Як оплатити замовлення готівкою на AliExpress

Довгий час Аліекспресс, як і багато інтернаціональні інтернет-магазини, для оплати товарів підтримували тільки електронну валюту і банківські карти, що дозволяють розплачуватися в мережі. Однак тепер всі ті, у кого відсутня дана можливість, можуть скористатися внесенням готівкових коштів. Про те, як це працює, і як здійснювати покупки, не маючи альтернативних засобів платежу, розповімо далі.

Оплата замовлення готівкою на AliExpress

Для жителів РФ вже кілька років доступна оплата обраного товару готівкою, і скористатися цим може кожен, хто не має банківської карти і будь-якого електронного гаманця. Однак в такій ситуації доведеться прогулятися до офіційного посередника, серед яких салони стільникового зв'язку, Ощадбанк, Пошта Росії і різні магазини. На поточний момент розглянутий метод платежу доступний тільки з ПК-версії сайту, додаток не підтримує цю можливість.

Читайте також: Як зареєструватися на AliExpress

Етап 1: оформлення замовлення

Перше, що вам потрібно зробити &8212; створити замовлення і перейти до його оформлення як зазвичай. У цій ситуації процедура практично нічим не буде відрізнятися від звичної (якщо ви, звичайно, не новачок) за винятком зміни методу оплати.

Читайте також: оформлення замовлення на AlIExpress

 1. В &171;кроці 2&187; натисніть на плитку &171; Показати всі способи оплати & 187; .
 2. Отображение всех способов оплаты на сайте AliExpress
 3. З'являться нові варіанти, серед яких буде & 171; готівковий розрахунок & 187; . Натисніть на нього.
 4. Выбор оплаты наличными за заказ на сайте AliExpress
 5. Вам буде запропоновано ввести номер телефону, а трохи нижче відобразиться весь список магазинів, де можна здійснити оплату товару.
 6. Ввод своего номера телефона для оплаты заказа наличными на сайте AliExpress
 7. Після натискання кнопки &171; Підтвердити&187; прийде SMS, де міститься код замовлення і сума, яку знадобиться оплатити. Разом з цим в браузері відкриється сторінка Сайту, також із зазначеним кодом і номером мобільного телефону. Збережіть цю інформацію у вигляді СМС або переписавши відомості з екрану. Тут же будуть дані всі посилання на карти терміналів і роздрібних точок/відділень партнерів, через які можна зробити платіж.
 8. Подтвержение оформления заказа с оплатой наличными на сайте AliExpress

Етап 2: Оплата замовлення

З отриманим кодом і грошима вам необхідно відправитися в зручний партнерський магазин (список брендів був вказаний на етапі оформлення, вам залишається відшукати лише більш підходящий для себе), де можна буде здійснити платіж одним з трьох способів: звернувшись у відділення Пошти Росії, до касира або через термінал.

Відразу після отримання коду у вас є 48 годин на те, щоб оплатити покупку. Після закінчення цього терміну код втратить свою актуальність, і замовлення знадобиться оформляти за новою.

Спосіб 1: Оплата на касі

Коли вам простіше взаємодіяти з людиною, зверніться до касира, і він допоможе здійснити платіж. Повідомте йому, що хочете заплатити за замовлення на AliExpress готівкою, і продиктуйте отримані в СМС код і суму. Перевірте реквізити переказу, дочекайтеся проведення платежу і отримаєте касовий чек, який слід зберігати аж до моменту отримання посилки.

Спосіб 2: Оплата через термінал

У салонах стільникового зв'язку ви також можете оплатити покупку без взаємодії з людьми. Для цього знадобиться термінал і сума грошей, що дорівнює сумі замовлення. Всі термінали, що підтримують оплату замовлення з Аліекспресс, не видають здачу, в зв'язку з чим залишок грошових коштів (при внесенні більшої суми, ніж потрібно) відправляється на баланс мобільного номера. Незважаючи на це, радимо здійснювати замовлення так, щоб його легко можна було оплатити круглою сумою.

 1. В терміналі відкрийте список весь послуг, що надаються. Ми розбираємо цей процес на прикладі терміналу в Евросети, У інших компаній інтерфейс і назва кнопок буде своїм, проте сам принцип дій повністю однаковий. Тим більше в разі якоїсь складності вас завжди проконсультує співробітник точки, всередині якої встановлений термінал. Отже, в нашому прикладі за це відповідає кнопка & 171; Інші послуги & 187; , розташована праворуч внизу.
 2. Зі списку відшукайте пункт &171; товари за каталогами & 187; .
 3. Відобразиться перелік, де натисніть на &171;AliExpress&187; .
 4. Впишіть & 171; номер замовлення&187; (отриманий код по SMS).
 5. Внесіть потрібну суму і заберіть квитанцію про платіж. Чек зберігайте до моменту отримання посилки.

Спосіб 3: Пошта Росії

Існує варіант перекладу і через нашу улюблену Пошту Росії. Ми винесли його окремо для тих читачів, які не змогли розібратися, як здійснити оплату саме тут. Такий варіант мало зручний, оскільки найчастіше доведеться відстояти немаленьку чергу, тому ми радимо вибрати один з двох попередніх методів. Однак якщо вам все ж зручніше поштове відділення, то принцип тут нічим не буде відрізнятися від способи 1 . Зверніться до співробітника в вікно, що займається прийомами платежів, а решту процесу дій ви можете подивитися вище.

Рекомендації та важлива інформація по оплаті готівкою

З методами оплати розібралися, тепер перейдемо до іншої корисної інформації, яка може вам стати в нагоді при здійсненні покупки таким чином:

 • Як ми вже сказали вище, при платежі через термінал намагайтеся підібрати суму максимально близьку до потрібної, а також завжди зберігайте чек.
 • Якщо ви не встигли оплатити замовлення за 48 годин, його знадобиться оформляти заново на сайті, чекати новий код, який буде дійсний цей же часовий проміжок.
 • Бажано оплачувати якомога раніше, щоб при затримках з переказом грошей оплата все одно встигла пройти.
 • Ціна, за якою ви замовляли, не фіксується протягом цих 48 годин. Якщо вона збільшиться в той час, поки йде переклад, покупка буде вважатися оплаченою частково.
 • При оплаті через касира ви не повинні платити ніяких комісій: рівно та сума, що була вказана в SMS.
 • Платіж може оброблятися до декількох днів, так що якщо після оплати ви не бачите мінливий статус замовлення на сайті &8212; не поспішайте хвилюватися. Обробка в рідкісних випадках займає до 7 днів.
 • Зберігайте доступ до номера телефону, на який було оформлено замовлення. У разі виникнення проблем (замовлення скасовано продавцем через відсутність товару в наявності, при отриманні покупки в неналежній якості) частина суми або всі гроші цілком будуть повернуті на номер мобільного телефону. Надалі Ви зможете розплатитися ними, вибравши на сайті варіант & 171; Мобільний платіж & 187; . Звичайно, він не такий зручний і має комісію, але це краще, ніж баланс мобільного телефону, поповнений на велику суму грошей, яка повинна була бути витрачена на іншу справу. Ви також завжди можете перевести гроші з Вашого номера телефону назад в готівку, але стільникові оператори за це беруть комісії, що особливо відчутно при виведенні великої суми.

  Читайте також: Як виграти суперечку на AliExpress

 • Выбор мобильного перевода за оплату заказа на сайте AliExpress
 • Оплатити через термінал можна замовлення вартістю лише до 15 000 рублів. Якщо його сума більше, звертайтеся до касира або співробітнику Пошти Росії.
 • Дана можливість зараз доступна лише тільки жителям РФ, в Україні, Казахстані, Білорусі поки що такий спосіб платежу не практикується.

З цієї статті ви дізналися всі способи і тонкощі оплати покупки на AliExpress готівкою. Цей варіант по своїй зручності істотно поступається електронним платежам, тому ми рекомендуємо вам завести віртуальну карту, наприклад, в сервісі Яндекс.Гроші або QIWI , або аккаунт в WebMoney , щоб з легкістю оплачувати покупки з різних сайтів. Однак якщо ви не бажаєте реєструвати ніякі подібні електронні акаунти або ваша мета &8212; максимально безпечна покупка або оплата без комісії, то внесення готівкових коштів стане єдиним виходом.

більше статей на цю тему: