визначаємо музику онлайн

Спосіб 1: Aha Music

Aha Music &8212; багатофункціональний онлайн-сервіс, робота якого підтримується у всіх браузерах на комп'ютерах і мобільних пристроях. Дозволяє визначати музику по захопленню її з мікрофона, через файл або браузерне розширення, коли композиція відтворюється на вкладці і зчитується доповненням для подальшого розпізнавання. Давайте більш детально зупинимося на даному розширенні і розберемося з принципами його роботи.

Перейти до Aha Music

 1. Якщо ви збираєтеся використовувати Aha Music як розширення браузера, натисніть посилання та встановіть програму. Далі вам знадобиться просто активувати його на вкладці з відтворюється музикою, щоб вважати її і розпізнати назву.
 2. Как определить музыку онлайн-01
 3. Однак зараз ми пропонуємо зосередитися на двох режимах Aha Music, які більше підходять тим користувачам, хто не збирається нічого додатково встановлювати. Перший має на увазі розпізнавання звуку з мікрофона, коли музика грає десь поруч. Відповідно, до комп'ютера повинен бути підключений мікрофон, щоб цей метод спрацював. Перед початком захоплення зверніть увагу на те, що Aha Music безкоштовно надає всього 10 розпізнавань на день.
 4. Как определить музыку онлайн-02
 5. Якщо у вас є файл з музикою, назву якої потрібно визначити, на цій же вкладці, але трохи вище, натисніть кнопку &171;Choose a file&187; .
 6. Как определить музыку онлайн-03
 7. Далі виберіть його через вікно, що відобразилося &171; провідника&187; , двічі клікнувши по ньому лівою кнопкою миші.
 8. Как определить музыку онлайн-04
 9. Зачекайте завантаження та натисніть &171;Start&187; , що і запустить процес обробки і розпізнавання обраного треку.
 10. Как определить музыку онлайн-05
 11. Через кілька секунд ви отримаєте інформацію про те, чи вдалося Aha Music визначити назву пісні в цьому файлі. Нижче ви повинні побачити назву та виконавця.
 12. Как определить музыку онлайн-06
 13. Якщо натиснути по посиланню в цьому блоці, ви будете перенаправлені на окрему сторінку, де можна дізнатися, на яких майданчиках є цей трек, а також відтворити його на YouTube, якщо він викладений як кліп або просто в якості аудіозапису.
 14. Как определить музыку онлайн-07

Спосіб 2: Audiotag

Онлайн-сервіс Audiotag спеціалізується на різних інструментах зі збору статистики та корисної інформації, пов'язаної з музикою. Через нього ви можете дізнатися, що зараз грає по радіо, що було популярно кілька років тому і яку музику знаходять інші. Звичайно, є і дві функції розпізнавання композиції, до яких ми і звернемося в рамках цього матеріалу.

Перейти до Сервісу Audiotag

 1. Опинившись на головній сторінці сайту, виберіть один з двох зручних варіантів захоплення треку, який буде зручний конкретно у вашій ситуації. Це може бути розпізнавання з файлу або за посиланням.
 2. Как определить музыку онлайн-08
 3. У другому випадку ви просто вставляєте посилання на трек (підтримуються різні відеохостинги, але пріоритетним варіантом є YouTube). У першому вам знадобиться вибрати файл через &171; провідник & 187; і підтвердити його завантаження на сайт.
 4. Как определить музыку онлайн-09
 5. Далі підтвердіть капчу і натисніть по активній кнопці & 171; розпізнати&187; , щоб запустити процес обробки.
 6. Как определить музыку онлайн-010
 7. Через кілька секунд сторінка перезавантажиться і ви отримаєте результат. Якщо у всій записи або відео з вставленої посилання відтворюється кілька різних треків, вони будуть розібрані по черзі, а в списку відобразиться часовий відрізок програвання.
 8. Как определить музыку онлайн-011
 9. Для швидкого відтворення знайденого треку рекомендується просто знайти його на YouTube і прослухати, щоб переконатися в тому, що це саме шукана музична композиція.
 10. Как определить музыку онлайн-012
 11. Внизу сторінки ви знайдете кнопку &171;Заново&187; , яка дозволить швидко переміститися до форми завантаження треку і спробувати визначити вже іншу пісню, якщо це знадобиться.
 12. Как определить музыку онлайн-013

Спосіб 3: Шазам

Хоч Shazam і не є повноцінним онлайн-сервісом, а працює в браузері в якості розширення, ми не могли обійти стороною це рішення, оскільки воно є найпопулярнішим і функціонує краще за інших. Пов'язано це як з великою базою треків, так і з регулярними оновленнями штучного інтелекту, який і визначає музику. Для роботи з Shazam вам не доведеться завантажувати програму, знадобиться тільки встановити додаток, щоб під час роботи в браузері розпізнати будь-який трек.

Завантажити Shazam

 1. Відкрийте головну сторінку сайту, щоб перейти до завантаження Shazam з магазину розширень вашого браузера.
 2. Как определить музыку онлайн-014
 3. У ньому натисніть & 171; встановити&187; і підтвердьте інсталяцію.
 4. Как определить музыку онлайн-015
 5. У майбутньому вам потрібно буде запустити Shazam через список розширень, тому логічно буде закріпити його на спільній панелі для зручності.
 6. Как определить музыку онлайн-016
 7. Відтворіть будь-яке відео в браузері, в якому грає потрібна вам пісня, потім викличте вікно Shazam для початку автоматичного розпізнавання.
 8. Как определить музыку онлайн-017
 9. Дочекайтеся визначення композиції і переходите до її подальшого пошуку через будь-яку зручну для вас музичний майданчик.
 10. Как определить музыку онлайн-018

Ви могли помітити, що Shazam розпізнає виключно ті треки, які грають на вкладці в браузері. Функція завантаження файлу не підтримується, але це можна виправити. Знадобиться тільки будь-який аудіоредактор з вбудованим плеєром, який працює в режимі онлайн.

Перейдіть до служби Mp3cut

 1. Перейдіть до рекомендованого редактора або виберіть будь-який інший на свій смак. Завантажте трек з файлу і переконайтеся в тому, що він коректно відтворюється.
 2. Как определить музыку онлайн-019
 3. Для його визначення знадобиться тільки викликати розширення Shazam і дочекатися, поки воно визначить грає композицію.
 4. Как определить музыку онлайн-020

Спосіб 4: Chosic

На завершення розглянемо онлайн-сервіс з назвою Chosic. Його функціональність зосереджена на визначенні пісні за її текстом. Вам достатньо буде ввести в пошук кілька рядків, які вам відомі, щоб далі задати запит і отримати результати. Незважаючи на те, що на сайті немає російської мови інтерфейсу, пісні з російським текстом він знаходить, тому можете сміливо вводити рядки і з них.

Перейти до служби Chosic

 1. Відкрийте сайт і введіть відомі вам слова з композиції, після чого підтвердіть початок пошуку.
 2. Как определить музыку онлайн-021
 3. Отримайте результат і ознайомтеся з назвою. Якщо натиснути за посиланням &171;Lyrics&187; , ви будете перенаправлені на сторінку з повним текстом даної пісні.
 4. Как определить музыку онлайн-022
 5. Нижче ви бачите посилання на сторінку композиції в YouTube, Spotify або Amazon.
 6. Как определить музыку онлайн-023

більше статей на цю тему: