу не відновиться. В іншому випадку можете сміливо переходити до наступних рішень, так як проблеми на стороні Яндекса рідко залишаються непоміченими.

Спосіб 2: усунення проблем з Інтернетом

Досить поширеною причиною неправильної роботи різних сервісів, включаючи Яндекс.Музику, є проблеми з використовуваним вами інтернет-з'єднанням. Щоб підтвердити або спростувати актуальність, необхідно провести вимірювання швидкості будь-яким зручним чином, наприклад, за допомогою Speedtest.

Детальніше:
послуги для перевірки швидкості інтернету
перевірка стабільності Інтернету

Не работает Яндекс Музыка_002

Як правило, забезпечити стабільну роботу розглянутого ресурсу можна тільки при використанні якісного безлімітного з'єднання, тоді як перебої зв'язку або обмеження з боку провайдера будуть перешкоджати завантаженню музики. В рамках рішення, якщо швидкість і правда низька, можете спробувати зв'язатися з постачальником інтернету або, що актуально для телефону, перейти на використання Wi-Fi замість стільникового зв'язку.

Спосіб 3: оформлення підписки

На сьогоднішній день Яндекс.Музика є в основному платним ресурсом, безкоштовний доступ до якого можливий лише з веб-сайту, але навіть так в досить обмеженому вигляді. Зокрема, це відноситься до недоступності високої якості звуку і деяких композицій через особливості поширення.

Детальніше: Оплата підписки на Яндекс.Музика

Не работает Яндекс Музыка_003

При виникненні проблем з прослуховуванням треків, які раніше були доступні має допомогти повторне або перше оформлення підписки, як було нами описано окремо. Також у випадку з мобільним пристроєм підписка є обов'язковою для використання офіційного додатка, тоді як сам по собі сайт не був адаптований під телефон.

Варіант 2: Веб-сайт

Якщо вами використовується настільна версія сервісу, проблеми з роботою, найімовірніше, пов'язані з параметрами інтернет-браузера або стороннього ПЗ, включаючи антивіруси. Також важливо варто враховувати, що на ПК-версії найчастіше відображаються глобальні неполадки Яндекс.Музики, що виникають одночасно у багатьох користувачів.

Спосіб 1: Зміна налаштувань браузера

У більшості випадків неправильна робота веб-сайту сервісу полягає у використанні тих чи інших вбудованих функцій деяких браузерів, покликаних економити трафік під час інтернет-серфінгу. Особливо це актуально у випадку з браузерами, де все ще присутня функція «Турбо» , чого не можна сказати про актуальні версії найбільш популярних програм.

Не работает Яндекс Музыка_004

Буває і таке, що при відвідуванні сайту зовсім не відображається вміст або просто не працюють деякі елементи. Щоб позбутися від проблеми, в першу чергу слід відкрити настройки браузера і включити підтримку JavaScript на всіх сайтах, як було описано в іншій інструкції.

Детальніше: увімкнення JavaScript у різних браузерах

Не работает Яндекс Музыка_005

Важливо також приділити особливу увагу правильній роботі самого браузера, наприклад, перевіривши працездатність сервісу в будь-який інший програмі на зразок стандартного Microsoft Edge . Якщо сервіс буде функціонувати без будь-яких проблем, спробуйте оновити програму до останньої актуальної версії або виконати повну переустановку.

Детальніше: оновлення популярних браузерів

Не работает Яндекс Музыка_006

Окремо відзначимо, що дієвим рішенням може стати очищення браузера стандартними засобами, в тому числі куки конкретно розглянутого сервісу. Лише після повного видалення даних, не рахуючи збережених паролів, варто робити більш радикальні дії на зразок переустановлення, згаданої раніше.

Детальніше: Очищення історії і кеша у різних браузерах

Спосіб 2: Відключення стороннього ПЗ

Нерідко причиною виникнення проблем з відсутністю або недоступністю функцій виступають блокувальники реклами, примусово блокують або приховують певні елементи веб-сайту. Спробуйте зробити хоча б тимчасове відключення такого ПО, як було показано окремо, включаючи вбудовані засоби використовуваного браузера.

Детальніше: вимкнення блокування реклами в Google Chrome і Яндекс.Браузері

Не работает Яндекс Музыка_007

Враховувати слід не тільки розширення, але і повноцінні програми на зразок AdGuard . При цьому актуально зауваження буде тільки якщо Яндекс.Музика не працює одночасно у всіх встановлених браузерах, тоді як інакше потрібно пробувати інші засоби.

Спосіб 3: Зміна налаштувань антивіруса

Останнє, що може мати значний вплив на роботу Яндекс.Музики в браузері, це антивірусне ПЗ, будь то сторонні програми або стандартні засоби Windows. В даному випадку рішення безпосередньо залежить від використовуваного вами софта, проте часто можна обійтися простим відключенням хоча б на тимчасовій основі.

Детальніше: відключення фаєрвола на комп'ютері

Не работает Яндекс Музыка_008

Якщо проблема зникне після деактивації, пробуйте змінювати налаштування антивіруса, в тому числі керуючись інструкціями в окремому розділі нашого сайту. У будь-якому іншому випадку варто повернутися до початку інструкції і повторити перевірку заново.

Варіант 3: мобільний пристрій

Велика частина проблем з Яндекс.Музикою доводиться саме на мобільні пристрої, так як сервіс безпосередньо не можна використовувати на безкоштовній основі з телефону, та й офіційний додаток працює не завжди стабільно. При цьому в даному випадку дуже важливо, щоб не було несправностей, представлених в рамках першого розділу інструкції, що особливо відноситься до швидкості інтернету.

Спосіб 1: Доступ до веб-сайту

Вже згадана раніше проблема з доступністю сайту на телефоні цілком може бути усунена за рахунок стандартних параметрів будь-якого мобільного інтернет-браузера. Таким чином, щоб скористатися сервісом, досить буде відкрити головне меню програми і включити режим " повної версії сайту» , точна назва якого відрізняється в різних додатках.

Детальніше: безкоштовне прослуховування Яндекс.Музика

Не работает Яндекс Музыка_009

Основний недолік такого рішення зводиться до незручного інтерфейсу, тому як сайт в першу чергу створений для комп'ютера. У той же час, тільки так можна слухати музику абсолютно безкоштовно, в тому числі у фоновому режимі, без підключення платної підписки.

Спосіб 2: Зміна налаштувань

Деякі стандартні функції мобільного пристрою, незалежно від платформи, можуть блокувати правильну роботу офіційного додатка Яндекс.Музика. Насамперед слід відвідати параметри «батареї» або »акумулятора" у системному додатку »Налаштування" і провести відключення режиму енергозбереження.

Читайте також: відключення режиму енергозбереження на Айфоне

Не работает Яндекс Музыка_010

Крім економії заряду, перешкоджати роботі може режим економії трафіку, що включається, знову ж таки, через стандартні»Налаштування" . Якщо вами використовується Android-пристрій, слід перейти до параметрів даних в Налаштуваннях інтернет-підключень і у відповідному розділі вимкнути економію трафіку.

Детальніше: вимкнення економії трафіку на Samsung

Не работает Яндекс Музыка_011

На пристроях під управлінням iOS потрібні приблизно такі ж дії, а саме перейти в розділ " стільниковий зв'язок» , вибрати " Параметри даних» і вимкнути " економію даних» . Також, якщо вами використовується Wi-Fi, аналогічний пункт буде в Налаштуваннях конкретного підключення.

Спосіб 3: встановлення оновлень

Найбільш частою причиною проблем з працездатністю Яндекс.Музики є використання застарілої версії офіційного клієнта, так як компанія займається підтримкою лише актуальних випусків. Тому слід відвідати сторінку клієнта в магазині додатків по одній з представлених нижче посилань і скористатися кнопкою " оновити» для установки свіжих оновлень.

Завантажити Яндекс.Музику з Google Play Маркета
Завантажити Яндекс.Музику з App Store

Не работает Яндекс Музыка_012

При різкому переході з досить старої версії на нову також можливе виникнення несправностей, і тому якщо ви давно не оновлювалися, варто задуматися про перевстановлення. До того ж, на деяких пристроях це можна зробити без шкоди для завантажених раніше даних, виконавши вивантаження.

Детальніше: видалення програм з телефону

Не работает Яндекс Музыка_013

Крім сказаного, відзначимо, що Яндекс не гарантує працездатність своїх додатків на старих версіях операційних систем, так як з виходом нових саме вони стають пріоритетними. Таким чином, якщо вами використовується застаріле Android-пристрій з 6 і нижче версією ОС або iOS-пристрій на версіях нижче 12-й, варто задумати про оновлення смартфона.

Звернення до служби підтримки

В рамках останньої рекомендації не можна не згадати службу підтримки, яка здатна допомогти з вирішенням проблем, відсутніх в інструкції. Щоб створити звернення, досить буде перейти на спеціальну сторінку за наступним посиланням і заповнити поля відповідно до опису виниклої проблеми.

Форма звернення в службу підтримки Яндекс.Музика

Не работает Яндекс Музыка_014

При створенні звернення намагайтеся дотримуватися докладного опису, навіть якщо спілкування з фахівцем відбувається через внутрішній чат. Також не варто забувати про обмеження, так як, наприклад, підтримка в будь-якому випадку не допоможе з безкоштовним прослуховуванням з телефону через відсутність офіційної можливості.

більше статей на цю тему: