Перевірка музичного слуху онлайн

Спосіб 1: Tonedear

Тести в онлайн-сервісі Tonedear підійдуть тим користувачам, хто володіє нотною грамотою. Перевірка музичного слуху полягає в прослуховуванні ноти з подальшим її визначенням. Сайт підтримує додаткові налаштування, за допомогою яких можна задати дозволені ноти і кількість питань в тестуванні. Давайте розберемося з Tonedear більш детально.

Перейти до онлайн-сервісу Tonedear

 1. Клацніть на посилання вище, щоб перейти до необхідної сторінки сайту. У списку &171;Notes&187; Виберіть діапазон допустимих нот для тестування. Якщо тільки починаєте тренування або перевірку, краще вибрати простий варіант, який встановлений за замовчуванням.
 2. Проверка музыкального слуха онлайн-01
 3. Далі визначте кількість запитань у тесті або залиште значення за замовчуванням, щоб воно було нескінченним.
 4. Проверка музыкального слуха онлайн-02
 5. На цьому підготовка до перевірки музичного слуху завершена, тому можете натиснути кнопку &171;Start Quiz&187; для початку тестування.
 6. Проверка музыкального слуха онлайн-03
 7. Відбудеться перехід на наступну сторінку, де потрібно клікнути по &171;Hear First Question&187; .
 8. Проверка музыкального слуха онлайн-04
 9. Прослухайте ноту, потім із запропонованих виберіть ту, яка на вашу думку є правильною. Якщо вибір виявиться вірним, нота загориться зеленим, якщо неправильним &8212; червоним. Для переходу до наступного завдання натисніть &171;Hear Next&187; . Ви можете перевіряти музичний слух до закінчення питань, якщо задали їх кількість, або поки не набридне.
 10. Проверка музыкального слуха онлайн-05

Спосіб 2: The Music Lab

Тестування на веб-сайті The Music Lab більше зосереджується на перевірці тональності. Вам буде запропоновано прослухати кілька нот і визначити, остання вище або нижче попередніх. Таких питань буде багато, а кожен наступний &8212; складніший, коли різниця в тональності стає практично мінімальною. Все це дозволить визначити, чи можна вважати ваш слух музичним.

Перейти до Сервісу The Music Lab

 1. The Music Lab повністю англійською мовою, тому для комфортної роботи вам необхідні його мінімальні знання або ж переведіть сторінку в браузері на російську за допомогою вбудованого перекладача. Прочитайте загальну інформацію про тест і натисніть &171;Next&187; .
 2. Проверка музыкального слуха онлайн-06
 3. Далі знадобиться пройти невелике тестування від розробника, в якому спочатку ви вказуєте, наскільки на вашу думку можете добре визначити ноти.
 4. Проверка музыкального слуха онлайн-07
 5. Продовжуйте проходити опитування, вибираючи відповідні варіанти із запропонованих. Це обов'язкова процедура перед появою тесту на визначення тональності.
 6. Проверка музыкального слуха онлайн-08
 7. На екрані відобразиться інструкція. Якщо ви чуєте, що остання нота з програних вище попередніх, потрібно натиснути стрілку вгору на клавіатурі, якщо нижче &8212; стрілку вниз. Натискання по будь-якій клавіші переносить вас до наступного питання.
 8. Проверка музыкального слуха онлайн-09
 9. Відгадуйте тональності до повного завершення тесту, щоб в результаті отримати результат і опис того, чи є ваш слух музичним.
 10. Проверка музыкального слуха онлайн-010

Спосіб 3: PerfectPitch.Training

Онлайн-сервіс PerfectPitch.Training більше підходить любителям і тим, хто хоче бачити перед собою віртуальну MIDI-клавіатуру з нотами, щоб спростити процес проходження тестування музичного слуху. У наступній інструкції ви ознайомитеся із загальною функціональністю сайту і дізнаєтеся все про перевірку, потім зможете вирішити, чи підходить такий варіант тестування конкретно для вас.

Перейти на сервіс PerfectPitch.Training

 1. Для початку виберіть діапазон нот для тренування слуху.
 2. Проверка музыкального слуха онлайн-011
 3. З наступного списку визначтеся з тим, скільки нот буде одночасно затиснуто. Відповідно, чим їх більше, тим важче буде розпізнати правильні.
 4. Проверка музыкального слуха онлайн-012
 5. На цьому можна почати тестування. Виберіть дозволені ноти, клікнувши по кожній з них на нижній клавіатурі, після цього прослухайте сам звук і вкажіть правильну відповідь на верхній. Переходьте до наступного питання, клацнувши по & 171; наступний&187; .
 6. Проверка музыкального слуха онлайн-013
 7. Результати ви завжди будете бачити зверху, біля лічильника питань. Примітно, що PerfectPitch.Training показує, яка нота була програна і натиснута вами, що допоможе краще орієнтуватися в самій MIDI-клавіатурі.
 8. Проверка музыкального слуха онлайн-014

Спосіб 4: Bit

Останній варіант перевірки музичного слуху більше являє собою вікторину, і навряд чи може розцінюватися як серйозний тип тестування. На сайті Bit буде запропоновано прослухати кілька композицій і визначити, який музичний інструмент грає в акомпанементі. Питання будуть як досить легкі, так і складні, коли з першого разу важко відповісти вірно.

Перейти до онлайн-сервісу Bit

 1. Опинившись на сторінці з вікториною, ви відразу можете приступити до прослуховування уривків і вибору відповідей. Для цього відтворіть відео в блоці, а знизу виберіть підходящий варіант після прослуховування.
 2. Проверка музыкального слуха онлайн-015
 3. Всі уривки представлені в плеєрі YouTube, тому ви можете ставити їх на паузу або перемотувати, якщо потрібно повторно прослухати для дачі правильної відповіді.
 4. Проверка музыкального слуха онлайн-016
 5. Після завершення ви отримаєте інформацію про те, скільки правильних відповідей з восьми надали. Нижче буде опис того, наскільки хорошим є ваш результат.
 6. Проверка музыкального слуха онлайн-017

більше статей на цю тему: