перегляд власних відгуків на AliExpress

Варіант 1: відгуки в налаштуваннях профілю

На сьогоднішній день ознайомитися зі списком всіх коли-небудь залишених відгуків можна виключно в повній версії офіційного веб-сайту, тоді як ні мобільний додаток, ні адаптована під телефон версія сайту не надає потрібних розділів. При цьому навіть в даному випадку деякі відгуки можуть не відображатися з різних причин на зразок видалення товарів і повідомлень.

Перейдіть на офіційний веб-сайт AliExpress

 1. Щоб ознайомитися з потрібним розділом, перейдіть на офіційний веб-сайт торгового майданчика за вказаною вище посиланням і в першу чергу зробіть авторизацію. Після цього в правій колонці з фотографією профілю скористайтеся кнопкою " Мій профіль» або «замовлення» .
 2. Как посмотреть свои отзывы на Алиэкспресс_001
 3. Опинившись на новій вкладці, за допомогою верхньої навігаційної панелі перейдіть в розділ»Мої замовлення" , якщо потрібно, і в межах блоку з однаковим заголовком виберіть " оцінка угод» . Саме тут будуть представлені всі коли-небудь опубліковані відгуки та додаткова інформація, наприклад, про замовлення, під якими все ще можна залишити оцінку.
 4. Как посмотреть свои отзывы на Алиэкспресс_002
 5. Для перегляду власних відгуків, які вже були опубліковані і доступні для перегляду іншим користувачам, включаючи продавців, перейдіть на дочірню вкладку " ваші відгуки» . Самі повідомлення будуть відображатися в рамках блоків з конкретними номерами замовлень в категорії " мій відгук» і »Додаткові" , якщо оцінка була доповнена згодом. Как посмотреть свои отзывы на Алиэкспресс_003

  Пошукове поле на даній вкладці з підписом «замовлення» призначений для швидшого пошуку конкретних відгуків. В якості запиту важливо використовувати саме номер замовлення, який завжди відображається в заголовку, так як Назва товару буде ігноруватися.

 6. Как посмотреть свои отзывы на Алиэкспресс_004

  На жаль, взаємодія з відгуками в рамках даного розділу сильно обмежена і, по суті, зводиться до можливості Доповнення за допомогою відповідного посилання в правій колонці. Видаляти або редагувати виставлені раніше оцінки не вийде.

Варіант 2: відгуки під товаром

Ще один здебільшого додатковий спосіб перегляду відгуків на AliExpress полягає в переході до картки профілю в рамках розділу з оцінками під конкретним товаром. В цьому випадку управління і додаткові дані будуть обмежені куди сильніше, але в той же час можна ознайомитися з анонімними публікаціями.

 1. Відкрийте сторінку купленого і оціненого раніше товару будь-яким зручним способом і знайдіть залишений колись відгук. Після цього необхідно клікнути лівою кнопкою миші по імені користувача або підпису «AliExpress Shopper» , що вказує на анонімність.
 2. Как посмотреть свои отзывы на Алиэкспресс_005
 3. Перебуваючи на сторінці «Feedback Profile» , можете ознайомитися зі списком опублікованих відгуків. Щоб подивитися безпосередньо самі повідомлення, як можна здогадатися, доведеться відкрити сторінку товару і вручну знайти оцінку серед інших.
 4. Как посмотреть свои отзывы на Алиэкспресс_006

  За аналогією з попереднім варіантом рішення ознайомитися з відгуками таким способом через додаток або мобільний веб-сайт не вийде через неклікабельності імен користувачів в списку відгуків. Тому в будь-якому випадку доведеться використовувати повну версію, в тому числі і на телефоні, що можна легко зробити за допомогою налаштувань будь-якого браузера.

більше статей на цю тему: