додаємо магазин в улюблені на AliExpress

На сайті Аліекспресс досить багато магазинів, отже, серед них кожен потенційний покупець знайде чимало відповідних для себе варіантів. Звичайно ж, запам'ятовувати їх назви і кожен раз знаходити вручну &8212; не варіант, тому в сервісі є функція додавання вподобаних маркетів для швидкого доступу до них в подальшому. Розглянемо, як це зробити за допомогою ПК-версії і мобільного додатку.

Улюблені магазини на AliExpress

Як правило, користувачі вважають за краще підписуватися на певні магазини через їх асортименту, а також для подальших покупок у вже перевірених місцях, можливості першими дізнатися про знижки, акції. Щоб не шукати товари цікавлять категорій по всьому сайту, читаючи коментарі про надійність продавця і перевіряючи умови доставки, краще користуватися тими магазинами, з яких раніше вже відбувалися успішні замовлення. Виділити такі магазини серед інших допоможе Окремий розділ сайту, про який ми далі і розповімо.

Перед переходом до інструкції нагадуємо, що підбирати продавців потрібно максимально ретельно, щоб не нарватися на шахрая або просто безвідповідальний магазин. В іншій нашій статті докладно розказано, як ви можете відрізняти хороші магазини від поганих, радимо ознайомитися з нею дуже уважно.

Читайте також: перевірка надійності продавця на AliExpress

Спосіб 1: ПК-версія сайту

Обома версіями торгового майданчика користуватися по-своєму зручно, але десктопна надає більше дрібних додаткових функцій, що дозволяють більш зручно орієнтуватися серед величезної кількості можливостей AliExpress.

 1. Відкрийте вподобаний магазин, з якими хочете зробити подальші маніпуляції. Трохи правіше логотипу сайту буде відображено його назву і рейтинг. А ще правіше ви знайдете кнопку &171; Зберегти & 187; . Натисніть на неї.
 2. Кнопка подписки на магазин на сайте AliExpress
 3. Підписка на сайт буде оформлена і назва кнопки зміниться. Ви також можете помітити, що число передплатників додалося на одну людину.
 4. Осуществленная подписка на магазин на сайте AliExpress
 5. Ця ж кнопка розташована і трохи нижче, лівіше розділу із загальним описом товару, проте називається вона & 171; підписатися&187; . Суть виконуваного дії при цьому не змінюється.
 6. Альтернативная кнопка подписки на магазин на сайте AliExpress
 7. Тепер ви можете в будь-який момент переглядати перелік підписок і управляти ними. Для цього в правому куті натисніть на іконку свого профілю і перейдіть в &171; улюблені магазини & 187; .
 8. Переход в любимые магазины через меню на сайте AliExpress
 9. Останній доданий магазин відображатиметься першим у списку. Тут же можна відразу перейти в нього, клацнувши по кнопці &171;до магазину&187; .
 10. Переход в магазин из раздела любимых магазинов на сайте AliExpress
 11. Для вашої зручності на сторінці є невеликі фільтри, які полегшують перегляд потрібних розділів усіх магазинів. Тут же ви можете скористатися рядком пошуку по імені магазину.
 12. Фильтры на странице любимых магазинов на сайте AliExpress
 13. У кожного варіанту в списку присутні кілька вкладок, що дозволяють вам швидко переглядати товари, які ви ще не бачили, розпродажі і бестселери. Для цього вибирайте категорію і тисніть на кнопку & 171; дивитися більше&187; , що розташована нижче. До речі, трохи правіше вкладок знаходиться іконка з кошиком, що дозволяє прибрати магазин з улюблених, не переходячи на його сторінку.
 14. Просмотр товаров любимого магазина на сайте AliExpress

Спосіб 2: Мобільний додаток

У додатку для смартфонів немає додаткових функцій з управління списком магазинів, проте замість цього присутній зручний доступ до стрічки, що формується на основі підписок.

 1. Відкрийте магазин, на який хочете підписатися, і натисніть на кнопку з цією ж назвою, що знаходиться зліва внизу.
 2. Кнопка перехода в магазин в мобильном приложении AliExpress

 3. У верхньому правому куті ви побачите кнопку & 171; підписатися&187; . Тапніте на неї.
 4. Кнопка подписки на магазин в мобильном приложении AliExpress
 5. Стан зміниться на &171;підписки&187; .
 6. Осуществленная подписка на магазин в мобильном приложении AliExpress
 7. Потрапити в список зазначених таким чином магазинів можна через свій профіль. Зайдіть в нього через нижню панель управління. Не забувайте, що вона є не на всіх сторінках програми.
 8. Переход в Мой профиль в мобильном приложении AliExpress.
 9. Тапніте на кнопку &171;підписки&187; .
 10. Кнопка Подписки в мобильном приложении AliExpress.
 11. Відобразиться вікно управління ними, де за замовчуванням буде відображена вкладка &171;магазини&187; . Тут представлений список всіх продавців від старих до нового. Дотик по кнопці & 171; ви підписані&187; навпроти будь-якого з них скасовує її, а це ж дія по самій назві відкриває сторінку Магазину.
 12. Список любимых магазинов в мобильном приложении AliExpress.
 13. Ви також можете дізнаватися, що цікавого пропонує кожна Ваша підписка, перейшовши в розділ & 171; цікаве&187; все через ту саму нижню панель. Тут же можна перейти в магазин, отримати купон, оцінити новину і прокоментувати її.
 14. Новость в ленте от любимого магазина в мобильном приложении AliExpress.

Керуйте підписками на продавців, щоб швидко знаходити товари з потрібних категорій. Намагайтеся не додавати туди все підряд, інакше сенс цього розділу загубиться, оскільки орієнтуватися серед великої кількості магазинів буде важко.

більше статей на цю тему: