додаємо нову карту в Google Pay

Додаємо банківську карту в Google Pay

Сервіс безконтактної оплати Google Pay працює не тільки з пластиковими банківськими картами, але і віртуальними, які також можна додати в список програми.

Сервіс Google Pay не підтримує роботу з банківськими картами «МИР» , тому додати її в список карт не вийде ніяким чином.

Щоб прив'язати банківську пластикову картку до Google Pay, дотримуйтесь простої інструкції:

 1. Запустіть додаток «Google Pay» на смартфоні і натисніть на кнопку " Додати карту» .
 2. Как добавить карту в Гугл Pay-01
 3. У спливаючому меню виберіть тип картки: " кредитна або дебетова картка» . У наступному вікні тапніте по іконці у вигляді «+» , щоб додати новий спосіб оплати через сервіс.
 4. Как добавить карту в Гугл Pay-02
 5. На смартфоні автоматично запуститься камера. Її потрібно навести на карту, щоб відбулося сканування даних картки. Також можна скористатися функцією введення даних вручну, якщо натиснути на відповідну кнопку. Для підтвердження операції введіть код безпеки, який прийде в SMS.
 6. Как добавить карту в Гугл Pay-03

Для додавання карти потрібно ввести не тільки номер, але і термін дії, а також код безпеки CVC, який зазвичай розташовується на зворотному боці пластикового носія.

Прив'язати карту до сервісу Google Pay можна прямо з банківського додатку, якщо знайти там відповідну функцію. Інтерфейс програм відрізняється, тому і порядок дій буде різним.

Щоб додати віртуальну карту, скористайтеся інструкцією, описаною вище. Її відсканувати не вийде, тому всі дані доведеться прописувати вручну.

Як змінити основний платіжний інструмент

Оплата безконтактним способом через сервіс Гугл Пей відбувається з карти, яка є основною. Щоб зробити інший інструмент в якості карти за замовчуванням, досить в списку вибрати потрібну, тапнуть по ній і в налаштуваннях вибрати пункт " зробити основною карткою для безконтактної оплати» .
Как добавить карту в Гугл Pay-04

Якщо потрібно одноразова оплата неосновною карткою, то при покупці доведеться її вибрати в додатку і розплатитися нею.

Як відв'язати карту від Google Pay

При невикористанні платіжного сервісу три місяці всі платіжні інструменти з програми автоматично будуть видалені. Щоб самостійно видалити карту з програми сервісу, зробіть так:

 1. Виберіть ту карту в списку, яку треба видалити. У вікні настройки тапніте по іконці у вигляді трьох вертикальних точок.
 2. Как добавить карту в Гугл Pay-05
 3. З меню виберіть пункт " видалити спосіб оплати» , після чого підтвердіть дію.
 4. Как добавить карту в Гугл Pay-06

Якщо відбулося видалення карти за замовчуванням, то основний стане автоматично наступна в списку.

Читайте також: Не працює Google Pay

Додавання знижкових карток

Додаток Google Pay дозволяє додавати клієнтські картки лояльності популярних торгових точок або мереж. Щоб прив'язати знижкову картку магазину, дотримуйтесь згідно керівництву:

 1. У відкритому додатку натисніть на кнопку " Додати карту» , потім виберіть " картка постійного клієнта» або " Подарункова картка» .
 2. Как добавить карту в Гугл Pay-07
 3. У наступному вікні вкажіть торговельну мережу, до якої належить картка лояльності. Якщо в доступному списку не виявиться магазину, то його можна знайти за допомогою пошукового рядка вгорі. Відскануйте пластикову картку або введіть ідентифікатор учасника вручну. Збережіть зміни.
 4. Как добавить карту в Гугл Pay-08

Після цього дисконтна карта з'явиться в списку програми лояльності. При оплаті в магазині досить її вибрати, потім показати штрихкод касиру.

більше статей на цю тему: