Як склеїти дві фотографії в одну онлайн

Спосіб 1: Pinetools

Онлайн-сервіс Pinetools надає користувачеві виключно ті функції, які знадобляться для об'єднання двох фотографій. Спочатку вибираються самі знімки, потім налаштовується тип їх об'єднання і вказується режим масштабування, що актуально в тих випадках, коли фотографії мають різний розмір. Давайте зупинимося на цьому процесі більш детально.

Перейти до онлайн-сервісу Pinetools

 1. Клацніть по посиланню вище, щоб відразу перейти на необхідну сторінку сайту. На ній ви знайдете кнопки &171;Виберіть файл&187; , які якраз і призначені для завантаження вихідних зображень. Вам знадобиться по черзі натиснути на кожну з них, щоб вибрати знімки.
 2. Как соединить две фотографии в одну онлайн-01
 3. Здійснюється це через &171; провідник & 187; , тому просто знайдіть потрібну фотографію і двічі клікніть по ній лівою кнопкою миші, після чого зробіть те ж саме з другим знімком.
 4. Как соединить две фотографии в одну онлайн-02
 5. Наступний етап &8212; вибір відповідного позиціонування знімків. Тут ви вибираєте вертикальне розташування, клацнувши по &171;Vertically&187; , або горизонтальне &8212; &171;Horizontally&187; .
 6. Как соединить две фотографии в одну онлайн-03
 7. Розгорніть список &171;How to adjust the size of the images&187; , щоб визначитися з типом зміни розмірів зображень. Ви можете залишити оригінальні розміри, збільшити менший знімок до розмірів другого, зменшити великий або обрізати його до розмірів маленького. Кожен з варіантів має на увазі Різне відображення підсумкового полотна з об'єднаними кадрами, тому вибирайте варіант, відштовхуючись від власних знімків і їх розмірів.
 8. Как соединить две фотографии в одну онлайн-04
 9. Разом з цим рекомендується поставити галочку біля пункту, що відповідає за дотримання пропорцій при зміні розміру. Це потрібно, щоб знімки не вийшли розтягнутими або сплющеними.
 10. Как соединить две фотографии в одну онлайн-05
 11. Залишається тільки вибрати, чи потрібно додавати кордон у вигляді рамки з боків знімків. Якщо так, налаштуйте її розмір, пересуваючи повзунок, який відповідає за розмір цієї рамки в пікселях.
 12. Как соединить две фотографии в одну онлайн-06
 13. Потім виберіть відповідний колір для рамки і переходите далі.
 14. Как соединить две фотографии в одну онлайн-07
 15. Клацніть на &171;Merge!&187; , підтверджуючи тим самим запуск об'єднання двох файлів, але перед цим обов'язково переконайтеся в правильності настройки.
 16. Как соединить две фотографии в одну онлайн-08
 17. Через кілька секунд на екрані відобразиться мініатюра, за допомогою якої вже можна з'ясувати, яким вийшов полотно з об'єднаними фотографіями. На панелі зверху є інструменти масштабування і відкриття кадру на весь екран, якщо ви захочете вивчити його більш детально.
 18. Как соединить две фотографии в одну онлайн-09
 19. До налаштувань об'єднання можна неодноразово повертатися, і кожен раз після цього застосовувати об'єднання, клікаючи по &171;Merge!&187; . Це допоможе вам досягти бажаного результату. Якщо він влаштовує, виберіть один з трьох доступних форматів і скачайте файл на комп'ютер.
 20. Как соединить две фотографии в одну онлайн-010

Спосіб 2: ASPOSE

Якщо описаний вище приклад об'єднання фотографій вам здався складним, весь процес можна ще більше спростити, використовуючи онлайн-сервіс ASPOSE. У ньому присутня мінімальна кількість налаштувань, а розмір кадрів залишиться оригінальним після об'єднання. При підготовці знадобиться вибрати виключно тип об'єднання кадрів і формат для збереження.

Перейти до онлайн-сервісу ASPOSE

 1. На сторінці з інструментом в веб-сервісі ASPOSE натисніть по & 171; Виберіть зображення&187; або відразу перетягніть картинки для об'єднання в виділену область.
 2. Как соединить две фотографии в одну онлайн-011
 3. Далі затисніть другий файл лівою кнопкою миші і перетягніть його вліво, якщо хочете, щоб при об'єднанні він знаходився першим.
 4. Как соединить две фотографии в одну онлайн-012
 5. Після цього відзначте галочкою відповідний режим об'єднання. ASPOSE пропонує з'єднання по горизонталі, вертикалі та у вигляді сітки.
 6. Как соединить две фотографии в одну онлайн-013
 7. Останній варіант підходить лише в тому випадку, якщо ви поєднуєте більше двох знімків. Тоді вибирається кількість стовпців і рядів, що в підсумку створює клітини, в кожних з яких і розташовуються зображення.
 8. Как соединить две фотографии в одну онлайн-014
 9. Перед запуском об'єднання розгорніть список з форматами і виберіть відповідний, в якому б хотіли зберегти об'єднаний кадр на ПК.
 10. Как соединить две фотографии в одну онлайн-015
 11. Натисніть & 171; Об'єднати&187; , запускаючи тим самим процес обробки.
 12. Как соединить две фотографии в одну онлайн-016
 13. Через кілька секунд сторінка оновиться, і відобразиться кнопка&171; завантажити & 187; . Потрібно натиснути по ній для початку завантаження файлу.
 14. Как соединить две фотографии в одну онлайн-017
 15. Якщо ви плануєте викладати цю фотографію в соціальні мережі або комусь відправляти, спочатку рекомендуємо відкрити результат для перегляду, щоб переконатися в коректності об'єднання знімків через ASPOSE.
 16. Как соединить две фотографии в одну онлайн-018

Спосіб 3: PhotoJoiner

Не завжди користувачеві потрібно просте і швидке об'єднання кадрів з мінімальними налаштуваннями для проекту. У деяких випадках хочеться додати рамки, накласти текст, ефекти або самостійно задати розмір кожного знімка на полотні. Для цього ідеально підійде онлайн-сервіс з назвою PhotoJoiner, який і буде розібраний в наступній інструкції.

Перейти до онлайн-сервісу PhotoJoiner

 1. Відкрийте головну сторінку сайту і на ній натисніть кнопку &171;Select Photos&187; .
 2. Как соединить две фотографии в одну онлайн-019
 3. Відразу ж на екрані відобразиться вікно &171; провідника & 187; , в якому виберіть відразу всі фотографії для об'єднання, потім підтвердіть їх додавання.
 4. Как соединить две фотографии в одну онлайн-020
 5. У редакторі ви побачите регулятор, за допомогою якого змінюється розмір кожного кадру. Їх розташування змінюється відповідно до пропорцій, що дозволяє уникнути розтягування і сплющування кадрів.
 6. Как соединить две фотографии в одну онлайн-021
 7. Для зміни одного зі знімків натисніть по ньому лівою кнопкою миші, потім клацніть по з'явився напівпрозорому значку з олівцем.
 8. Как соединить две фотографии в одну онлайн-022
 9. На екрані відобразиться цілий список з доступними інструментами. Знімок можна буде збільшити, обрізати, розтягнути на весь екран, повернути, відобразити по горизонталі або вертикалі, додати рамку або замінити на інший файл.
 10. Как соединить две фотографии в одну онлайн-023
 11. Додатково на панелі знизу ви знайдете інструменти загальної зміни проекту. Підтримується Зміна фону, додавання тексту, стікерів і малювання. Використовуйте кожну з можливостей відповідно до своїх потреб, якщо цікавить не тільки банальне об'єднання картинок.
 12. Как соединить две фотографии в одну онлайн-024
 13. Після завершення роботи з PhotoJoiner натисніть кнопку &171;Save&187; у верхньому правому куті.
 14. Как соединить две фотографии в одну онлайн-025
 15. Проект буде оброблений і доступний для скачування на комп'ютер, за що відповідає кнопка &171;Download&187; на новій сторінці.
 16. Как соединить две фотографии в одну онлайн-026

Спосіб 4: Kapwing

Онлайн-сервіс Kapwing теж надає своїм користувачам досить великий набір інструментів, за допомогою яких можна всіляко редагувати зображення. В рамках цієї статті ми розберемо взаємодію з даним сайтом в плані об'єднання двох фотографій в одну, з чим він теж прекрасно справляється.

Перейти до онлайн-сервісу Kapwing

 1. Відкрийте сайт на сторінці графічного редактора, скориставшись посиланням вище, потім натисніть &171;Upload image&187; , щоб перейти безпосередньо до самого редактора.
 2. Как соединить две фотографии в одну онлайн-027
 3. У ньому потрібно використовувати кнопку &171;Add Media&187; або просто перетягнути в цю область Фотографії для майбутнього об'єднання.
 4. Как соединить две фотографии в одну онлайн-028
 5. Тоді ми рекомендуємо розпочати роботу зі створення порожнього полотна потрібного розміру. Kapwing запропонує найпопулярніші варіанти, серед яких у вас точно вийде знайти підходящий.
 6. Как соединить две фотографии в одну онлайн-029
 7. Затисніть одну з фотографій лівою кнопкою миші і перетягніть її на полотно для відповідного розташування.
 8. Как соединить две фотографии в одну онлайн-030
 9. Використовуйте прямокутник і точки, що з'явилися по краях знімка, щоб редагувати розмір і положення. Разом з цим зверніть увагу на набір інструментів праворуч. З їх допомогою здійснюється обрізка зайвого, додавання фільтрів, зміна масштабування і фокусування камери на знімку.
 10. Как соединить две фотографии в одну онлайн-031
 11. Те ж саме зробіть з другим файлом, розташувавши його в зручному місці. Як тільки редагування в Kapwing буде завершено, натисніть на &171;Export Project&187; у верхньому правому куті.
 12. Как соединить две фотографии в одну онлайн-032
 13. Виберіть відповідний формат файлу, безкоштовний варіант якості (найкраще 720p), після чого підтвердіть експорт і чекайте закінчення скачування зображення на ПК.
 14. Как соединить две фотографии в одну онлайн-033

Спосіб 5: Canva

Canva являє собою просунутий графічний редактор, що працює в режимі онлайн. Відповідно, з його допомогою користувач може всіляко змінювати зображення і створювати повноцінні проекти з візуальними елементами і об'єднанням декількох кадрів на одному полотні. Нижче ми покажемо можливості Canva виключно як засобу об'єднання двох фотографій.

Перейти до онлайн-сервісу Canva

 1. На головній сторінці сайту натисніть & 171; Об'єднати фото&187; , після чого виберіть варіант створення аккаунта і дотримуйтесь інструкцій на екрані.
 2. Как соединить две фотографии в одну онлайн-034
 3. Як тільки ви ввійдете в профіль, відразу можна приступати до роботи з редактором. У ньому виберіть розділ&171; Завантаження & 187; і натисніть на кнопку &171; завантажити файли&187; .
 4. Как соединить две фотографии в одну онлайн-035
 5. Після вибору знімків перетягніть кожен з них по черзі на автоматично створене полотно.
 6. Как соединить две фотографии в одну онлайн-036
 7. Використовуйте рамку, що з'явилася, щоб регулювати розмір кожного кадру відповідно до ваших вимог та розміру полотна.
 8. Как соединить две фотографии в одну онлайн-037
 9. Розташуйте зручно два кадри та перейдіть до наступного кроку. Постарайтеся зробити так, щоб вони не були сильно обрізаними або розтягнутими. Іноді для цього потрібно просто трохи змінити загальний розмір кожного знімка.
 10. Как соединить две фотографии в одну онлайн-038
 11. Додатково на панелі зліва можете ознайомитися з іншими доступними розділами в Canvas, щоб додати на картинки текст, накласти ефекти і будь-які візуальні елементи.
 12. Как соединить две фотографии в одну онлайн-039
 13. Після завершення на верхній панелі натисніть кнопку &171; поділитися & 187; .
 14. Как соединить две фотографии в одну онлайн-040
 15. З меню виберіть пункт &171;завантажити&187; .
 16. Как соединить две фотографии в одну онлайн-041
 17. Вкажіть формат знімка, задайте його розмір і підтвердіть завантаження. На цьому взаємодію з Canva можна вважати успішно завершеною.
 18. Как соединить две фотографии в одну онлайн-042

більше статей на цю тему: