Створення тестів онлайн

Тести – найбільш популярний формат оцінювання знань і умінь людини в сучасному світі. Виділення правильних відповідей на аркуші паперу-відмінний спосіб перевірки учня викладачем. Але як надати можливість пройти тест віддалено? Реалізувати це допоможуть онлайн-сервіси.

Створення тестів онлайн

Існує чимало ресурсів, що дозволяють генерувати онлайн-опитування різної складності. Схожі сервіси також є для створення вікторин і всіляких тестів. Одні тут же видають результат, інші просто відправляють відповіді автору завдання. Ми, в свою чергу, ознайомимося з ресурсами, що пропонують і те, і інше.

Спосіб 1: Testograf

Дуже зручний конструктор для створення тестів і опитувань. Тут зрозуміло організований, сучасний інтерфейс і безліч різних налаштувань. Можна налаштувати таймер для окремого питання і тесту в цілому, визначити прохідний бал або показати тестованому правильні/неправильні відповіді після проходження тесту.

Перейти на сервіс Testograf

 1. Для створення тесту зареєструйтесь на testograf.ru і виберіть відповідний тариф. Є можливість створити один тест або оплатити річне використання Сервісу без обмеження за кількістю опитувань і тестів. Перший тест можна створити безкоштовно і зібрати до 10 відповідей в демо режимі.
 2. Как создать тест онлайн_001
 3. Після реєстрації в особистому кабінеті клікніть на синю кнопку»створити" у верхньому правому куті сторінки. Придумайте назву тесту (потім його можна буде змінити) і продовжуйте слідувати підказкам конструктора.
 4. Как создать тест онлайн_006
 5. Виберіть один з тестових типів питань.
 6. Как создать тест онлайн_002
 7. У формі, що з'явилася введіть текст питання і варіанти відповідей. Відзначте правильну відповідь і призначте кількість балів за нього. Є можливість призначати цілі, дробові і негативні бали. Таймер, підказку до питання та інші налаштування ви знайдете, розгорнувши вкладку " Розширені налаштування питання» .
 8. Как создать тест онлайн_003
 9. Якщо у вашому тесті немає необхідності в налаштуванні логіки, пропустіть другий крок конструктора.
 10. На третьому кроці доступні такі налаштування, як &171;доступ за паролем&187; , & 171; Тексти привітання & 187; і &171; завершення&187; , &171;Індикатор проходження тесту & 187; , можливість перейменувати & 171; оповіщення & 187; і &171;Кнопки&187; , а також вкладка з настройками самого тесту, де вводиться прохідний бал, визначається можливість показу результатів після проходження тесту та інше.
 11. Как создать тест онлайн_004
 12. Коли тест створено та налаштовано, ви можете налаштувати його дизайн. На testograf це можна зробити за допомогою налаштувань конструктора, їх предостатньо, або CSS стилями, якщо у вас в команді є розробники або верстальник.
 13. Після кліка на»завершити" На блакитній плашці з кроками створення тесту ви потрапляєте у вкладку статистики тесту. Тут буде доступна інформація по проходженню тесту: статистика переходів, часу заповнення, використовуваних пристроїв і т. п.
 14. Как создать тест онлайн_005
 15. На верхній блакитній плашці також доступні вкладки:
  • Збір відповідей-тут і email-розсилка, і пряме посилання на тест, і можливість створити індивідуальні посилання, створити код віджета тесту або код вбудовування тесту на ваш сайт;
  • Результати-формуються автоматично, доступні в таблицях і діаграмах. Можна переглядати загальну статистику, окремі відповіді, використовувати фільтри і завантажувати дані в різних форматах.
  • Email повідомлення – можна налаштувати оповіщення на Вашу електронну пошту про кожному отриманому відповіді з його результатом.
 16. Testograf – це професійний конструктор з відповідною технічною базою, потужною командою розробників, регулярними оновленнями функціональності та ефективною підтримкою. Його можна використовувати для проведення опитувань і тестів різної складності як великим компаніям (testograf може працювати за договором, відповідає вимогам законодавства в частині персональних даних та ін.), так і індивідуальним користувачам (передбачена разова ліцензія для проведення 1 тесту і оплата картою на сайті).

Спосіб 2: Madtest

Madtest – сервіс для створення інтерактивних квіз-тестів без дизайнерів і програмістів як з нуля, так і на основі будь-якого з безлічі доступних шаблонів. Містить простий у використанні і гнучкий редактор, надає детальну статистику. Готовий тест може бути вбудований в сайт або особистий блог, також доступний варіант доступу за прямим посиланням.

Перейти до онлайн-сервісу Madtest

 1. Відкрийте сайт за вказаною вище посиланням і скористайтеся кнопкою " створити квіз-тест» .
 2. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_006
 3. Зареєструйтеся в сервісі, вказавши адресу електронної пошти, придумавши пароль і вибравши сферу діяльності. Прийміть умови Угоди користувача та натисніть»зареєструватися" .
 4. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_007
 5. В особистому кабінеті Madtest, який буде відкритий відразу після авторизації, клікніть " створити новий тест» &8212; варіант, що передбачає повністю самостійне створення. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_008

  Далі виберіть тип створюваного віджета:

  • Тест-вікторина;
  • Тест особистості;
  • Квіз опитувальник.
  Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_009

  Замість вищесказаного ви можете " почати з готового шаблону тіста» , і потім на наступній сторінці вибрати один з доступних в бібліотеці.

  Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_010

  Для ознайомлення з усіма можливостями сервісу, за бажанням, " подивіться відеоінструкції» та / або " Прочитайте інструкції в базі знань» , а також " Задайте питання онлайн-консультанту» .

 6. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_011
 7. Перш ніж перейти до безпосереднього створення тесту, визначте його " Тему оформлення» , додайте зображення, Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_012

  Встановіть додаткові параметри відображення, логіку та «поведінку».

  Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_013

  За необхідності все це можна як пропустити, так і налаштувати пізніше.

 8. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_015
 9. Введіть " Назва тесту» , додайте " опис» і " Текст на кнопці» , яка буде відображатися на стартовій сторінці.
 10. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_014
 11. На верхній панелі перейдіть у вкладку»питання" і натисніть " додати перше запитання» .
 12. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_017
 13. Почніть вводити " Заголовок питання» , визначте варіант " відображення тесту» , за бажанням додайте зображення. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_018

  Трохи нижче клікніть по напису " Додати варіант відповіді» ,

  Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_019

  Після введіть власне варіанти відповіді, а той або ті з них, які є правильними, відзначте шляхом активації розташованої навпроти кнопки-перемикача. Там же ви можете змінити порядок питань і видалити непотрібні.

  Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_020

  Встановіть позначку в чекбоксі навпроти опції " можна вибрати кілька відповідей» , якщо це потрібно, додайте відповідні реакції на правильні та неправильні відповіді.

 14. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_021
 15. Аналогічно додайте решту питань,Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_022

  Варіанти відповіді на них, а також відрегулюйте додаткові параметри.

  Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_023

  Для питань, як і для варіантів відповіді, передбачена можливість упорядкування і видалення, також їх можна копіювати.

 16. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_024
 17. Завершивши основну частину роботи зі створення тесту, перейдіть на верхній панелі у вкладку»результати" і натисніть на кнопку " додати перший результат» .
 18. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_025
 19. Заповніть поля " Назва результату» , " коментар» , за необхідності активуйте перемикачі, що дозволяють додати заклик до дії та зображення для соціальних мереж.
 20. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_026
 21. Повторіть дію з попереднього кроку для додавання результатів до всіх інших питань.
 22. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_027
 23. Перейдіть на вкладку «Попередній перегляд» для того, щоб оцінити результат виконаної роботи.
 24. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_028
 25. За бажанням спробуйте самостійно пройти створений тест. У розташованих праворуч блоках ви можете «скопіювати код» для його вставки на сайт, а також отримати пряме посилання на сторінку для проходження. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_029

  Трохи нижче є можливість інтеграції з соціальними мережами і рекламними платформами.

 26. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_030
 27. Для наочності продемонструємо, як виглядає створений нами тест, размешенний на сайтіКак создать тест онлайн в сервисе Madtest_031

  І доступний за посиланням.

 28. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_032
 29. В особистому кабінеті Madtest ви можете ознайомитися з усією пов'язаною з тестом статистикою,Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_033

  Містить інформацію не тільки про кількість переглядів, проходженнях і результатах,

  Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_034

  А і про пристрої користувачів і їх регіональному розташуванні.

  Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_035

  Тест в будь-який момент можна відредагувати, а на домашній сторінці особистого кабінету доступна можливість створення нових, їх швидкого пошуку і сортування.

 30. Как создать тест онлайн в сервисе Madtest_036

  На завершення відзначимо, що Madtest – інтуїтивно зрозумілий і гранично простий у використанні, при цьому дійсно багатофункціональний конструктор для створення різного роду тестів, що надає не тільки широкі можливості для їх оформлення і тонкої настройки, але і досить детальну статистику.

Спосіб 3: Форми Google

Дуже гнучкий інструмент для створення опитувань і тестів від корпорації Добра. Сервіс дозволяє конструювати багаторівневі завдання різного формату і з використанням мультимедійного контенту: картинок і роликів з YouTube. Є можливість призначати бали за кожну відповідь і автоматично виводити підсумкові оцінки відразу після проходження тесту.

Перейти на сервіс Google Форми

 1. Щоб скористатися інструментом, увійдіть у свій обліковий запис Google, якщо ви ще НЕ авторизовані.
  Создаем новый тест в онлайн-сервисе Google Формы
  Потім для створення нового документа на сторінці Google Форм клацніть по кнопці &171;+&187; , розташованої в правому нижньому кутку.
 2. Щоб продовжити конструювати нову форму як тест, насамперед натисніть на шестерню в панелі меню зверху.
  Переходим в настройки формы на сайте Google Forms
 3. У вікні налаштувань перейдіть у вкладку &171;тести&187; і активуйте опцію &171; Тест & 187; .
  Настраиваем тестирование в Google Формах
  Вкажіть бажані параметри тестування та натисніть &171; Зберегти & 187; .
 4. Тепер ви зможете налаштовувати оцінювання правильних відповідей для кожного питання у формі.
  Переходим к настройке оценивания вопроса в Google Формах
  Для цього передбачена відповідна кнопка.
 5. Встановіть правильну відповідь на питання і визначте кількість одержуваних балів за вибір правильного варіанту.
  Устанавливаем оценку за правильный ответ в онлайн-сервисе Google Формы
  Ви також можете додати пояснення, чому потрібно було вибрати саме цю відповідь, а не іншу. Після чого натисніть на кнопку &171;змінити питання&187; .
 6. Закінчивши створення тесту, відправте його іншому користувачеві мережі поштою або ж просто використовуючи посилання.
  Отправляем готовый тест в Google Формах любому пользователю
  Поділитися формою можна за допомогою кнопки &171; відправити&187; .
 7. Результати тестування кожного користувача будуть доступні на вкладці &171;відповіді&187; поточної форми.
  Вкладка с ответами пользователей на вопросы в Google Формах

Раніше даний сервіс від Google не можна назвати було повноцінним конструктором тестів. Швидше, це було просте рішення, яке чудово справлялося зі своїми завданнями. Тепер же це дійсно потужний інструмент для перевірки знань і проведення всіляких опитувань.

Спосіб 4: Quizlet

Онлайн-сервіс, орієнтований на створення навчальних курсів. Цей ресурс містить весь набір інструментів і функцій, необхідних для віддаленого вивчення будь-яких дисциплін. Однією з таких складових є тести.

Перейти на сервіс Quizlet

 1. Щоб приступити до роботи з інструментом, клацніть по кнопці &171;почати&187; на головній сторінці сайту.
  Начинаем работу с онлайн-сервисом Quizlet
 2. Створіть обліковий запис у службі за допомогою облікового запису Google , Facebook або вашої email-адреси.
  Форма регистрации аккаунта в онлайн-сервисе Quizlet
 3. Після реєстрації перейдіть на головну сторінку Quizlet. Для роботи з конструктором тестів спочатку доведеться створити навчальний модуль, так як виконання будь-яких завдань можливо лише в його рамках.
  Переходим к созданию модуля в сервисе Quizlet
  Отже, виберіть пункт &171; ваші навчальні модулі & 187; на панелі меню зліва.
 4. Потім натисніть на кнопку &171; створити модуль&187; .
  Создаем обучающий модуль в онлайн-сервисе Quizlet
  Саме тут ви зможете скласти свій тест в Quizlet.
 5. На сторінці вкажіть назву модуля і приступайте до складання завдань.
  Карточки для запоминания в Quizlet
  Система тестування в цьому сервісі досить проста і зрозуміла: просто складайте картки з термінами і їх визначеннями. Ну а тест являє собою перевірку на знання конкретних термінів і їх значень &8212; такі собі картки для запам'ятовування.
 6. Перейти до готового тесту можна зі сторінки створеного вами модуля.
  Страница модуля в Quizlet
  Надіслати ж завдання іншому користувачеві ви можете просто скопіювавши посилання на нього в адресному рядку браузера.

Незважаючи на те що Quizlet не дозволяє складати складних багаторівневих тестів, де одне питання виходить з іншого, сервіс все ж гідний згадки в нашій статті. Ресурс пропонує просту модель тестування для перевірки чужих або своїх знань з конкретної дисципліни прямо у вікні вашого браузера.

Спосіб 5: Майстер-Тест

Як і попередній сервіс, майстер-Тест призначений в основному для використання в освіті. Проте інструмент доступний всім бажаючим і дозволяє створювати тести різної складності. Готове завдання можна відправити іншому користувачеві або ж вбудувати його у себе на сайті.

Перейти на сервіс майстер-Тест

 1. Без реєстрації скористатися ресурсом не вийде.
  Создаем учетную запись в онлайн-сервисе Мастер-Тест
  Перейдіть до форми створення аккаунта, клацнувши по кнопці &171;реєстрація&187; на головній сторінці сервісу.
 2. Після реєстрації можна відразу переходити до складання тестів.
  Приступаем к созданию теста в онлайн-сервисе Мастер-Тест
  Для цього натисніть &171;створити новий тест&187; у розділі &171;мої тести&187; .
 3. Складаючи питання Для тесту, ви можете використовувати всілякий медіаконтент: зображення, аудіофайли і ролики з YouTube.
  Составляем тест в онлайн-сервисе Мастер-Тест
  Також на вибір доступно кілька форматів відповідей, серед яких є навіть зіставлення інформації в стовпцях. Кожному питанню може бути заданий&171; вага & 187;, який і буде впливати на підсумкову оцінку при проходженні тесту.
 4. Щоб завершити складання завдання, клацніть по кнопці & 171; Зберегти & 187; у верхньому правому куті сторінки майстер-Тест.
  Сохраняем тест в онлайн-сервисе Мастер-Тест
 5. Вкажіть назву тесту та натисніть &171;ОК&187; .
  Даем название тесту в Мастер-Тест
 6. Для відправки завдання іншому користувачеві поверніться в панель управління сервісом і клацніть по посиланню &171;активувати & 187; навпроти його назви.
  Переходим к публикации готового теста в Мастер-Тест
 7. Так, тестом можна поділитися з конкретною людиною, вбудувати його на сайт або ж завантажити на комп'ютер для проходження оффлайн.
  Способы публикации теста, созданного в Мастер-Тест

Сервіс повністю безкоштовний і простий у використанні. Так як ресурс націлений на освітній сегмент, з його пристроєм легко розбереться навіть школяр. Рішення відмінно підійде для педагогів і їх учнів.

Читайте також: програми для вивчення англійської мови

Серед представлених інструментів найбільш універсальним є, звичайно ж, сервіс від Google. У ньому можна створити як простий опитування, так і складний за структурою тест. Інші ж якнайкраще підійдуть для перевірки знань з конкретних дисциплін: гуманітарних, технічних або природничих наук.

більше статей на цю тему: